| michal8787 | 09. Czerwiec |
| radzio | 09. Czerwiec |
| kaska111 | 09. Czerwiec |
| Wilde650 | 09. Czerwiec |
| Quiet | 09. Czerwiec |
#
poczciwy | ![]() |
Quanta1670 | 00:06:38 |
Urzekajaca444 | 00:38:11 |
Aga104 | 01:35:33 |
Jess | 01:51:47 |

Witajcie Serdecznie
Jestem w związku małżeńskim 10 lat żona zawsze we mnie zakochana (takie miałem wrażenie). Pół roku temu odkryłem że pisze maile tak abym nie zauważył. Oczywiście na pytanie gdzie pisze była odpowiedź wymijająca ale ja czułem że coś jest nie tak. Odpowiednim oprogramowaniem odzyskałem jej maile (pousuwane) i przeczytałem żale do jakiegoś faceta na mnie, że jestem nic nie wart itp, że on jest dla niej taki dobry i darzy ciepłym słowem i na koniec magiczne słowo kocham cię. Zamurowało mnie. To była ostatnia rzecz jaka by mi przyszła do głowy. Co więcej w mailu były słowa o zdjęciach które mu przesłała więc zacząłem odzyskiwać usunięte zdjęcia z karty SD i odkryłem że wysyłała mu swoje rozebrane zdjęcia. Pokazałem jej to i usłyszałem wyjaśnienia że to jakaś młodzieńcza miłość i to nic takiego że uległa jego namowom na zdjęcia itp. Rozmawiałem z tym gościem ale on też to bagatelizował i mówił że ma swoją rodzinę i żeby się moja żona od niego odczepiła. Minęło pół roku a ja nie mogę sobie z tym poradzić bo czuję że ona już mnie nie kocha tak jak poprzednio. Czy to zdrada? Co robić?
Ja byłam zdruzgotana, gdy się dowiedziałam że nasze intymne sprawy(nie mówię tu o łóżku) mój mąż omawiał z innymi pomijając osobe najbardziej zainteresowaną czyli mnie.
Na początku też to zbagatelizowałam i to był potworny błąd. U mnie historia się powtórzyła. Niestety.
Poza tym słowa Kocham Cię i nagie zdjęcia świadczą o tym że kto wie czy nie skończyłoby się to w tanim hoteliku. Na szczęście lub nieszczęscie odkryłeś prawdę i zakończyłeś mały romansik.
Wszystko co Ci powiedzieli to same wykręty, Twoja żona Cię zlekceważyła a Ty to kupiłeś.
Mam nadzieję że już zaprzestała internetowych romansów choć jestem sceptyczna po moich doświadczeniach.
Więc moim zdaniem Twoja żona przekroczyła te granice. Troche się za póxno obudziłeś, jak na zdecydowane reakcje.
To na co teraz zwróciłbym uwagę to to czy to aby na pewno wszystko skończone z tym kolesiem. Wiedz, że większość kobiet dopuszcza w swą sfere intymności faceta jak już zaangażują się emocjonalnie w daną relację. To że wysyłała mu nagie zdjęcia i wyznawała miłość świadczy o tym wymownie. Możesz nie znać całej prawdy na temat ich relacji. Nie zdziwiłbym się jakby ta znajomość trwała nadal.
Macie dzieci? Jak obecnie zachowuje się żona?
Jest nie dobrze, że żona nie miała wyciagnietych konsekwencji swego postepowania. W podświadomości zawsze zostaje mysl, że pozwoliła sobie na wiele a i tak uszło jej to na sucho. Nastepnym razem nie zawacha się powtórzyć takiego numeru, no bo czego ma się obawiać?
Cytat
a wyszło ani krótko, ani rzeczowo...
Cytat
to jest jakiś termin "przydatności"? To z łaski swej podaj go, ale tak dokładnie - np. ile dni jest na reakcję.
Cytat
Najlepiej niech się uzbroi do tej walki, pistolet na wodę byłby w sam raz
Witaj Tadeusz123
Pytanie, ktore nam zadaleś jest czysto retorycznym. Bo odpowiedź doskonale znasz. Ewidentna zdrada. Nie podlega to najmniejszej dyskusji. Przeczytaj jeszcze raz to co nam napisałeś. Juz wiesz o co kaman?
W dodatku zdrada z duzym prawdopodobieństwem(niemal 100%) skonsumowana!
Czy ktos na tym forum zna przypadek lafiryndy lub chu..plata przylapanych na ewidentnej zdadzie do niej się przyznali?
Skąd my to znamy: kochanie to nie tak jak myślisz!
To tak jak złodziej zlapany za rękę będzie krzyczeć, że to nie jego ręką!
Cóż, pora Twoją qrewnę sprowadzić na ziemię i porządnie przeczolgac. ...i
Zbrane dowody dobrze zabezpiecz. I kontakt z prawnikiem.
Moim zdaniem kara to co najmniej separacja i rozdzielczość majątkowa.
Bo to, ze brak kary rozzuchwala to chyba wiesz?
Co dalej to już zależy od jej postawy i Twojej decyzji....
Bo nikt z nas za Ciebie ich nie podejmie.
