Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | ALFABET ZDRADY | H - hamulce
Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: H - JAK HIENA
Ramirez
Użytkownik Avatar Użytkownika

Postów: 248
Uzależniony

Miejscowość: K-PAX
Pomógł: 2

Data rejestracji: 17.08.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-03-2015 22:56
"Zanim hienka Cię zniszczy..."

Kobieta składając pozew rozwodowy NIGDY nie robi tego pod wpływem impulsu. Jest to STARANNIE PRZEMYŚLANA decyzja, będąca wynikiem WIELOMIESIĘCZNYCH a nawet WIELOLETNICH przygotowań. Najsmutniejsze jest to, że mężczyźni bardzo często nie są świadomi, że ich hiena już dąży do rozwodu. Owszem, zdarzają się zgrzyty, iskrzenia, ale gro mężczyzn nie przeczuwa jaki jest tego finał.

Co bardziej wyrachowane i "nowoczesne" kobiety przygotowują się do rozwodu "fabrykując dowody" dla sądu. Poprzez fabrykację uznaję wyrachowane, prowokowane zachowanie naginające rzeczywistość i nie mające nic wspólnego z obiektywnie pojętą prawdą WYDARZENIA O KONSEKWENCJACH PRAWNYCH, które inicjują kobiety. Oto niepełna ich wyliczanka:

1) NA NIEBIESKĄ KARTĘ, czyli przemoc w rodzinie.

2) Programowanie wybuchów GNIEWU w miejscach publicznych / przy świadkach.

Prywatnie w domu żona nachalnie, uporczywie "truje" mężowi z byle powodu. Większość po jakimś czasie nie wytrzymuje i zaczyna reagować wybuchami gniewu, podniesionym głosem itp. Kolejnym krokiem żony jest delikatne "trucie" w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Reakcją męża jest wybuch gniewu, podniesiony głos, krzyk - generalnie awantura. Dla osób postronnych - kobieta coś spokojnie powiedziała, maż-cham indyczy się i awanturuje. Nie mają pojęcia, że męża odpowiednio przez długi czas zaprogramowano jak psa Pawłowa na taką reakcję. Mamy więc świadków, którzy w najlepszej wierze potwierdzą wersję żony w sądzie.

3) Prowokowanie sytuacji konfliktowych z rodziną małżonka.

Prowokacyjne, tendencyjne i długotrwałe psucie relacji z rodziną męża, najczęściej z teściową i teściem. O cokolwiek. Po eskalacji konfliktu - histeryczne żądania poparcia własnego stanowiska od męża. Późniejsze żalenie się koleżankom i przyjaciółkom o problemie. One będą później świadczyć, również w dobrej wierze ... Bardzo często spotykana sytuacja.

4) Przeinaczanie faktów / odkręcanie kota ogonem.

Kupiłeś laptopa, a ona chciała przystroić mieszkanie. Masz hobby/pasję która wymaga wydatków, a ona chciała jechać na wycieczkę do Egiptu? Chomikujesz na koncie, a ona chciała kupić komplet mebli w stylu Ludwika XVI? Wiedz przyjacielu, że właśnie 'rujnujesz życie rodziny i przekreślasz jej przyszłość poprzez egoistyczne skupienie się na własnych zachciankach, zamiast na łożenie pieniędzy na rodzinę. Zabawne że "cel rodzinny", w tym przypadku oznacza "egoistyczną zachciankę kobiety". Te wakacje w Egipcie to przecież dla cementowania wspólnych więzów smiley Skutek - rozkład pożycia i brak widoków na harmonijny rozwój małżeństwa do którego się przykładasz, ergo - twoja wina...

5) embargo na seks.
Klasyk. Z byle powodu.

Na te statystyczne 20 kobiet tylko jedna, powtarzam jedna!, nie miała już nowego, czekającego na nią partnera. Pozostałych 19 kręciło już sobie nowe lokum u boku kolejnego faceta, ciągle będąc w pierwszym związku małżeńskim. Tzw. syndrom miękkiego lądowania albo małpy, która nie puści z ręki gałęzi dopóki nie trzyma pewnie w łapie drugiej.

