Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnio Widziani

Lilian01:12:52
admiral03:30:47
normalnyfacet203:57:00
Sasza05:44:42
Hagi1005:50:39

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Traumata
19.08.2023 18:44:44
Cześć

Zibiki17
10.08.2023 11:29:45
08.01.2014

PiotrPro
04.08.2023 23:04:05
Trójmiasto Uśmiech

Siwek432
30.07.2023 11:47:48
Siema

NowySzustek
04.06.2023 21:23:11
wlasnie mi pękł okrąglutki roczek ZERO KONTAKTU.. efekt: wcześniej ledwo mogłem wydusić a dziś pełną pierśią krzyczę ..To była zwykła szmata! pzdr

Metoda 34 kroków

Metoda 34 kroków dla kryzysu w małżeństwie na odzyskanie pewności siebie w oczach partnera.

1.Nie śledź, nie przekonuj, nie proś i nie błagaj.
2.Nie dzwoń często.
3.Nie podkreślaj pozytywnych elementów związku.
4.Nie narzucaj się ze swoją obecnością w domu.
5.Nie prowokuj rozmów o przyszłości.
6.Nie proś o pomoc członków rodziny-masz wsparcie teściów póki są po Twojej stronie.
7.Nie proś o wsparcie duchowe.
8.Nie kupuj prezentów.
9.Nie planuj wspólnych spotkań.
10.Nie szpieguj, to Cię zniszczy.
11.Nie mów 'kocham Cię'.
12.Zachowuj się tak, jakby w Twoim życiu było wszystko w porządku.
13.Bądź wesoły, silny, otwarty i atrakcyjny.
14.Nie siedź, nie czekaj na żonę/męża , bądź aktywny, rób coś.
15.Będąc w kontakcie z nim/nią postaraj się mówić jak najmniej.
16.Jeżeli pytasz co robił/a w ciągu dnia, przestań pytać.
17.Musisz sprawić, że Twój partner zauważy w Tobie zmianę, że możesz żyć dalej z nim/nią lub bez niej/niego.
18.Nie bądź opryskliwy lub oziębły, po prostu zachowaj dystans.
19.Okazuj jedynie zadowolenie i szczęście.
20.Unikaj pytań dotyczących związku do chwili, gdy zechce sam/a z Tobą o tym rozmawiać.
21.Nie trać kontroli nad sobą.
22.Nie okazuj zbytniego entuzjazmu.
23.Nie rozmawiaj o uczuciach.
24.Bądź cierpliwy.
25.Nie słuchaj co naprawdę mówi do ciebie.
26.Naucz się wycofywać, gdy chcesz zacząć mówić.
27.Dbaj o siebie.
28.Bądź silny i pewny, mów cicho i spokojnie.
29.Pamiętaj, że jeżeli zdołasz się zmienić,Twoje konsekwentne działania mówią więcej niż słowa.
30.Nie pokazuj zagubienia i rozpaczy.
31.Nie wierz w nic co usłyszysz i 50% tego co widzisz.
32.Rozmawiając nie koncentruj się na sobie.
33.Nie poddawaj się.
34.Nie schodź z raz obranej drogi.

