

#
poczciwy | ![]() |
JamesTon | 00:40:57 |
Aga104 | 01:07:35 |
Crusoe | 04:08:41 |
Julianaempat... | 05:07:00 |

Jestem kilka miesięcy po ślubie, i z żona postanowiliśmy kupić mieszkanie, no i wiadomo kredyt wspólny dostaliśmy ale jeszcze go nie wzieliśmy bo czekamy na termin u notariusza. no i od jakiegoś czasu mamy kryzys w małżeństwie nie układa się nam i się nie dogadujemy, ona poznała jakiegoś nowego kolegę w pracy który się rozwodzi, i podejrzewam ze szuka pocieszenia, rozmawiałem z moją żoną na ten temat, a ona twierdzi ze to tylko kolega, wiec powiedziałem żeby nie doprowadziła do tego by jego problemy stały się naszymi problemami. (ale ona kłamie bo mówiła mi ze idzie pogadać do koleżanki i na lampkę wina, mówiłem ok idź, później się dowiedziałem ze wcale u niej nie była tylko pojechała z tym kolesiem gdzieś samochodem..:( innym razem zapytała mnie czy może iść z koleżanka połazić po sklepach i na kawę, zgodziłem się później od znajomych dowiedziałem się ze była w kinie na filmie List do M i później pojechali gdzieś na obiad, w trakcie tego pisała mi smsy ze chodzi po sklepach ) któregoś razu przejrzałem jej tel oczywiście zawsze kasuje esy ale tym razem chyba zapomniała i tam było coś co mnie za szokowało esemes od niego " To samo jest u mnie ... Cały czas czuje zapach twoich włosów cały czas czuje twoja bliskość nie mogę przestać myśleć o tobie nie mogę doczekać się kiedy cię zobaczę chodzę od okna do okna i patrze czy przypadkiem nie idziesz... nie mogę zebrać myśli nie mogę się skupić... Twój uśmiech powala mnie z nóg a Twoje oczy mnie zaczarowały:)...---- no jestem w szoku i nie wiem co mam zrobić i co mam myśleć:(( dobrze ze nie mamy dzieci, już w nic jej nie wieżę i jej nie ufam A miało być tak pięknie:(((