

Crusoe | 00:38:24 |
Aga104 | 00:42:24 |
#
poczciwy | 01:13:15 |
JamesTon | 01:52:27 |
Julianaempat... | 06:18:30 |

Cześć!Dzisiaj znalazłem ten portal i powiem szczerze miałem duże opory czy się tu zalogować,ale ok spróbujmy;-)
Wyjechałem z żoną i z dziećmi kilka lat temu za granicę do pracy żeby sobie polepszyć i niestety,się pogorszyło.Kogoś sobie poznała,zostawiła mnie,wróciłem do kraju,po 2 latach napisała żebyśmy spróbowali jeszcze raz(z tamtym jej nie wyszło)zgodziłem się.pierwsze kilka tyg. było ok ale dalej to koszmar,jestem w nim 1,5roku.Zdradza mnie,wychodzi z domu i wraca na drugi dzień rano lub po południu i mówi że ma mnie dość,że chce kogoś innego.Mówi wprost że mnie nie kocha.Mamy prawie 40 lat jesteśmy 15 lat po ślubie,mamy duże dzieci!Nie ukrywam że moja żona jest bardzo atrakcyjna,wygląda na max30 lat,cały czas ma b.duże powodzenie u facetów,Ja nie potrafię bez niej żyć,kocham ją tak samo jak 20 lat temu!ale ona mnie nie chce,a dzieci?patrzą na to i nic nie mówią.a jesteśmy poza granicami kraju.
Pomóżcie!!!nie wiem co robić!!!