teoretycznie idealne życieDrukuj

Zdradzony przez żonęMoja historia jak każda inna, ale piszę bo potrzebuję trochę opinii na ten temat czy warto. Znamy się z żoną 11 lat, a jesteśmy 2 lata po ślubie oraz mamy 1,5 rocznego synka. Sprawa wyszła na jaw w momencie kiedy miałem problem ze swoim telefonem i musiałem pożyczyć telefon żony do swojej pracy bo niestety bez tego przedmiotu nie mogę się obyć. Podczas mojego pobytu w pracy 2 razy telefonował były kolega z pracy mojej żony - nie odbierałem, ponieważ uważałem, że to niestosowne. Natomiast później napisał sms , niestety korciło mnie, aby to przeczytać no i nie dało się mojej ciekawości powstrzymać. Niestety chwile później cały się zatrząsłem. Przepraszał, że ją wystawił w weakend grudniowy (wtedy była w szkole na studiach) i pytał dlaczego nie spotkali się w styczniu (kolejny zjazd). Wciągnąłem go trochę w rozmowę sms-ową i wyszło, że żona mu napisała, że nie może się z nim spotkać bo leży w szpitalu bo poroniła (żona nie była w ciąży) Wróciłem do domu i zapytałem o co chodzi konkretnie dodając, że może być najgorsza, ale prawda. Okazało się, że przed Naszym ślubem 2 lata temu (4 miesiące przed) spotykali się przez 3 miesiące. Żona twierdzi, że tylko raz z nim spała, później tylko łączyły ich rozmowy, pocałunki, spotkania, wspólne obiady. A dlaczego? Bo jej imponował jako mężczyzna, świetnie sobie radził w pracy. Od kilku miesięcy piszą, rozmawiają, a Ona to ukrywała, no i wreszcie chcieli się spotkać. Napisała mu że poroniła bo uważała, że w ten sposób On się od niej odczepi najszybciej (taką odpowiedź uzyskałem pytając dlaczego nie powiedziała mu poprostu, że ma rodzinę itp.). Nasz synek został poczęty w miesiąc po tym jak Ona przestała się z nim spotykać (tak twierdzi). Kocham go bardzo mocno i nie wyobrażam sobie oraz nie dopuszczam myśli, że nie nie Naszym synem, ale przed ślubem przez okres ok 2 lat nie zabezpieczaliśmy się wogóle (nie zaszła w ciążę, aż do momentu 3 miesiące przed ślubem - dodam, że zaręczyny odbyły się 2 lata wczesniej) i to dało mi do myślenia czy jestem jego biologicznym tato. Jestem w strasznej rozsypce, ponieważ nie mogę przetrawić, że w momencie kiedy zaczęliśmy wspólną budowę domu, przygotowywaliśmy się do ślubu, woziłem ją do pracy do tego gościa, a Oni wykorzystywali ten czas na wspólne igraszki. Poświęcałem się dla niej ciężko pracując na to co dziś mamy. Mieszkamy w domu od listopada 2013, a tu nagle ten klaps. W pierwszym momencie kiedy mi powiedziała wpadłem w szał, rozbiłem jej telefon. Później chciałem konstruktywnej rozmowy, sam zaproponowałem terapię małżeńska bo nie wyobrażam sobie sytuacji, że będę synka odwiedzał raz na jakiś czas gdy się rozstaniemy. Niestety to ja wychodzę ze wszystkimi inicjatywami. Kocham ją oraz synka z całych sił, zrobię dla nich wszystko. Ona twierdzi, że też kocha, ale te słowa jakoś za lekko przychodzą. Czy warto ratować?
3739
<
#1 | Deleted_User dnia 31.01.2014 19:17
Nie jestem w stanie sobie wyobrazić sytuacji faceta, który ma jakiekolwiek podejrzenia, że dziecko, które kocha od x czasu, może nie być jego.
Nie wiem, w związku z tym czy dociekałabym prawdy, jak to mam w zwyczaju w innych sytuacjach, czy wolałabym wierzyć, że jest moje. Tutaj chyba warto wejść w siebie i zastanowić się, co będzie dla mnie gorsze: niewiedza z niewiadomą czy ewentualna świadomość, że biologicznym ojcem nie jestem.
Zakładam oczywiście, że kocham tego dzieciaka ponad wszystko i niezależnie od wszystkiego.
Jakim Ty jesteś człowiekiem, mar146?

Cytat

Niestety to ja wychodzę ze wszystkimi inicjatywami.