6) Na WABIK tzw. ustawka.
W wersji podstawowej "biednej", metoda "na wabik" polega na testowaniu męża poprzez dalsze koleżanki i znajome żony. Gdy dochodzi do jakiejś chemii, wówczas na sygnał zatrudniany jest detektyw i on dokumentuje "dowody zdrady".


Źródło:
http://www.samczeruno.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=415%3Azanim-małżonka-cię-zniszczy&Itemid=101
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: H - JAK HIENA
Wścibski Gość
Nadistota

Avatar Użytkownika

Postów: Bardzo dużo
Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 02-07-2022 06:33
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: H - JAK HIENA
rekonstrukcja
Użytkownik Avatar Użytkownika

Postów: 2312
Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer
Pomógł: 5

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-03-2015 23:04
Ramirez, miej litość dla siebie . Przejdź na jakieś przyjemniejsze lektury, bo inaczej grozi Ci dożywotnie starokawalerstwo. Na safari tym swoim camperem zmierzasz ? smiley


"Odwaga ludzka jest jak rower, przewraca się, gdy się na nim nie jedzie." Marti Larni
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: H - JAK HIENA
Ramirez
Użytkownik Avatar Użytkownika

Postów: 248
Uzależniony

Miejscowość: K-PAX
Pomógł: 2

Data rejestracji: 17.08.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-03-2015 11:10
rekonstrukcja napisał/a:
Na safari tym swoim camperem zmierzasz ? smiley


Coś w tym... z safari jest: smileysmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: H - JAK HIENA
Deleted_User
User deleted!

Postów: 0
Nowy

Miejscowość: nowhere
Pomógł: 0

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-03-2015 17:24
Ksiazka fajnie napisana z niesamowitym poczuciem humoru moze dlatego zdenerwowaly mnie w niej tylko dwie rzeczy:
Po pierwsze zdanie: "On ma dopiero 40 lat ona az 40"- rozumowanie zywcem wziete juz nawet nie z glebokiego PRLu ale z XIX wieku. Obserwacja rzeczywistosci przekonuje ze "slowianskie" (cyt z autora) samce w wieku 40 lat lat prezentuja powierzchownosc wskazujaca na AZ 40 zas slowianskim samicom zdarza sie czesto spalniac kryteria slowa DOPIERO lol
Druga sprawa to glebokie przekonanie autora o tym ze kobiety (hieny?) marza o stworzeniu domowego stada ze starym, nadzianym dziadem. Juz w mlodym wieku nalezy sprokurowac sobie roznice wieku ktora sprawi ze kobieta dochodzac do wieku az 40 lat bedzie spokojna gdyz jej luby, zamiast skokow w bok jedyna trase ktora bedzie pokonywal to ta do wychodka i z powrotem podpierajac sie przy tym kijem brrr przerazajaca wizja. Pomijam juz fakt ze nie tak latwo o starego dziada jakby wydawac sie moglo.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: H - JAK HIENA
Deleted_User
User deleted!

Postów: 0
Nowy

Miejscowość: nowhere
Pomógł: 0

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-03-2015 17:30
kobieta dochodzac do wieku az 40 lat bedzie spokojna gdyz jej luby, zamiast skokow w bok jedyna trase ktora bedzie pokonywal to ta do wychodka i z powrotem podpierajac sie przy tym kijem brrr przerazajaca wizja. Pomijam juz fakt ze nie tak latwo o starego dziada jakby wydawac sie moglo


smileysmiley ha ha Laura85 Już Cię lubię smiley


This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: H - JAK HIENA
Ramirez
Użytkownik Avatar Użytkownika

Postów: 248
Uzależniony

Miejscowość: K-PAX
Pomógł: 2

Data rejestracji: 17.08.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-03-2015 21:55
Laura85 napisał/a:
Ksiazka fajnie napisana z niesamowitym poczuciem humoru moze dlatego zdenerwowaly mnie w niej tylko dwie rzeczy:

Druga sprawa to glebokie przekonanie autora o tym ze kobiety (hieny?) marza o stworzeniu domowego stada ze starym, nadzianym dziadem. (...) Pomijam juz fakt, ze nie tak latwo o starego dziada jakby wydawac sie moglo.