Komentarz doklejony:
że żona się dowie
Chłopie ile Ty masz lat.Dotychczas w najważniejszej dla Siebie zachowujesz się jak nie przymierzając harcerz.
Piszesz
Jak złapiesz złodzieja za rękę to tez się zaklina że to nie jego.
Dowody które zebrałeś to dobry złącznik do pozwu o rozwód z jej winy,pozwu,który powinieneś zamiast zadawania im głupich pytań wysłać do Sądu.
Komentarz doklejony:
Najgorsza jest niepewność przyszłości i poczucie że to nie jest tak jak dawniej. Dziwi mnie tylko że wysyłał mu zdjęcia długo po ich spotkaniu które odbyło się daleko od miejsca zamieszkania. Facet mieszka 500 km od nas. Łudzę się że jednak sexu nie było
Nikt nie jedzie tyle km by napic się kawy.
Zbieraj i archiwizuj dowody zdrady.
może właśnie to go rajcuje a nie realny sex?
Był taki jeden,nazywał się Tomasz jak nie dotknął to nie uwierzył?
Chcesz podobnie jak on do końca życia,dotykać np cudze dziecko.
Nie mów że rajcuje Cie całowanie kobiety która prawdopodobnie zabawiała ustami cudzego wacława.
Im szybciej pozbędziesz się złudzeń co do swojej qurewny,tym prędzej wrócisz do normalności.
Tadeusz
Wyłącz emocje i uczucia do swojej qurewny.
Włącz logiczne myślenie! To jest podstawa oceny sytuacji.
Nie wierz w nic co do Ciebie mówi. Obserwuj!
Jest sprytna.
Cytat
Może tak a może nie. A może kupiła nową. Tego nie wiesz, nie wiesz co jest prawdą a co z jej strony kłamstwem ....
[quote] Rozmawiałem o tym z nią nieraz ale nigdy nie czułem że jest do końca
szczera bo może się boi. Zawsze mnie zbywa że się czepiam i jestem nienormalny.
Widzisz- qurewna chce szybciutko przejść do porządku dziennego i zamieść temat pod dywan....
Taka jej postawa swiadczy o:
- braku szacu do Ciebie
- próbie ucieczki przed konsekwencjami, bo póki co nie poniosla żadnych i udalo jej się miękkie lądowanie, na które jej pozwolileś.
Jeżeli qurewna nie odczuje na wlasnej doopie co Wam zrobiła, to nie znasz dnia ani godziny .....
Pamietaj: O miłość się nie błaga ......
i nie czyń priorytetu z kogoś dla kogo stałeś się tylko opcją!
Stań się dla niej przeroczysty- nieczytelny.
Cokolwiek masz zamiar zrobić- ona jest ostatnią osobą która ma się o tym dowiedzieć.
Jedyne co może wiedzieć to to, że Ty już nic nie musisz.
Bo mądra miłość wymaga stanowczości i konsekwencji!
Co najwyżej możesz .....
Zabezpiecz dowody, swoje finanse i skup sie wyłącznie na sobie i dzieciach.
Separacja, rozdzielczość majatkowa to podstawa budowy zwiazku od nowa.
I to nie Ty masz walczyć o budowę małżeństwa od nowa tylko ona!
Bo to nie Ty zdradzileś i rozpierdzieliles małżeństwo ..... Ty za to co zrobiła nie ponosisz zadnej winy! I nie daj na siebie zrzucić współodpowiedzialności.
To byl jej świadomy wybór i jej świadoma decyzja.
No przecież nie ma zerowego IQ, prawda Tedeusz?
Cokolwiek bedziesz robił To rób wyłącznie dla siebie i dzieci ....
Nie dla Was(bo Was od momentu zdrady nie ma), nie dla niej- bo ona juz na to nie zasługuje- ale wyłącznie dla siebie.
Pogody ducha i podjęcia decyzji najlepszej wyłącznie dla Ciebie.
Pozdrawiam ......
Dla niej to takie zabawne?
Tadeusz, masz cosik w tych swoich spodniach czy nie?
Przecież ona ma Ciebie za mieczaka a co gorsze za glupka który gdy na niego pluja to mówi że pada deszcz.
Czas qurewnie pokazać, że żartować to nie zamierzasz i czegoś takiego tolerować nie masz zamiaru. ....
Zdejmij jej ten szyderczy uśmiech z twarzy ......
Dowody, prawnik, rozdzielczość majątkowa i separacja.
Zobaczymy czy sie dalej będzie śmiała. Tylko wtedy ani kroku wstecz. Żadnych skrupułów!
Pelna konsekwencja!
Ten sie śmieje kto się śmieje ostatni. ...
Komentarz doklejony:
edit:
Życie to nie piaskownica. Trzeba wiedzieć, że za swoje czyny trzeba ponieść konsekwencje. Często bolesne?
Przecież to byl jej swiadomy wybór i decyzja. ...
W innych sprawach dotyczących wątpliwości typu: Czy to zdrada - proponuję zajrzeć poniżej. Wszystkim nie to nie pomoże, ale niektórym mam nadzieję, że tak.
http://facetpo40.pl/zdrada-i-romans/czy-to-juz-zdrada/