To, co wyżej zacytowałam również jest niepokojące. Rozumiem, że chcesz naprawiać, natomiast, jeśli będziesz w tym sam, to raz, że rodzi pytanie dlaczego Twojej żonie na tym nie zależy, a dwa...walka w pojedynkę nie może skończyć się dobrze.
10780
<
#2 | mar146 dnia 31.01.2014 19:22
Niestety nienawidzę niepewności, oszustw, wolę prawdę ponad wszystko. Żona zgodziła się na wykonanie testu DNA i zrobiliśmy to.

Komentarz doklejony:
p.s. wyników jeszcze nie mamy
3739
<
#3 | Deleted_User dnia 31.01.2014 19:40

Cytat

Przepraszał, że ją wystawił w weakend grudniowy (wtedy była w szkole na studiach)(...) Okazało się, że przed Naszym ślubem 2 lata temu (4 miesiące przed) spotykali się przez 3 miesiące. Żona twierdzi, że tylko raz z nim spała, później tylko łączyły ich rozmowy, pocałunki, spotkania, wspólne obiady. (...) Od kilku miesięcy piszą, rozmawiają, a Ona to ukrywała, no i wreszcie chcieli się spotkać. Napisała mu że poroniła bo uważała, że w ten sposób On się od niej odczepi najszybciej


Zaczyna się z nim spotykać na 3 miesiące przed (planowanym!) ślubem. Sypiają. Jak rozumiem zaraz zachodzi w ciążę i kontakt na kilka miesięcy ciąży się urywa (lub nie), po czym, znowu nawrót. Syn ma 1,5 roku.
Ja tu nie widzę, ani chęci, by przystopować (gość w grudniu wystawił ją do wiatru), ani samego zastopowania znajomości, a jeśli już to tylko na kilka miesięcy, kiedy zmienia się gabaryty Z przymrużeniem oka
Wiesz...chyba nie wiesz wszystkiego...Tym bardziej, jeśli teraz dołożyć to, że żona marnie się stara, a powinna całować ziemię, po której chodzisz Z przymrużeniem oka
5808
<
#4 | Nox dnia 31.01.2014 19:50
...,, Ona twierdzi, że też kocha, ale te słowa jakoś za lekko przychodzą."..Jeżeli są rzucane na wiatr nie wolałbyś być przygotowany i dowiedzieć się czy jesteś biologicznym ojcem ?Dlaczego ty proponowałeś terapię skoro z twojej str jest ok,co masz zmienić nad czym pracować skoro żona nic ci nie zarzuca.
3739
<
#5 | Deleted_User dnia 31.01.2014 19:52
Jeszcze jedno...Zastanawia mnie, skąd pomysł z poronieniem...Czyżby szepnęła coś gościowi kiedyś lub też skądinąd on sam się dowiedział, że jest w ciąży i chciała w zarodku zabić myśl, że to jego? Pomijam powody, dla których chciała, żeby wyglądało, że jest Twoje.
W sumie kochanek nie musi wiedzieć, że dziecko poczęte miesiąc po zaprzestaniu ich spotkań (o ile w ogóle przerywnik nastąpił) i ma dziś 1,5 roku. Równie dobrze może myśleć, że ma mniej, tym samym wierząc, że jest Twoje, idąc tropem, że przerwa w spotkaniach przypadła właśnie w tym czasie, kiedy nastąpiło szczęśliwe zapłodnienie...

Dziecko kochanka, gdyby w trakcie ciąży się dowiedział lub teraz...
Mógłby jej z nim nie chcieć, z różnych względów.
Mógłby domagać się praw (mało prawdopodobne), a to bardzo skomplikowałoby jej życie.
Mógłbyś chcieć odejść, w końcu mężczyzna nie nosi w sobie przez 9 miesięcy nowego życia, toteż ojcowskie instynkty mogły w Tobie wtedy jeszcze nie powstać.

