Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 73
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,469
Najnowszy Użytkownik: Ewamail
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
prawda po 1,5 roku
Zdradzona przez partnera/chłopakaJestem w związku od ponad 3 lat, mega szczęśliwym związku tak mi się wydawało. Dlaczego nie wiedziałam ze on cos takiego zrobił? Ciężko mi to sobie darować, ale dobra co tak naprawdę się stało... A więc jakoś od powrotu od moje chłopaka (jesteśmy w związku na odległość ) we wrześniu zaczęło się psuć, takie małe kłótnie i tak trwało to do końca pazdziernika, dlatego z dnia na dzień wsiadłam do samolotu i go odwiedziłam. Następnego dnia mój chłopak powiedział mi, że jestem cudowna i że musi mi coś powiedzieć. I stało się, świat mi się zawalił. Zdradziłem cię, ale byłem pijany powiedział. Zdarzyło się to 1,5 roku temu, nie miałem pojęcia, że mógłbym to zrobić i takie tam. Szczerze to mu wierzę, bo serio w związku na odległość przez te 3 lata widziałam jego i siebie i on zawsze podtrzymywal ten związek aby przetrwał. Rozumiem mogło się zdarzyć tylko cięzko mi to zapomnieć, bo wybaczyłam. Hmm, zostawić go czy nie ? Dlaczego to jest takie trudne? :(
Komentarze
Strona 1 z 3 1 2 3 >
slonecznik dnia grudzień 16 2018 23:15:12
to była zdrada z prostytutką...

dirty dnia grudzień 16 2018 23:28:08
Odpowiedz na tak postawione pytanie byłaby zbyt prosta. Po pierwsze zawsze to musi być ostatecznie Twoja decyzja / my / inni możemy rzucać różne sugestie spojrzenia ale ostatecznie to Twoje życie / musisz wziąć za nie odpowiedzialność.
Zdrada zawsze niesie pewne konsekwencje: problem zaufania, obniżone poczucie wartości osoby zdradzonej, leki, filmy w głowie zdradzonego... wiele innych z rożnym nasileniem na różnych etapach.
Są okoliczności, w których o ta zdradę łatwiej, wręcz jest jak wynik 2+2, choć genralizowanie mozne nie jest również wskazane, ale nie ma co związek na odległość na pewno zdradę ułatwia.
Najważniejsze pytania jakie musicie sobie postawić: to co Was łączy? Jak jest naprawdę Wasza relacja, jak zamierzacie ja kształtować i wzmacniać mimo tak potężnej rany. Czy opcja na odległość na szanse na zmianę? Czy zdrada jednorazowa to fakt jednorazowy epizod, czy epilog całej sagi pt. 200 km od domu to nie grzech?
Potem kwestie tego czy jesteście w stanie zmagać się, pracować, ponieść obydwoje konsekwencje ?
Te pytania nie dadzą tez jasnej odpowiedzi ale może odpowiedzi na nie udzielone (i na wiele innych pogłębiających problem / Was/ Wasza przyszłość ) dadzą bardziej świadoma decyzje, wykraczająca poza wyłącznie obręb emocji.

Yorik dnia grudzień 18 2018 22:11:43
Następnego dnia mój chłopak powiedział mi, że jestem cudowna i że musi mi coś powiedzieć.

Podstawowe pytanie, w jakim celu Ci to powiedział i to w takim momencie, gdy widział jak bardzo Tobie na nim zależy?
Pewnie w nagrodę za tą cudowność.
Jeśli by mu na Tobie zależało, bał by się coś takiego mówić żeby Cię nie stracić i nie chciał by Cię bezsensownie ranić, zwłaszcza, że powinien już o tym zapomnieć, skoro to nic nie znaczyło. Wyrzuty sumienia? Bagatelizowanie z powodu niedojrzałości tego co wam zafundował?
Albo jest beznadziejnie głupi albo wyrachowany. I jedno i drugie to chyba nic dobrego.

