Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 22 z 24 << < 19 20 21 22 23 24 >
Autor RE: Potrzebuje pogadać...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-09-2017 18:18
Powolutku z wyrzucaniem lub uciekaniem z wątku. smiley W świecie rzeczywistym różnych ludzi na swojej drodze spotkasz, możesz ich zbyt łatwo ocenić. Dwa głębokie wdechy i zobacz jak szybko uwolnił Twoje emocje, jak szybko trafił w Twoje ego. Po co? Przeczytaj stopkę pod jego komentarzem. Gdy zastosujesz ten sam myk wobec męża zobaczysz go prawdziwego, zobaczysz jakie emocje w nim drzemią, a które przed Tobą ukrywa.
Z jednym z komentarza Yorika się nie zgodzę. Ze stwierdzeniem, że Twój mąż jest bluszczem. W związkach rzadko kiedy tylko jeden z partnerów ponosi winę (wolę słowo odpowiedzialność) za jakość życia, partnerstwa, małżeństwa. Jest książka "Toksyczne związki" Pia Mellody. Oboje stanowicie klasyczny przykład dla opisanych tam zależności. Ty szukasz miłości do męża, pragniesz mężczyzny określonego typu, nie dopuszczasz myśli, że to nie ten, wisisz na nim jakby był Twoim dzieckiem. On czuje, że tym mężczyzną nie jest, że go nie kochasz, nie pragniesz. I łazi za Tobą jak pies. Krzywdzicie się oboje po równo. Twój żal do męża jest niepotrzebny. Jesteście oboje tacy sami. Taka sama krzywda i nieporadność.
Na pierwszej stronie mojej własnej historii jest zdanie "z pustego i Salomon nie naleje" ,szans nikt mi nie dawał żadnych, życie pokazało swoje. Tylko okupione cholernym wysiłkiem, bólem. Chcesz coś ratować? Przygotujcie się oboje na pracę i ból. Sami się nie dogadacie. Czemu? Mimo rozmów staracie się we własnym przekonaniu nie ranić siebie, macie wypracowane metody unikania ,zaprzeczania, wręcz manipulacji i oboje zwalacie odpowiedzialność na to drugie. Bez osoby trzeciej ,która zmiecie te wasze sposoby unikania porozumienie będzie bardzo ciężkie. Nawet niemożliwe.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Potrzebuje pogadać...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 03-04-2020 02:23
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-09-2017 19:07
Suways:
Zastanawiam się, czy ja męża kiedykolwiek kochałam taką miłością jak się powinno mężczyznę kochać. Zastanawiam się, co jest dla mnie najważniejsze, jak powinnam dalej żyć.

Wiesz ile razy sobie zadawałam to samo pytanie,gdy mnie ex mąż zdradził zabił tą miłość,więc co mnie trzymało przy nim że nie potrafiłam odejść? wybaczałam dawałam się upokarzać,chowałam się za plecami dzieci,przyzwyczajenie,uzależnienie ? wygodne życie bo niczego mi nie brakowało co chciałam to miałam a czy byłam szczęśliwa nie,nie byłam i podobnie jak ty dusiłam się w tej swojej złotej klatce i wiele razy zadawałam sobie pytanie czy ja go kiedykolwiek kochałam? czy złapałam się pierwszego lepszego by uwolnić się z domu u ciebie złą stroną była matka u mnie ojciec...chwytało się jak tonący brzytwy.
"Kocham jak brata, członka rodziny, kogoś za kogo wzięłam odpowiedzialność."

Tego nie rozumie,jaką odpowiedzialność? to dorosły facet a nie nieporadne dziecko,co on ci robi że tak to czujesz?

This user has been deleted!
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-09-2017 19:28
może dziwnie to zabrzmi, ale mąż niekoniecznie jest przez moich znajomych chciany i lubiany
.
brzmi to zupełnie naturalnie,to Twoi znajomi
Swoich ma bardzo niewielu i dość płytkie kontakty - raczej zawodowe.

To jego problem nie Twój.Ruszy tyłek na siłownie,basen,zagra w piłkę z kolegami to mu się kontakty pogłębią/albo nie/
Gdybyś pomogła mu w wynajęciu mieszkania,pracę ma ,dzieckiem /rodzina/zajmowalibyście się na zmianę,kolegów musiałby ogarnąć sam a w ramach prezentu dostałby karnet na..coś tam by się nie nudzić ,mogłabyś się uwolnić od niego i poczucia winy?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-09-2017 20:26
Suways, a ja spróbuję jeszcze z innej strony: czy wiesz, jaki musiałby być, żeby cię pociągał? Cenisz w mężu dobroć, spokój, stabilność...a co cię "kręci"?
pit
Użytkownik Postów: 337
Przyjaciel

Data rejestracji: 18.04.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-09-2017 20:48
Pytanie: czy można wskrzesić miłość której nigdy nie było ? Kto pomoże ?
Anatolij Kaszpirowski ? lk2;k9; k6;k4;k2; m0;ll0; k4;m l3;n2;k3;l0;m0;k l9;k4;l6;kk5;l6; l4;m1;k8;k2;
Czy jeśli mąż Suways z natury jest takim "misiem pantosiem" to zmieni się w umięśnionego Casanovę ? (chodzi mi o psyche) Rozumie że niektóre relacje, zachowania, komunikację można zmienić, wyuczyć się ale nie wszystko.

unikanie pewnych osób w celu ochrony swojego zdrowia emocjonalnego to nie wyraz słabości, ale wyraz zdrowego rozsątku
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-09-2017 21:29
Przecież autorka od początku/i jeszcze wcześniej/pisze że dokonała złego wyboru,
pit
Użytkownik Postów: 337
Przyjaciel

Data rejestracji: 18.04.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-09-2017 21:49
Nox
Ale takie propozycje padają, to pytam czy jest sens ?

unikanie pewnych osób w celu ochrony swojego zdrowia emocjonalnego to nie wyraz słabości, ale wyraz zdrowego rozsątku
Strona 22 z 24 << < 19 20 21 22 23 24 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info