Bezpiecznie jednak zostać z dzieckiem przy mężu, a kochankowi wmówić poronienie Fajne
5808
<
#6 | Nox dnia 31.01.2014 19:53
zadając pytanie już miałam odpowiedź.
10780
<
#7 | mar146 dnia 31.01.2014 20:09
Dla wyjaśnienia - nie jestem najlepszym pisarzem, przepraszam. O poronieniu mu pisała teraz jak Nasz syn ma 1,5 roku, nie wtedy gdy poczęło się Nasze dziecko. Pisała, że jest w szpitalu bo poroniła. To dla mnie też dziwne.

A propo zarzucania mojej osobie to zarzuca mi to, że zbyt mało z nią rozmawiałem, że nie pytałem ją po całym dniu jak jej minął dzień itp.Mówi, że z Nim jej się wspaniale rozmawiało.

Komentarz doklejony:
J

Cytat

a tu nie widzę, ani chęci, by przystopować (gość w grudniu wystawił ją do wiatru), ani samego zastopowania znajomości, a jeśli już to tylko na kilka miesięcy, kiedy zmienia się gabarytyTeż sobie o tym pomyślałem, że jej kształty wracają do normy i pociąg do innych również.
3739
<
#8 | Deleted_User dnia 31.01.2014 20:16

Cytat

(...) pytał dlaczego nie spotkali się w styczniu (kolejny zjazd). (...) wyszło, że żona mu napisała, że nie może się z nim spotkać bo leży w szpitalu bo poroniła (żona nie była w ciąży)

Wiesz, gdzie była w czasie tego styczniowego zjazdu? Skąd wiesz, że nie była w ciąży właśnie z kochankiem? Może mówi prawdę Fajne
10780
<
#9 | mar146 dnia 31.01.2014 20:25
W takich sytuacja nie wiadomo w co wierzyć, a w co nie i gdzie leży prawda.

Komentarz doklejony:
Dzięki za wpisy potrzebowałem trochę chłodnego spojrzenia.
9767
<
#10 | milord dnia 01.02.2014 10:20
Mozna by zaryzykować stwierdzenie, że jesteś ujajony do momentu otrzymania wyników testu. Wiesz co? Dla niektórych powiedzenie "kocham Cię" to jakby szli po zakupy. Taka sama informacja. "Idę po zakupy". I tyle samo oznacza. Wybacz stary, ale sam tego nie uciągniesz. Ciągniesz wóz na którym wyleguje się żona jeśli chodzi o Wasze sprawy. No nic. Ja bym poczekał do momentu w którym się dowiesz czy nie zostałeś wrobiony. Decyzja później. Nie musi to wcale oznaczać, że powinieneś to dziecko przestać kochać, czy też nie czuć z nim więzi. Ale Twoja żona zwyczajnie zawala na całej linii i chyba nie będzie innego wyjścia jak rozstanie.
3739
<
#11 | Deleted_User dnia 01.02.2014 13:10
Tak jak poprzednicy piszą obawiam się ,że Twoja wiedza to wierzchołek góry lodowej.Dowiedziałeś się przypadkiem.Ona mówi Ci tylko tą wersję "prawdy" , o której wie że Ty ją znasz.Kilka lat miała podwójne życie i Ty niczego nie zauważyłeś.Tak naprawdę to tej kobiety nie znasz zupełnie, skoro nie podejrzewałeś nawet niczego i żadnych symptomów zdrady nie dostrzegłeś.
JakichWiele chyba nakreśliła najbardziej prawdopodobny obraz sytuacji.Jesteś systematycznie zdradzany przez kilka ostatnich lat.
Studia nawet jeżeli nie są tylko przykrywką to obawiam się ,że Twoja żona ma na nich zajęcia pozaprogramowe .