Hop, hop... skaczę jak osiołek ze Shreka... smiley smiley

Nie, z tego co zapamiętałem, to autor uważa za strategiczny błąd kobiet (w tym sporej ilości hien), wchodzenie w związek z równolatkiem. Faceci to w sporej większości wzrokowcy, ich biologiczne starzenie to proces przebiegający często wolniej i mniej dotkliwie - nawet siwizna, łysinka czy zmarszczki - mogą nie być jakimś problemem dla nich w zainteresowaniu sobą młodszych od siebie kobiet.
Wystarczy być tylko przystojnym, męskim smiley i wyglądać np. tak:
http://www.elsbastards.cat/files/2014/11/4580afea-6c63-421e-ab7b-c129b0069f0c.jpg

Może gdyby ktoś przeprowadzał badania statystyczne, mogłoby się okazać, że sporo problemów ze zdradzającymi mają właśnie panie - równolatki, gdy ich partnerzy zaczynają oglądać się za dużo młodszymi, chudszymi, atrakcyjniejszymi - gdy oni faceci są po czterdziestce, lub tuż przed.

Ale ten kij ma dwa końce - zbyt młoda partnerka lubiąca zabawę i "dojrzały mężczyzna", gdy temu się marzy spokój, książka, komputer czy telewizor - to wtedy ona często szuka wrażeń często poza domem.
Będąc jeszcze przed pięćdziesiątką, mając EX 11 lat młodszą - coś przecież o tym wiem... smiley A przecież było tak pięknie...

Chyba nikt rozsądny nie chciałby jednak podzielić losu premiera Marcinkiewicza - taki romantyczny związek był wspaniały póki były pieniądze i endorfiny, i już go nie ma. "Stara" żona Marcinkiewicza utraciła męża na rzecz atrakcyjniejszej i młodszej kobiety. Logiczny więc wniosek, że kobieta w związku lepiej jak ma "zapas czasu", by jej mężowi przeszedł spokojnie kryzys wieku średniego, gdzie jeszcze jest zmotywowany do udowadniania sobie własnej męskości - by była dla niego WYSTARCZAJĄCO atrakcyjna, a on dla niej WYSTARCZAJĄCO niezbyt stary.

Ostatnio to słowo WYSTARCZAJĄCO bardzo mi się podoba, ponieważ daje sporą elastyczność wyobrażeń - dla jednych będzie to rok, a dla innych 20 lat i więcej smiley.
Wtedy, fajnie byłoby znaleźć najkorzystniejszą medianę dla różnicy wieku gwarantującej obu stronom satysfakcjonujący trwały związek.
W jakiej więc grupie wiekowej powinno szukać się kolejnej partnerki/partnera po rozstaniu? Może to temat dla przyszłej ankiety smiley

Rozmawiając kiedyś na czacie - same dziewczyny określały, że tak góra 5 lat starszy przyszły mąż mógłby dla nich być, ale najlepiej z 5 lat młodszy, przystojny, umięśniony... smiley Ryzykantki smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: H - JAK HIENA
Deleted_User
User deleted!

Postów: 0
Nowy

Miejscowość: nowhere
Pomógł: 0

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-03-2015 23:03
Dobre pytanie: w jakiej grupie wiekowej?
Jakis czas temu poszukujac przewodnika dla mojego osobistego dwuosobowego stada (ja i syn) natknelam sie na problem ktorego istnienia nigdy bym nie podejzewala. Otoz na okolo 10 zgloszonych kandydatur tylko jeden slownie JEDEN legitymowal sie data urodzenia uprzednia do mojej. Zostal przyjety jak ustawa w sejmie w pierwszym czytaniu i to bez poprawek jako jedyny kandydat spelniajacy kryterium wiekowe smiley. Jakas teoria na ten temat? Dlaczego mlodsi faceci szukaja starszych od siebie kobiet? Dodam ze w wieku 32 lat kobieta niekoniecznie szuka 5-7 lat mlodszego
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2021 www.zdradzeni.info