Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Mam ochotę zdradzić / Zdradzam / Zdradziłem(am)
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Autor RE: oral za pieniadze
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-09-2012 10:02
Rika,a ja przewrotnie powiem,że prostytucja to taki sam zawód jak każdy inny i chociaz widze już wielkie oburzenie świetej częśći portalu,to nadmienię,że jest zapotrzebowanie-jest sprzedaż.Pytanie tylko,czy Tój chłopak zgodzi się na uprwiania takiego zawodu przez Ciebie,bo będąc z kimś w związku niestety takiej decyzji sama nie powinnaś podejmować.
Nie usprawiedliwiam tutaj sposobu zarabiania na życie,wręcz przeciwnie,obiektywnie patrząc to nie lekki kawałek chleba,pewnie trzeba mieć jakieś predyspozycje psychiczne.

Kończąc;
pogadaj z chłopakiem,to decyzja dwojga.
Tylko tyle.

I nie ma co rzucać kamieniami na ludzi zarabiającymi tyłkiem na życie,nie trzeba pochwalać,ale czasem warto rozejrzeć się wokół i sprawdzić ilu NORMALNYCH ludzi korzysta z tego typu usług.
Sorry,prostytucja była,jest i będzie,a My możemy tylko rozpatrywać dylematy moralne i rzucać kamieniami.

Rika,po prostu przemyśl to sobie dobrze,bo to decyzja,która może może zaważyć na dalszym Twoim życiu.

Miłęgo dnia wszystkim

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: oral za pieniadze
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 19-01-2020 23:21
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-09-2012 10:31
Dokładnie to samo co powiedziała Bacello nasunęło mi się po przeczytaniu Twojego wpisu.

To nie tylko Twoja decyzja, powiedz chłopakowi a jeśli czujesz się być i mieć predyspozycje do bycia kurtyzaną czemu nie. To Ty zaglądasz w końcu każdego dnia w lustro i jeśli satysfakcjonuje Cie wizja takiego wizerunku nic Cię nie powstrzyma

... za starym dow****em, zapracuję jeszcze na wczasy (w zależności od wersji)
Andzia76
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Data rejestracji: 04.11.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-09-2012 12:39
Zgadzam się z Bacello
tą decyzję powinniście podjąć razem z chłopakiem, nie mnie oceniać, czy jest to dobre czy nie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
rekonstrukcja
Użytkownik Avatar Użytkownika

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-09-2012 13:19
Ludzie, po co Wy się produkujecie ?

Dziewczątko wymyśliło sobie bezpłatny sposób reklamowania swoich usług: "oral za pieniadze". Nawet cennik przemyciła spryciula. smiley

"Odwaga ludzka jest jak rower, przewraca się, gdy się na nim nie jedzie." Marti Larni
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-09-2012 14:05
Myślisz rekonstrukcjo, że nie mamy do czynienia z NARODZINAMI ****A, tylko dziewczę szuka klientów wśród zdradzonych mężczyzn?
A jeśli tak...to jakiej miernej jakości muszą być "jej wdzięki"skoro aż na takie terytoria z desperacji wpłynęła....zastanawiam się smiley

Post doklejony:
wykropkowane było ......

Może niech zostanie wykropkowane smiley

tezeusz
Edytowane przez dnia 03-09-2012 14:20
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-09-2012 14:21
M moim skromnym zdaniem ludzie mają problemy ,które przez innych sa postrzegane jako błahostki,każda historia jest inna,każdego nurtuje coś innego i nie mnie oceniać,czy ktos potraktował to jako autoreklamę bądz zastanawiac się czy mówi prawdę(nadmieniając moja historia tez co niektórym wydawała się niewiarygodna,a jednak wydarzyła się w realnym świecie kulturalnych ludzi).Człowiek pisze-ja się do tego jakos odnoszę.

A na marginesie;
zycie nauczyło mnie nigdy nie mówić NIGDY,nie miałam nigdy aż takeigo dna finansowego,żebym musiała rozpatrywać tego ty;pu zarobek i chociaz dziś jestem świecie przekonana,że nie potrafiłabym,nie chciałabym,nie pozwala mi na to mój własny kodeks etyczny,to daleka jestem od potepiania osób,w którzy w taki sposób zarabiają na życie.Dla mnie to niewyobrażalne,ale rozumiem,że dla innych nie tylko wyobraząlne ale realnie przekładające się na zarobki.

