Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Autor RE: Jestem bardzo złą kobietą!
rekonstrukcja
Użytkownik Avatar Użytkownika

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2014 08:42
Gonia, jesteś chyba wykształconym człowiekiem i dlatego dziwię się, że dopiero po tylu latach zauważyłaś, że masz problem. Zresztą nieważne, lepiej późno niż wcale. Pytasz gdzie iść ? Wszędzie, bo potrzebujesz kompleksowego leczenia . Seksuolog, psychoterapia i grupa wsparcia. Tyle , że lekko nie będzie i musisz mieć tego świadomość. Do tej pory bagatelizowałaś problem , może dlatego że czerpałaś z tego jakąś przyjemność, choć podejrzewam, że był to bardziej przymus niż faktyczna chęć. A teraz będzie odwrotnie, bo masz kilka barier do pokonania .

I powiem tak : jeśli faktycznie kochasz męża, to musisz z nim szczerze porozmawiać. On ma prawo podjąć decyzję i chyba zdajesz sobie sprawę, że nie jest zobligowany do oglądania się na to , czy to choroba , czy coś innego . Wielokrotnie wykorzystałaś jego zaufanie w tak delikatnej materii, że mało kto jest w stanie coś takiego podźwignąć. Postaw się w jego sytuacji, żaden mężczyzna ( no chyba , że jest dewiantem ) nie chce mieć żony puszczającej się na lewo i prawo. Choćby z powodów zdrowotnych , czy praktycznych.

Jest też inna opcja, mniej dla męża bolesna i traumatyczna. Poinformuj go, że musicie się rozwieść. I zapewnij, że nie ma w tym jakiejkolwiek jego winy i że po prostu jest bariera, która uniemożliwia dalsze trwanie Waszego małżeństwa. Ja wiem, że to trudne, ale musisz wziąć odpowiedzialność za siebie.

Swoją drogą , mąż musi być w Tobie bardzo zakochany i darzy Cię olbrzymim zaufaniem, skoro przez tyle lat się nie zorientował , że go nagminnie zdradzasz. Dla mnie to jakiś fenomen, bo chyba trzeba być totalnie zaślepionym, żeby czegoś takiego nie zauważać. No nic nie podejrzewał ? smiley

Aha, przede wszystkim zrób badania, bo możesz być wylęgarnią najprzeróżniejszych grzybów , bakterii etc , naprawdę groźnych dla zdrowia i życia .

"Odwaga ludzka jest jak rower, przewraca się, gdy się na nim nie jedzie." Marti Larni
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Jestem bardzo złą kobietą!
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 11-08-2020 04:26
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
gonia_191
Użytkownik Postów: 8
Nowy

Data rejestracji: 19.09.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2014 10:37
Pracuję w takiej branży, że większość czasu w ciągu dnia spędzam poza domem, więc raczej nie miał nawet szans na zauważenie czegokolwiek. Teraz jestem na urlopie, więc uznałam, że to najlepszy moment na zrobienie czegoś ze swoim życiem. Co do badań to jestem cały czas pod kontrolą lekarza ginekologa bo wiedziałam, że tak postępując narażam się na jakieś nieprzyjemne dolegliwości zdrowotne. Zawsze też oprócz zabezpieczenia hormonalnego stosowałam prezerwatywy.

Zdaję sobie sprawę z faktu, że to wszystko moja wina i to ja ponoszę pełną odpowiedzialność za tą sytuację. Przemyślałam wszystko i postanowiłam, że powiem mężowi o tym wszystkim jak tylko wstanie (miał nocną zmianę i odsypia). Przyjmę konsekwencję na swoje barki i bez względu na jego decyzję będę walczyła o nasze małżeństwo dopóki będzie jakakolwiek szansa. Jeżeli będę w stanie to wieczorem napiszę jaki będzie rezultat naszej rozmowy.
Dziękuję wszystkim za rady!
gupia
Użytkownik Postów: 26
Małomówny

Data rejestracji: 11.10.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2014 11:23
Czy wiesz, że choroby przenoszone drogą płciową niekoniecznie są ginekologiczne?
gonia_191
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2014 11:58
Spokojnie jestem zdrowa, mój mąż też.
gupia
Użytkownik Postów: 26
Małomówny

Data rejestracji: 11.10.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2014 12:11
No cóż do czasu. Niektóre choroby nie dają objawów szybko. No ale widzę że masz świadomośc , że możesz dostarczyć mężowi śmiertelną chorobę i go tym samym zabić. No comment.
gonia_191
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2014 12:20
Wiem jestem egoistkąsmiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-09-2014 12:21
gonia_191 napisał/a:
Przemyślałam wszystko i postanowiłam, że powiem mężowi o tym wszystkim jak tylko wstanie (miał nocną zmianę i odsypia). Przyjmę konsekwencję na swoje barki i bez względu na jego decyzję będę walczyła o nasze małżeństwo dopóki będzie jakakolwiek szansa. Jeżeli będę w stanie to wieczorem napiszę jaki będzie rezultat naszej rozmowy.
Dziękuję wszystkim za rady!

Najpierw idz do lekarza niech Ciebie zdiagnozuje.Zacznij terapię i leczenie.
W tej chwili nie jesteś gotowa na wyznanie prawdy .Nawet nie masz pojęcia jakie piekło zgotujesz mężowi i samej sobie.
Przemyśl to...
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info