Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 7 z 7 << < 4 5 6 7
Autor RE: Całe życie czekam na zdradę
Perszeron
Użytkownik Postów: 18
Małomówny

Miejscowość: Poznań

Data rejestracji: 18.10.21

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-11-2021 12:52
poczciwy napisał/a:
Peszeron, świetnie, że zająłeś się sobą, o to chodzi; to bardzo ważny krok do odzyskania siebie;
warto żebyś przemyślał czym dla Ciebie jest miłość; czy to co w tej chwili się dzieje nazwałbyś miłością? Z Twojej strony wygląda to jak chore uzależnienie, które skrzętnie wykorzystuje Twoja żona; jej działania są po prostu pasożytnicze; to nie ma nic wspólnego z partnerstwem i miłością; Ty jesteś jej zwyczajnie potrzebny do realizacji jej egoistycznych celów; jeśli chciałbyś kiedyś poczuć co znaczy prawdziwa miłość, bez uwieszania się na kimkolwiek; bez stawiania warunków to daj sobie na to szansę; stawiaj na siebie a gdy odzyskasz równowagę to wtedy zastanów się nad rozwiązaniem Twojej sytuacji; bo ona wcale nie jest patowa jak Ci się w tej chwili wydaje; ona może być wręcz dla Ciebie szansą, nie zmarnuj jej;

Przeceniasz moją inteligencję i bystrość. Nie wiem co masz na myśli mówiąc że chciałbym poczuć prawdziwą miłość i zastanowić się nad rozwiązaniam sytuacji.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Całe życie czekam na zdradę
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 28-11-2021 15:44
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Całe życie czekam na zdradę
poczciwy
Administrator Avatar Użytkownika

Data rejestracji: 25.08.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 13-11-2021 14:22
Peszeron,
Odpowiedź na Twoje pytania zawarte są w moim wpisie.

"To ludzie ludziom zgotowali ten los.."
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 7 z 7 << < 4 5 6 7
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2021 www.zdradzeni.info