JakichWiele dnia styczeń 31 2014 19:16:35

Cytat

(...) pytał dlaczego nie spotkali się w styczniu (kolejny zjazd). (...) wyszło, że żona mu napisała, że nie może się z nim spotkać bo leży w szpitalu bo poroniła (żona nie była w ciąży)

Wiesz, gdzie była w czasie tego styczniowego zjazdu? Skąd wiesz, że nie była w ciąży właśnie z kochankiem? Może mówi prawdę smiley


Nie znam się na medycynie.Jeżeli się nie mylę to usunięcie ciąży w Polsce jest przestępstwem.Więc nie mogła pojechać usunąć ciążę do szpitala.I tu nie wiem czy można wywołać poronienie w określonym momencie w przyszłości na przykład za tydzień.Przecież ona musiała mieć datę tego zjazdu ustaloną wcześniej więc zakładając poronienie
musiałaby je także zaplanować ,żeby wypadało w tym samym terminie co zjazd.

Zostaje usunięcie ciąży -podziemie aborcyjne ( jeżeli usuwanie jest nielegalne to pewnie usługi przeniosły się częściowo do podziemia a częściowo za granicę).To dałoby się już zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem ,aby wypadało w tym samym terminie co zjazd.

Zakładając ,że była z nim w ciąży i ją usunęła ( styczeń) to czy są badania , które wykażą to bez wątpliwości ?
9767
<
#12 | milord dnia 01.02.2014 16:32
Po takim czasie to już trochę za późno. ale są też do dostania pigułki "po". W internecie niemalże bez problemów można je dostać i to z dostawą do skrzynki. Teraz może mówić co chce bo i tak jest to już nie do sprawdzenia. Chyba, że gdzieś coś zawieruszyła. Może wyciągi z konta z tamtego czasu? Nikt tego za darmo nie robi ani nie sprzedaje.
3739
<
#13 | Deleted_User dnia 01.02.2014 18:31

Cytat

Nie znam się na medycynie.Jeżeli się nie mylę to usunięcie ciąży w Polsce jest przestępstwem.Więc nie mogła pojechać usunąć ciążę do szpitala.

Mogła, choć sama aborcja rzeczywiście jest w Polsce nielegalna, z co najmniej dwóch powodów:
1. Lekarz w kopercie spod lady wręczył jej garść tabletek wczesnoporonnych i przykazał, że jakby co...jest pod telefonem przez kolejnych kilka dnia. Ot tajemnica poliszynela Fajne
2. Zjawiła się w szpitalu po zażyciu w/w tabletek z objawami "samoistnego" Z przymrużeniem oka poronienia. W zasadzie ciężko jest udowodnić, że owe poronienie samoistnym nie było.

Cytat

Zakładając ,że była z nim w ciąży i ją usunęła ( styczeń) to czy są badania , które wykażą to bez wątpliwości ?

Jeśli wykonywany był metodą na miarę naszych czasów, poziom hcg spada do wartości sprzed ciąży od tygodnia do miesiąca. Czas zależny od poziomu w momencie poronienia.
Jeśli wykonywany był metodą na miarę dawnych czasów np przez łyżeczkowanie, całkiem możliwe, że pozostały ślady w narządach rodnych do fizycznej oceny.

Dziś nie jest tajemnicą, że poprzez szeroko znany serwis dla kobiet, można, jak napisał wyżej milord, zamówić sobie z dostawą do domu (wpłacając wcześniej na konto określoną sumę) trochę farmakologii i do chyba 9 tygodnia pozbyć się niechcianej ciąży.
9937
<
#14 | Ramirez dnia 01.02.2014 20:58

Cytat

Okazało się, że przed Naszym ślubem 2 lata temu (4 miesiące przed) spotykali się przez 3 miesiące. Żona twierdzi, że tylko raz z nim spała, później tylko łączyły ich rozmowy, pocałunki, spotkania, wspólne obiady. A dlaczego? Bo jej imponował jako mężczyzna, świetnie sobie radził (...) nie dopuszczam myśli, że nie nie Naszym synem, ale przed ślubem przez okres ok 2 lat nie zabezpieczaliśmy się wcale (nie zaszła w ciążę, aż do momentu 3 miesiące przed ślubem - dodam, że zaręczyny odbyły się 2 lata wcześniej)


Nie chcę Cię martwić, ale powinieneś poczekać na wyniki testu DNA.
Napisałeś, że sypiałeś z żoną przez dwa lata bez zabezpieczeń.
Napisałeś, że ślub był planowany - ale planować można wiele - to akurat nie jest istotne.