Nawet dociera do mnie ,że złośliwość jest przywilejem ludzi inteligentych,tylko jakoś nie ogarniam szydzenia z człowieka,nie jego postepowania.

smileysmileysmiley

This user has been deleted!
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-09-2012 14:45
Za 5-6 spotkań po 250zł i miesięcznie wychodzi ci 2000-2500zł ?
Marzenie ściętej głowy, gość wiedział komu składa propozycje. Za tą kwotę to musisz pociągnąć 2x więcej. Księgową to ty nie jesteś i biznesu na tym nie zrobisz.

Hmm... coś mi tu nie gra. Rika_, czy ty czasami nie jesteś zbyt naiwna i wierzysz w Świętego Mikołaja ? Odpowiedz sobie proszę na pytania:

1. Jaki ten facet ma właściwy cel, dając taką propozycję. Czemu ty ? Sorry, ale facet musi być filantropem, bo sporo przepłaca. Czy ten facet w ten sposób nie chce cię zdobyć w całości, skoro mu się podobasz, a stawkę utrzyma. Nie chce cię zrazić, jak złapiesz haczyk, małymi kroczkami do reszty cię przekona lub zaszantażuje. Może nawet się do niego przywiążesz, zaufasz. Powiesz, że kasa to tylko profit dodatkowy ?

2. Czy masz to na piśmie i facet podpisze umowę na wynagrozenie miesięczne ? Może w ten sposób upokaża kobiety, bo został zraniony. i skończy się na jedym razie bez kasy (Od razu bierz z góry za miesiąc).
Czemu mu ufasz? Może tak zmiękcza kobiety mające kryzys finansowy.

3. Czy gdyby zaproponował ci do rozważenia full serwis, była byś skłonna rozważać to i zaprzątać sobie tym głowę. Czy oferta nie była by już tak atrakcyjna ?

4. A może twój chłopak cię sprawdza i gościa podstawił ?

Niektóre kobiety chyba tak mają. Skoro facet chce tylko porozmawiać, to nic złego, poprzytulać, jaki problem. Tu mamy tylko obciąganie w koszulce. Większość za chwilę jęczy w łóżku i jest im dobrze. Potem nie wiedzą jak to się stało. Nie chciały lub okrutnie zostły oszukane.
Bo były poprostu beznadziejnie głuipie....
Nie widzę powodu, aby starczyło mu samo obciąganko. Chyba, że to zboczeniec jakiś.

Seks przestał być dla ciebie świętością. A dla twojego chłopaka też ?
Niestety, jeśli już wszystko przemyślisz i zaakceptujesz propozycję, to zostaje jeszcze tylko jedna drobna formalność. Uzyskanie na to zgody twojego chłopaka i uruchamiasz działalność. No chyba, że chcesz narażać swojego klienta, chłopaka i siebie na utratę zdrowia lub życia.
Proste jak drut. Aż dziwne, że pytasz?

Te co mają wymierne profity :Kasa to fajne usprawiedliwienie. To tylko biznes na zimno, więc co to za zdrada. Uczuć w to nie wkładają przecież. Praca jak każda inna. Tak, jeśli są same lub uzyskały zgodę partnera (tak też bywa).
Te co profitów nie mają: przecież kasy za to nie biorą, więc nie można ich brzydko nazywać. To coś znacznie wznioślejszego, to przecież uczucia. Nikt nie może zabraniać drugiemu być szczęśliwym. Miłość wszystko usprawiedliwi, czy nie?

Post doklejony:
To nie jest reklama Bacello ma rację, dziewczyna ma problem.
Wie, że może żłować, nie wie jak bardzo i co z tego może wyniknąć.

W efekcie ma wybór: lepszy byt bez chłopaka i pewnie droga jednokierunkowa, lub bytowo kiepskie życie z chłopakiem.
Myśli, że jak się nikt nie dowie to nic się nie stanie. Standardzik.
Chce to jakoś pogodzić. Teoretycznie nic prostrzego. Rozstać się z chłopakiem, poobciągać szybko innego, zarobić określoną kwotę i wrócić. Niestety tak to nie działa. Kasa, albo chłopak.

Najprościej, to jakby znalazła sobie faceta z kasą na stałe, bo na chłopaku jej dziwnie zależy, skoro rozważa coś takiego dla niego, jego nie pytając o zdanie. Nawet do głowy jej nie przyjdzie, że od tej jej pomocy i miłości chłopak fiknie na miejscu.
Tylko dlatego, że dla niej seks nie jest świętością.
Edytowane przez Yorik dnia 03-09-2012 15:09
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info