Zdradziłem cię, ale byłem pijany powiedział. Zdarzyło się to 1,5 roku temu, nie miałem pojęcia, że mógłbym to zrobić i takie tam. Szczerze to mu wierzę,

Szczerze? to mu nie wierzę. Zwłaszcza, że:
we wrześniu zaczęło się psuć, takie małe kłótnie i tak trwało to do końca pazdziernika, dlatego z dnia na dzień wsiadłam do samolotu i go odwiedziłam.

mogę się mylić, ale mała szansa, że było to 1,5 roku temu. To, że było to z prostytutką, dawno i nieprawda miało zbagatelizować zagrożenie, przygotować Cię na coś, zobaczyć jaka będzie reakcja, na ile jesteś mu w stanie pozwolić. To pokazanie Ci właściwego miejsca. Jeśli Ci zależy, masz się jeszcze bardziej starać.
Związek na odległość, myślisz, że się znacie?

Kasiek83 dnia grudzień 18 2018 23:48:47
Miałam podobna sytuacje;-) Mój wtedy jeszcze chłopak o pierwszej zdradzie powiedział mi po 2 latach i też z prostytutka(nawet dwiema), również w związku na odległość,i również pijany. Było mi strasznie źle chodziłam do psychologa się wygadać bo nie mogłam tego znieść, i co usłyszałam"że nie ważne z kim i gdzie, trzeźwy czy pijany zrobił to i jeżeli nie poniesie żadnych konsekwencji to zrobi to drugi raz"Oczywiście ja zaślepiona miłością młoda dziewczyna dałam szansę żadnych konsekwencji nie poniósł, jestem obecnie po 2 zdradzie trzecia przerwałam choć nie jestem pewna bo między nami coraz gorzej czuję się jak wtedy,i narazie nie widzę nadzieji żeby się polepszyło bo on chciałby żyć jak kawaler a ja mam się dopasować.Trudna decyzja odejść ale teraz wiem że wtedy była by to najlepsza decyzją jaką mogłam podjąć a tego nie zrobiłam.

slonecznik dnia styczeń 21 2019 17:43:46
ufam mu, że to było jednorazowe zdarzenie, jak na razie jesteśmy razem. Zobaczymy

jagodalesna dnia styczeń 21 2019 18:06:17
slonecznik, masz powody żeby ufać? Jak dla mnie to bierzesz udział w teście - "na ile można sobie pozwolić". Nie wiem na ile znasz swojego chłopaka, bo on Ciebie raczej tak - wybrał dwa czynniki, które miały "osłabić zdradę" - alkohol i prostytutka....Zadziałało...

amor dnia styczeń 22 2019 08:59:38
ufam mu, że to było jednorazowe zdarzenie

bardzo szybko odzyskujesz zaufanie;
tylko czy to jest odzyskane zaufanie, czy pobożne życzenia?

slonecznik dnia styczeń 22 2019 17:17:23
Nie wiem czy robię dobrze, ale na pewno nie chce żałować, że przez to stracę miłość, która dla mnie jest tą jedyną. Myślę tylko o nim, nie szukam kogoś innego !

Komentarz doklejony:
On ciągle próbuje aby poczuła się jak dawniej. Skoro zdaje sobie sprawę z błędu, dlaczego miałabym nie dać mu szansy...? Kocham go bardzo mocno i tyle ile razem przeszliśmy i jak bardzo chcemy być razem nie mogę i nie chcę tego przekreślić. Sama kiedyś nie byłam też takim aniołem. Gdyby nie chciał ze mną być albo ja to już dawno by się to rozeszło. W końcu związek oddalony o 10 tys km nie jest prosty, ale dajemy radę, nawet jak dzieję się coś takiego.

poczciwy dnia styczeń 22 2019 20:55:06
ale na pewno nie chce żałować, że przez to stracę miłość, która dla mnie jest tą jedyną. Myślę tylko o nim, nie szukam kogoś innego !

Klasyczne myślenie życzeniowe nic ponadto. Obyś nie musiała szybko wrócić.
On ciągle próbuje aby poczuła się jak dawniej. Skoro zdaje sobie sprawę z błędu, dlaczego miałabym nie dać mu szansy...?