Teraz niech mi ktoś powie, że jest to prawdopodobne, by na 3 czy 4 miechy przed samym ślubem mieć aktywnego kochanka, a zajść z mężem w ciążę - i pójść do ołtarza z trzy miesięczną ciążą?

Obym się mylił - ale... dziewczyna przez długi okres czasu sypia z Tobą i nic. Znając podobną sytuację kiedyś wiem, że po takim czasie niektóre dziewczyny potrafią być pełne wątpliwości, czy mogą mieć dziecko, czy są płodne - lub czy partner jest płodny.

Przychodzi też taki wiek, że pojawia się bardzo silne "ciśnienie" na posiadanie dziecka, że są gotowe na wszytko, by je tylko mieć, nawet na kochanka na ławce rezerwowych.

Tu życie bywa brutalne - i każe to im zweryfikować. Trafia się kochanek, to... też idą w tango bez zabezpieczeń.

Jeśli to Twoje dziecko - to jest jak wygrana w totka. Jak nie jest - to pomimo więzi jaką masz teraz - może ta więź z czasem zaniknąć i dziecko to z czasem być może to odczuje - to zależy od Ciebie, od tego jakim będziesz człowiekiem.

Ja znam taki negatywny przypadek, gdzie dziewczyna postanowiła się zabawić, mimo że miała tu chłopaka, pojechała sobie na wycieczkę zagraniczną, tam w pubie poznała przystojnego Araba, noc była fajna i upojna. Wkrótce okazało się, że jest w ciąży, więc... szybki ślub z aktualnym chłopakiem.
Tyle, że dziecko - niby wcześniak - urodziło się jasnym Mulatem, w przedszkolu było przezywane Murzynem, a z czasem kochający go zachwycony synkiem tato, gdy chłopak stawał się młodzieńcem, tracił tę więź jaka powinna być między ojcem a synem, wyczuwając, że jednak nie jest jego. Jego żona potrafiła miewać kochanków, taki miała charakter - ale jedną zdradę zaliczyła wpadką, więc był rozwód.

Podział majątku, sprzedaż domu, "syn" poszedł z ojcem, córka (już jego, bo podobna) odeszła z jego larwą. Syn, przez młodzieńcze lata, jak z nim rozmawiałem, miał silne pretensje, że ojciec nie bardzo go dobrze traktował, że nie zawsze był ojcem na jakiego mógł liczyć - zabrakło tej istotnej więzi. Miał go "w dowodzie" i "z dowodu go nie wydrapał" - ale z czasem... to nie było to. Żona przyprawiała gościowi rogi, podejrzewał - że syn nie jest jego... a jak nie było klimatu rodziny - trudno tego ojca obwiniać, że wpadł w alkoholizm i syna olewał.

Postawię bardzo zły scenariusz - hipotezę, i oby się nie sprawdziła. Dziewczyna ma Ciebie, ale poznaje fajnego faceta, który jej imponuje. Wie, że skoro przez 2 lata z Tobą nie zaszła w ciążę, to i jeden czy dwa numerki z innym mają marną szansę na ciążę - lub odwrotnie - jest już pewna, że nie możesz mieć dzieci, a ona dziecko chce mieć, więc sobie je zrobi z kimś genetycznie fajnym - ślub planowany jest już wkrótce, a tu tyle wątpliwości o płodność.

Traf chce, że akurat jest inaczej - a kochanek może mieć rodzinę i dzieci, lub luzak do życia - jak w piosence "z nim będziesz szczęśliwsza":
http://youtu.be/c1_nhsZEBgs

Ale jest wyjście awaryjne, Ty!

Zapewniasz jej to co potrzebne, by dziecko urodzić, utrzymać materialnie, oraz dach nad głową. Przyjemności ma w pracy, więc nie jest jej źle.

