Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 17 z 24 << < 14 15 16 17 18 19 20 > >>
Autor RE: Potrzebuje pogadać...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-09-2017 12:14
Suways, smiley
W twoim ostatnim zdaniu masz odpowiedź na wiele swoich pytań. Tylko przeczytaj je sobie, proszę, od końca.

I już Cię dziś nie męczę. Trzymaj się, pa smiley
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Potrzebuje pogadać...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 20-02-2020 03:50
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-09-2017 12:14
A potraficie na chwilę przystanąć i pomyśleć, przeżyć co było powiedziane. Jeden z plusów na korzyść terapii zamiast forum.

This user has been deleted!
Suways
Użytkownik Postów: 47
Stały bywalec

Data rejestracji: 11.01.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-09-2017 15:07
Ok, co właściwie się stało?

Najpierw się rozpłakałam. Chyba z bezsilności, że już qrwa chyba umrę w tym martwym punkcie.
Że ja nie wiem, czego Wy ode mnie chcecie i co mam z tym zrobić.

Potem poczułam się chora. Jakbym miała rozdwojenie osobowości. Jakby z grobu wylazła mała dziewczynka, którą unicestwiłam i głęboko zakopałam.

Potem pomyślałam co zrobić, aby o tym zapomnieć. A że mam bujną wyobraźnie to milion pomysłów na siebie. Tak. Forest run! smiley

Źle się czuję, gdy ktoś się nade mną rozczula.Z jednej strony atak, z drugiej głaski. Nie lubię się już rozczulać nad sobą. To jest jak toczący rak.

Może moim problemem jest to, że nie poradziłam sobie ze zranieniem i dlatego jestem jak zepsuta lalka i niczym pustki się zapełnić nie da. Tym bardziej nie osobą męża...

Ehhh hello darkness my old friend...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-09-2017 15:10
To ja do ostatniej wypowiedzi apologisesa dodam tylko dla Jenki
smiley
Od projekcji nikt z nas nie jest wolny - nikt nie jest w stanie zobaczyć w drugim tego, czego sam nie doświadczył.

bardzo się mylisz w kwestii tej "wolności od projekcji";
projekcje są tylko obroną naszego ego;
jak chcesz się realnie i głęboko zbliżyć do drugiej osoby, poznać ją tak naprawdę i naprawdę jej doświadczyć, musisz się od nich uwolnić;

Post doklejony:
Suways:
Amor silniejsza? Uwierz poczułam się bardzo słaba odpowiadając Ci przed chwilą.

chwilowe poczucie słabości nie świadczy o tym, że jesteś słaba;
zwodziłaś wszystkich za nos przez 15 stron;
słaba osoba nie byłaby w stanie smiley

to nie będziesz marnować dla mnie czasu i poświęcać swej uwagi. Więc nie poświęcaj

tylko dlatego odezwałam się w tym wątku, że zobaczyłam w Tobie osobę wartą tego poświęcania;
jest w Tobie piękna głębia, ja uwielbiam takie osoby;
dokładnie tak, jesteś bardzo wiele warta;

i niczym pustki się zapełnić nie da. Tym bardziej nie osobą męża...

strasznie duży ciężar chcesz zrzucić na partnera, jeśli oczekujesz, aby zapełnił twoją pustkę;

Edytowane przez dnia 17-09-2017 15:42
Suways
Użytkownik Postów: 47
Stały bywalec

Data rejestracji: 11.01.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-09-2017 16:00
Czym zwodziłam Amor?
Pestkaa
Użytkownik Avatar Użytkownika

Małomówny

Data rejestracji: 08.09.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-09-2017 16:23
Suways pochylam się nad twoimi doświadczeniami, przeżyciami, przemyśleniami, pragnieniem miłości i szczęścia. Każdy z nas (tak myślę) tego właśnie pragnie w życiu najbardziej. I ma prawo do tego dążyć, by to osiągnąć. Mój mąż też właśnie odszedł w poszukiwaniu swojego szczęścia ku innej, bo u tej kochającej, troskliwej żony, jak widać nie potrafił się odnaleźć. I ok, szanuję jego prawo do swoich pragnień, wolności. Ale nigdy nie zrozumię i chyba nie wybaczę, że poprzez swoje rozterki, błędnie podjęte decyzje (np. ślusmiley, egoizm spowodował, że dwoje małych ludzi ma rozbitą rodzinę (mimo, że nie było widocznego kryzysu, a więc mogły się spodziewać, podejrzewać czy życzyć sobie rozstania rodziców) i ich poczucie bezpieczeństwa, miłości oraz szczęście jest całkowicie zachwiane. Dzieci szybko rosną, skoro powołało się je do życia, trzeba umieć wytrwać w ich wychowaniu, chyba , że w domu jest patologia... ale tego ani u mnie ani u Ciebie nie ma. Czy to słuszne? nie wiem... ale wbrew sobie moje dzieci też teraz cierpią i pewnie za parenaście lat będą siedzieć na takiej "kozetce tu na forum" jak ty, ja i analizować zachowania rodziców, zachowania, które tak drastyczne piętno odcisną na ich dorosłym życiu. I pewnie powiecie, od lat tak się dzieje i pewnie dziać się będzie, ale ja się na to nie godzę. I to mnie boli najbardziej... bezsilność

Jeśli nie rozumiesz mojego milczenia, tym bardziej nie zrozumiesz moich słów
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-09-2017 16:25
Suways,
Paradoks. Im bywamy silniejsi, tym czasami mamy więcej słabości w sobie...

To nie paradoks. Tylko wtedy, gdy próżność i arogancja przesłania nam poznanie i przyznanie się do swoich słabości, które potem zaskakują, wyskakując , jak królik z kapelusza.
Silni ludzie to nie Ci, którzy ignorują swoje słabości, wstydzą się ich i udają silnych, tylko Ci, którzy potrafią się do nich przyznać, jasno zdawać sobie z nich sprawę i je określić. Jeśli są destrukcyjne, dopiero wtedy można je ujarzmić.
Siła nie polega na pozie czy zaklinaniu rzeczywistości tylko na dobrej znajomości samego siebie;

Ludzie padają nie z powodu słabości, ale dlatego, że uważają się za silnych, a siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, jak szybko wstaje

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Strona 17 z 24 << < 14 15 16 17 18 19 20 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info