Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Autor Czy sex czat to zdrada?
Kar
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Miejscowość: Łódź

Data rejestracji: 06.10.21

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-10-2021 03:02
Przejrzałam historię z przeglądarki mojego faceta. Widziałam że szukał/ wchodził na strony z sex kamerami i sex czatami. Kiedyś już pisał z jakaś laska sex wiadomości. Sama nie wiem co o tym myśleć. W końcu jednocześnie pisał erotyczne wiadomości do mnie i parę godzin później kochaliśmy się. Nie wiem czy nie jestem w stanie go podniecic. Czy dla Was to zdrada? Już sama nie wiem co o tym myśleć...

.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Czy sex czat to zdrada?
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 28-11-2021 16:03
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Czy sex czat to zdrada?
poczciwy
Administrator Avatar Użytkownika

Data rejestracji: 25.08.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-10-2021 08:19
Zdrada ma różne oblicza;
to nie tylko kontakt fizyczny z drugą osobą;
to kwestia ustaleń między ludźmi; czy kiedyś na ten temat rozmawiałaś ze swoim facetem? Wiesz gdzie on ma ustawioną granice zdrady?

"To ludzie ludziom zgotowali ten los.."
Kar
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-10-2021 14:29
Poruszałam już ten temat. Wcześniej (jakiś rok temu) znalazłam maile erotyczne które wymienial z.jakas laską. Proponował jej nawet spotkanie, ale zapewnial że nic z tego nie wyszlo. Pokłóciliśmy się bo dla niego to nie zdrada. Powiedziałam mu że mam inne podejście do sprawy i to także dla mnie jest zdrada.

Post doklejony:
Zastanawiam się czy może zmienić się pod tym względem, czy sex ze mną mu wystarcza, czy gdy pojawi się jakaś okazja to skorzysta czy będzie uczciwy. Widać, że nie odbudowalam do niego zaufania i nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie to zrobić.
Edytowane przez Kar dnia 06-10-2021 14:32
poczciwy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-10-2021 15:02
Proponował jej nawet spotkanie, ale zapewnial że nic z tego nie wyszlo.

A to ciekawe, oczekiwał współczucia od Ciebie? Nie wyszło..a co byłoby gdyby wyszło? Czy jesteś pewna, że jesteś jego pierwszym wyborem a nie tzw. zapchajdziurą?
Wygląda na to, że jak tylko pojawi się "lepsza" w jego mniemaniu opcja to nie będzie mieć skrupułów Cię zamienić.
Zastanawiam się czy może zmienić się pod tym względem, czy sex ze mną mu wystarcza,

Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli? Chcesz zdeptać swoje wartości, przekonania i zasady dla niego? dobrze zrozumiałem?
Pytanie dlaczego to dalej ciągniesz skoro to nie pierwszy jego wybryk? Co Cię przy nim trzyma? Co Was tak naprawdę łączy? Bo bliskości emocjonalnej ja tutaj kompletnie nie dostrzegam. Dlaczego jesteście razem? Macie jakieś wspólne zobowiązania? Racjonalnych przesłanek do ciągnięcia tego dalej nie widać.

Edytowane przez poczciwy dnia 06-10-2021 15:03
Kar
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-10-2021 16:03
poczciwy napisał/a:
Proponował jej nawet spotkanie, ale zapewnial że nic z tego nie wyszlo.

A to ciekawe, oczekiwał współczucia od Ciebie? Nie wyszło..a co byłoby gdyby wyszło? Czy jesteś pewna, że jesteś jego pierwszym wyborem a nie tzw. zapchajdziurą?
Wygląda na to, że jak tylko pojawi się "lepsza" w jego mniemaniu opcja to nie będzie mieć skrupułów Cię zamienić.
Zastanawiam się czy może zmienić się pod tym względem, czy sex ze mną mu wystarcza,

Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli? Chcesz zdeptać swoje wartości, przekonania i zasady dla niego? dobrze zrozumiałem?
Pytanie dlaczego to dalej ciągniesz skoro to nie pierwszy jego wybryk? Co Cię przy nim trzyma? Co Was tak naprawdę łączy? Bo bliskości emocjonalnej ja tutaj kompletnie nie dostrzegam. Dlaczego jesteście razem? Macie jakieś wspólne zobowiązania? Racjonalnych przesłanek do ciągnięcia tego dalej nie widać.

Sama nie wiem... Może pp prostu nie chcę pozbawiać dzieci ojca, a może łudzę się, że to jednak nic poważnego.

.
poczciwy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-10-2021 16:37
Oszustwa,manipulacje, brak lojalności, szacunku, inne priorytety życiowe, zasady, wartości;czego jeszcze oczekujesz aby przestać się łudzić? Na jakiej podstawie wybrałaś tego człowieka na ojca swoich dzieci? Życzeniowość?

milyfacet
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Miejscowość: Zamość

Data rejestracji: 15.09.21

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-10-2021 13:42
Wydaje mi się że on jeszcze nie dojrzał do stabilnego związku. Możliwe że ma większe wymagania odnośnie własnych potrzeb seksualnych i może szukać ich na zewnątrz. Warto przedyskutować jego oczekiwania w tych sferach. Oddzielną sprawą jest to co do ciebie czuje. Szukając na zewnątrz albo jego uczucie jest słabe, albo nie zdaje sobie sprawę że Cię kocha. Czasami facetem trzeba psychologicznie dobrze wstrząsnąć by się ogarną i pojął na czym tak naprawdę mu zależy. Na pewno nie powinnaś mu pobłażać w tym co robi bo nie jest to do końca normalne.

milyfacet
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2021 www.zdradzeni.info