Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Zdradziłam....
Panda
Użytkownik Postów: 26
Małomówny

Data rejestracji: 13.06.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 00:16
Wszystko biore na klate bo jestem ciekawa co macie do powiedzenia.I zimna woda i troche pocieszenia tez by sie przydalo...
Co mam napisac ON to przeciwienstwo mojego meza.Moj malzonek to bardzo wysportowany typ codziennie silownia kaloryfel na brzuszku cud miod malina.ON to pan z wielkim brzuszkiem wyglada na starszego niz jest w rzeczywistosci.I charaktery tez maja rozne.ON to facet z zasadami o silnym EGO moj maz to wieczny chlopiec.I wlasnie dlatego ON tak mnie zauroczyl moglam z nim POROZMAWIAC zwyczajnie na rozne tematy.Byc moze moj maz tez jest mna znudzony ze nie moze wykrzesac z siebie zainteresowania moja osba.Choc podobno maz mnie kocha to chyba sa to puste slowa.

Post doklejony:
Wlasnie nie wiem czy nie zrobie z siebie debila bo przecez ON woli zonę.

Gwiazda
Edytowane przez Panda dnia 14-06-2014 00:19
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Zdradziłam....
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 25-10-2020 03:21
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
kaktus w sercu
Użytkownik Avatar Użytkownika

Małomówny

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 11.11.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 00:22
No tak, sorry, pewnie za ostro. Ale właśnie dowiedziałam się, że bliską mi osobę mąż zostawił po kilkunastu latach nie dlatego (jak próbował jej wmówić) że było źle, że się wypaliło ... tylko jest druga doopa (banał). Pewnie też dlatego, że postawiłam się w roli żony Twojego "rycerza", też pewnie z kilkunastoletnim stażem małżeńskim. Wiesz co ona by czuła gdyby się dowiedziała ... ja wiem smiley już od ponad dwóch lat wiemsmiley A mój "****icz" bardzo się stara i nigdy nie powiedział, że "zakochałem się"... A Ty nadal oszukujesz męża, dlaczego z nim jesteś? Z Twojego tekstu jasno wynika, że nie z miłości smiley

Spoglądać w górę, sięgać myślą
poza granice widzialnego świata...
i wznosić się wyżej... zawsze wyżej...

Ludwik Pasteur
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 00:23
Czym tam się przejmujesz...zapewne Twój mąż jako wysportowany i zapewne przystojny facet da sobie spokojnie radę i jakoś przeboleje stratę..

A ON z brzuszkiem zapewne będzie Tobie wierny na wieki bo gdzie znajdzie kobietę z która będzie mógł porozmawiać na różne tematy.

ON woli żone ale czy ona chce jego?
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
lagos

Uzależniony

Data rejestracji: 01.08.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 00:26
Szkoda to by Ci bylo, ze to sie zaczelo, kiedy maz by sie dowiedzial i kopnal Cie w doope, a po niesmialych propozycjach wspolnej przyszlosci, kochanek juz nie kurtuazyjnie, a dosadnie by Ci powiedzial co sie dla niego liczy, i czym Ty dla niego bylas. Zadaj sobie trud by dostrzec prawde w calej tej sytuacji, a przestanie byc tak sielankowo, chyba ze wolisz sie karmic bajeczkami jak naiwna nastolatka. Zdrada to glupota, ale dojscie do tego idzie czesto w parze z utrata szacunku do samego siebie.
kaktus w sercu

Małomówny

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 11.11.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 00:28
DrHouse smileysmileysmiley

Post doklejony:
Lagos smileysmileysmiley
Edytowane przez kaktus w sercu dnia 14-06-2014 00:29
Panda
Użytkownik Postów: 26
Małomówny

Data rejestracji: 13.06.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 00:29
Nic nie za ostro siostro.Dlaczego jestem z mezem? Nie wiem pewnie ze strachu...Co bede ukrywac.Boje sie zycia w pojedynke.A ON tak naprawde nic nie obiecywal.Byl taki moment tylko przez chwile mowil ze jak sie wyda to mnie nie zostawi.
Doktorku napewno moj maz dlugo nie byl by sam bo jest na prawde przystojniak.
A JEGO to zona chyba chce bo o niczym nie wie jak by sie dowiedziala to moze by go nie chciala..

Post doklejony:
Lagos dziekuje.Na pewno masz racje.Kochanek zachwal sie delikatnie mowiac ze zona wazniejsza.I nie mam szacunku do siebie.Bo oszukuje siebie i innych Czy ty myslisz ze ja o tym nie wiem? Ale zycie nie jest latwe wiesz?
Edytowane przez Panda dnia 14-06-2014 00:32
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-06-2014 00:34
Feniks napisał/a:
A ON tak naprawde nic nie obiecywal.Byl taki moment tylko przez chwile mowil ze jak sie wyda to mnie nie zostawi.

to może poinformuj jego żonę to będziesz miała ONego na zawszesmiley

Doktorku napewno moj maz dlugo nie byl by sam bo jest na prawde przystojniak.

To sie wiesmiley

A JEGO to zona chyba chce bo o niczym nie wie jak by sie dowiedziala to moze by go nie chciala..

No to działaj...dowiesz ile ten Twój facet z zasadami o silnym EGO jest wartsmiley
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info