Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Obok tematu
Autor 12 zwiastunów zdrady
poczciwy
Administrator Avatar Użytkownika

Postów: 385


Pomógł: 1

Data rejestracji: 25.08.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-06-2022 12:56
Zdaniem psychologów zdrada jest jednym z najtrudniejszych doświadczeń życiowych. Burzy bezlitośnie fundamenty miłości i zaufania, odbiera, a wręcz wydziera każdemu to, co dla niego najcenniejsze r11; bezpieczeństwo emocjonalne. Czy zdrada zawsze pachnie tak samo i jak ją rozpoznać? Istnieją czerwone flagi powiewające nad naszym związkiem, gdy dzieje się w nim coś niedobrego. Sprawdź, jak je rozpoznać.

Wiele osób, które pozostają wierne partnerowi, bardzo długo nie chce dostrzegać sygnałów, które krzyczą, że coś tu jest nie tak, jak powinno. Nie widzimy z wyboru lub braku sił, nie chcemy konfrontować się z rzeczywistością. Choć zdrada ma bardzo wiele barw, a zachowań, które prezentują niewierni kochankowie, są całe setki, wiele z tych historii ma do bólu podobny początek.

Doświadczenie niewierności jest wyjątkowo bolesne i bez ostrzeżenia uderza w czuły punkt każdego człowieka r11; poczucie własnej wartości. Powodów, dla których ludzie zdradzają swoich partnerów, jest równie dużo, co mitów na temat niewierności, jednak o jednej rzeczy nigdy nie wolno zapominać r11; zdrada to świadomy wybór, nie da się do niej kogoś zmusić, nie można za nią obarczać winą swojego partnera lub partnerkę. Choć niektórzy do perfekcji opanowali wypieranie poczucia wina, może się ono bardzo głośno odbijać echem w naszej głowie r11; w codziennych gestach i czynnościach. Boleśnie przypominać o nieuczciwości, której się dopuściliśmy. Czy zdrada ma swoje objawy? Istnieje kilkanaście zwiastunów, które świadczą o tym, że nasz partner lub małżonek ma nieczyste sumienie. Czasem trzeba zawierzyć własnej intuicji.

Jest kilka czerwonych flag, które z całą pewnością powinny postawić naszą czujność na nogi. Nawet jeśli do zdrady nie doszło, świadczą o tym, że wasz związek ma poważne problemy, które same się nie rozwiążą. Czym pachnie zdrada? Istnieje aż 12 bardzo często powielających się zwiastunów zdrady.

1. Twój partner stał się emocjonalnie wycofany, nie ma między wami emocjonalnej intymności. Podczas kłótni szybko dystansuje się od związku, walczy jak lew o przestrzeń bezpiecznie dzielącą go od związku i uczuć.

2. Bardzo dużo czasu spędza poza domem. Do późna przesiaduje w biurze, często wyjeżdża, pracuje w weekendy, choć wcześniej jego praca nie wyglądała w ten sposób.

3. Fizycznie czujesz, że coś tu nie gra. Czujesz na nim obcy zapach, wskazujący na intymność z kimś innym.

4. Zniknęła cała fizyczna bliskość między wami. Nie tylko seks, ale i drobne czułe gesty, trzymanie za rękę czy spontaniczne przytulenie. Między wami stoi niewidzialna ściana.

5. W domu cały czas dochodzi do spięć i walk, nie do końca wiadomo z jakiego powodu. Wiele pytań o jego życie od razu powoduje, że się jeży i przypuszcza atak.

6. Interakcje między wami wydają się puste jak wyuczony mechanizm.

7. Twój partner nagle zaczął nadmiernie interesować się swoim wyglądem r11; odchudzanie, ćwiczenia na siłowni, kupowanie nowych ubrań itd.

8. Wygląda młodziej i bardzo o to dba.

9. Często po powrocie do domu od razu idzie pod prysznic.

10. Stał się zaborczy. Być może oskarża cię o flirtowanie lub zainteresowanie innymi. W jego odczuciu najlepszą obroną jest atak i odwrócenie uwagi od siebie.

11. Czepia się tego, co robisz i nieustannie podważa twoje zdanie lub wręcz odwrotnie, coraz częściej wraca z niespodziewanymi prezentami czy pochlebstwami r11; choć nigdy wcześniej tak się nie zachowywał. Jego zachowanie jest przerysowane lub teatralne.

12. Mówi ci, że potrzebuje czasu w samotności, aby pomyśleć o związku.

Jeśli nigdy wcześniej nie spotkałeś się ze zdradą, możesz czuć się bardzo zagubiony. Możesz również unikać skonfrontowania się z tym zdarzeniem lub usilnie odsuwać od siebie pewne oznaki niewierności partnera. Czasem to bardzo subtelne sygnały. Posłuchaj swojej intuicji lub skorzystaj ze wsparcia przyjaciół, być może oni widzą więcej i z szerszej perspektywy. Jedno jest pewne, bez względu na sygnały, które odczytujesz, podejrzenia o zdradę są sygnałem alarmowym, świadczącym o tym, że waszej relacji dzieje się coś niedobrego. Jeśli nadal się kochacie r11; to ostatni dzwonek, by rozpocząć wspólną pracę nad związkiem.

Pamiętaj, że zdrada nie oznacza końca związku, to od was zależy, co zamierzacie zrobić ze swoją relacją. Bez względu na twoją decyzję, nie działaj pod presją r11; nikt nie ma prawa mówić ci, co powinieneś zrobić.

znalezione w sieci


"To ludzie ludziom zgotowali ten los.."
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
12 zwiastunów zdrady
Wścibski Gość
Nadistota

Avatar Użytkownika

Postów: Bardzo dużo
Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 13-08-2022 05:37
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2021 www.zdradzeni.info