Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 5 z 5 << < 2 3 4 5
Autor RE: Jak przestać o niej myśleć
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-05-2014 21:41
Marta74 napisał/a:

Skoobi,
Nawet jeśli to fake (wiesz to na pewno??) to zdecydowanie podobne historie zdarzają się naprawdę - sam kiedyś opisywałeś sytuację, z której wyszedłeś zwycięsko... smiley
Jeśli komentarze do nieprawdziwych historii dają komuś do myślenia, to może warto je komentować... smiley

Nie będę pisał publicznie dlaczego ,żeby nie ułatwiać procederu. Jestem prawie pewien ( masz rację Marta 100 % pewności mieć nie mogę) ,że to fake.Tak jak zresztą wiele historii pojawiających się na portalu ostatnio.
Kompletnie nie ma znaczenia czy dyskusja toczy się w wątku prawdziwym czy fikcyjnym.Ale jest -przynajmniej dla mnie - ważne czy wiem jaki wątek komentuję.Czy autor wprost napisze ,że to fikcja czy opisuje historię fikcyjną tak jakby była prawdziwa.
To jest różnica między szczerością i zwykłym oszustwem.
Oczywiście jak inni chcą sobie dyskutować to nic mi do tego , chodzi tylko o to ,żeby dyskutujący mieli świadomość co komentują.

Post doklejony:
Tolerowanie historii fikcyjnych jest dewastujące dla wiarygodności portalu.
Odpowiedz sobie na pytania.
1.Czy zamieściłabyś swoją historię na portalu oczekując na udzielnie porad gdybyś wiedziała ,że historie tu opisywane są fikcyjne?
2.Ile Twoim zdaniem procent historii powinno być prawdziwych aby uznać portal za wiarygodny?
3.Jak czułabyś się po zamieszczeniu swojej historii i skorzystaniu z porad tu udzielonych , gdyby okazało się ,że prawie wszyscy komentujący opisując "swoje historie " pisali bajki z mchu i paproci nie mające pokrycia w rzeczywistości ?
4.Jakbyś się czuła gdyby tak jak wyżej okazało się ,że admini walczący rękami i nogami o utrzymanie procederu deleted_usera oczywiście w trosce o dobro portalu walczą tak naprawdę o ukrycie niewygodnych dla siebie faktów bo nie można znaleźć delikatnie mówiąc niezbyt korzystnych dla nich wpisów?
5.Czy uważałabyś portal za wiarygodny jakby okazało się ,że administracja wiedząc ,ze tematy są fikcyjne nie dzieliła się tą wiedzą z userami ?
Edytowane przez dnia 30-05-2014 22:14
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Jak przestać o niej myśleć
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 29-10-2020 23:17
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Jak przestać o niej myśleć
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-05-2014 23:02
Skoobi napisał/a:

4.Jakbyś się czuła gdyby tak jak wyżej okazało się ,że admini walczący rękami i nogami o utrzymanie procederu deleted_usera oczywiście w trosce o dobro portalu walczą tak naprawdę o ukrycie niewygodnych dla siebie faktów bo nie można znaleźć delikatnie mówiąc niezbyt korzystnych dla nich wpisów?
5.Czy uważałabyś portal za wiarygodny jakby okazało się ,że administracja wiedząc ,ze tematy są fikcyjne nie dzieliła się tą wiedzą z userami ?

Hamuj się, Skoobi, z podobnymi insynuacjami. Ani admini nie walczą o utrzymanie statusu deleter_user, ani nie wiedzą, która z historii jest lub nie jest prawdziwa.
Zamierzasz ciągnąć swoje podjazdowe szczucie - Twój wybór. Oficjalnie ostrzegam.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 5 z 5 << < 2 3 4 5
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info