A możesz nam zdradzić jak zmierzyłaś to, że on zdaje sobie sprawę z błędu?
Jakie działania poza słowami o tym świadczą? Podziel się proszę.
Jakie konsekwencje swoich czynów poniósł?
Przesunął tylko granicę. następnym razem już się nie zawaha bo wie, że będzie mu wybaczone. Przecież to miłość Twojego życia... a wiesz w ogóle co to jest miłość? Możesz w kilku słowach opisać Twoją definicję miłości?
On ciągle próbuje aby poczuła się jak dawniej

Obyś nie miała okazji poczuć się, ale jak...niedawno.

slonecznik dnia luty 14 2019 22:01:46
Jestem u mojego chłopaka teraz przez cały luty i szczerze chyba naprawdę przestałam czuć się tak dobrze przy nim jak kiedyś. Po tym co zrobił, za każdym razem wkurza mnie co do mnie mówi. Znaczy kocham go przytulać, jak go widzę to chce go pocałować, ale chyba cieżko jest tak po prostu zapomnieć. Już nawet nie chodzi o to co zrobił, ale o inne sprawy też. W zeszłym tygodniu byliśmy z jego znajomymi na piwie i jak się okazało, następnego dnia powiedział mi, że był mną rozczarowany jak rozmawiałam ze znajomymi smiley
Poczułam się jak idiotka !!!
To chyba jest koniec związku, czas ruszyć do przodu, może za parę lat wrócimy do siebie

Komentarz doklejony:
A możesz nam zdradzić jak zmierzyłaś to, że on zdaje sobie sprawę z błędu?
Jakie działania poza słowami o tym świadczą? Podziel się proszę.
Jakie konsekwencje swoich czynów poniósł?
Przesunął tylko granicę. następnym razem już się nie zawaha bo wie, że będzie mu wybaczone. Przecież to miłość Twojego życia... a wiesz w ogóle co to jest miłość? Możesz w kilku słowach opisać Twoją definicję miłości?


Widzę po nim, że jests mu strasznie przykro, jest dla mnie jak anioł, od początku związku do teraz jest taki sam słodki, uroczy i kochany. Każdy ma swoja definicję miłości, dla mnie znaczy to oparcie i wspólne spełnianie marzeń.

Komentarz doklejony:
bardzo szybko odzyskujesz zaufanie;
tylko czy to jest odzyskane zaufanie, czy pobożne życzenia?


Nie szybko, nadal jestem w procesie i długo będę, ale widzę, że on jest tą prawdziwą miłością. Czasami może chciałabym mieć kogoś przez moment aby go wkurzyć, ale wtedy jak on miałby kogoś to wyszłabym z siebie. Nie mogę sobie wyobrazić jak ktoś inny by go miał, a nie ja smiley

Strona 1 z 3 1 2 3 >
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
zdradza mnie mąż od roku
Zdradzony z 5 facetami w ciągu pół roku
Co prawda nie zdrada ale w przyszłości możliwe /Marso96/
Pomocy - po roku od postu tu zdrada w realu
Gdy podejrzenia okazuja sie prawda...
(Prawie) pół roku po zdradzie
witam kiedys tutaj bylem rok jako Walcz .to jest czesc 2 po roku
koszmar od nowego roku
Gdzie lezy prawda?
1,5 roku po i juz po wszystkim
Zdrada po roku małżeństwa
Niestety to prawda...
Ponad pól roku PO.....
Cd. Od pól roku moja żona mnie zdradza
Od pól roku moja żona mnie zdradza
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
17 lat razem i 3 lat...
Co robić?
COVID-SZCZEPIONKI-G5...
Zdrada zony
Zona pod przykrywką
Nie daje rady - c.d.
Czy zdradza?
"Nie moge tego kontr...
42 lata razem, kogoś...
Wypalam się...
czy to już tylko zdrada
dom, dziecko, kredyt...
Zdrada na masaz erot...
Przyjaciel Narzeczonej
Nie wiem już co robić
Mąż zdradza mnie z i...
Zdrada na poligonie?
Czy to może być zdrada?
Totalne zniszczenie ...
Zdrada 2
Czy zemsta i zniszcz...
Banalna historia
Prawie mija rok
Romans biurowy-krótk...
Jeszcze nic się nie ...
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

zgredek
19/06 00:01
A co u poile? wszyscy zapomnieli o chyba najdłuższym wątku na forum

Archiwum
Reklamy
Masaż Bielsko-Biała
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info