Zalicza wpadkę z telefonem, Ty się wściekasz, więc musi to jakoś tłumaczyć - ale ja bym jej nie wierzył (odzyskiwałem kiedyś pliki z dysku twardego komputera, gdzie w jednym z plików była rozmowa pewnej żony, że czuje się taka samotna, bo mąż właśnie zginął w wypadku samochodowym - gdy mąż był obok zdrów jak ryba i zupełnie żywy, więc opowiadane przez zdradzające żony historie mogą być harlekinami rodem z kosmosu, że spała raz, a potem już tylko spacery za rączkę, a dla tych spacerów on nie chciał się odczepić, itd...

Jesteś w sytuacji nie do pozazdroszczenia, ale jeśli okaże się, że to nie Twoje dziecko... myśl, a zrobisz jak podyktuje Ci serce.
9767
<
#15 | milord dnia 03.02.2014 10:29
>>>>Teraz niech mi ktoś powie, że jest to prawdopodobne, by na 3 czy 4 miechy przed samym ślubem mieć aktywnego kochanka, a zajść z mężem w ciążę - i pójść do ołtarza z trzy miesięczną ciążą?<<<<
Otóż jest to możliwe Ramirez. Sam widziałem kiedyś jakiś odcinek czegoś o tytule "ciąża z zaskoczenia". Organizm ludzki i jego możliwości są totalnie nieprzewidywalneZ przymrużeniem oka Wystarczy mieć bardzo nieregularne miesiączki i kinder niespodzianka gotowaZ przymrużeniem oka Ale wracając do tematu. Możesz też zrobić sobie test nasienia. Jest wykonywany chyba dużo szybciej niż DNA. Szczególnie jak zrobisz go prywatnie. W połączeniu z ewentualnym testem będziesz miał w razie czego podane wszystko na talerzu.
3739
<
#16 | Deleted_User dnia 03.02.2014 14:11
spotykac a kochankowac to dwie inne sprawy -moze to byl tylko kumpel ,,,,, a moze kumpel od wlasnie od..... wiemy czego ...
A ja mysle ze wszystko bedzie DOBRZE MAR .. trzymam kciuki
mechanik
6959
<
#17 | zgryzolowaty dnia 05.02.2014 22:47
Witam i bardzo współczuję... dobrze, że pan postanowił zrobić test na ojcostwo. Prawda przede wszystkim. Potem, może byc różnie ale to dziecko nie jest niczemu winne. Mleko się rozlało... wyglada na to, że pana osobista kobieta to niezłe ziółko.
Bez względu na wynik testu, postawić sprawe jasno albo obydwoje chcecie utrzymać związek albo do widzenia, przy czym w przypadku potwierdzenia ojcostwa, walczyc o syna. W przypadku gdy tatuś jest kto inny, zawiadomić go o tym fakcie i najlepiej oddać kobietę w jego rece.
Czy naprawde pan myśli, że ktoś kto przed ślubem przyprawia panu rogi nie robił tego wcześniej ? No i czy nie zrobi tego później ? To co się wydarzyło to jest oszustwo czystej wody... i nie jest jej, głupio, wstyd ?
10780
<
#18 | mar146 dnia 11.02.2014 13:49
Witam wszystkich
W piątek przyszły wyniki - jaka ulga jestem ojcem. Odbyliśmy też 1-sze spotkanie u terapeuty małżeńskiego i chcemy odbudować wszystko. Spokojnie moja radość jest ostrożna i cały czas zaufanie ograniczone. Psycholog twierdzi, że to nawet nie miesiące, a lata aby odbudować lub zbudować coś nowego. Na razie walczę, a zobaczymy co życie przyniesie.
10056
<
#19 | pozdradzie dnia 11.02.2014 19:50
i terapeuta miał rację ... długie lata i to bez gwarancji na sukces .
Ale trzeba pracować !
Pozdrawiam i życzę wiele wytrwałości .

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?