Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 0 zobacz kto)

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 58
Użytkownicy Online: leszek266

Zarejestrowanch Uzytkowników: 13,490
Najnowszy Użytkownik: Sal
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Reklamy...
Zdradziłam męża
Zdradziłam/Zdradziłem/Mam romansZdradziłam męża, nie mogę sobie tego wybaczyć. Historia prosta po 3 latach małżeństwa dowiedziałam się że mąż ciągle szuka ogłoszeń kobiet w internecie itd. seks raz na pół roku, żadnego komplementu, brak zainteresowania moją osobą. Mogłam stawać na głowie a on nic. Głównym tematem do rozmów były dzieci i sprawy domowe tyle. Wolał zawsze pisać z kolegami. W między czasie ja znalazłam nową pracę i pojawił się on prawił komplementy, interesował się co u mnie poczułam się inaczej, tak jak kobieta. Zdradziłam raz, po tym od razu wszystko skończyłam, dopadły mnie wyrzuty sumienia jak mogłam to zrobić przecież kocham męża nie wiem co mną kierowało. Może chęć zemsty, że woli szukać panienek po internecie niż zainteresować się własną żona. Nie mam pojęcia. Wiem, że on nigdy by mnie fizycznie nie zdradził i to dobija mnie jeszcze bardziej. Nigdy nie byłam pewna czy mi się wgl kochamy czy jesteśmy ze sobą bo zaszłam w ciąże czy gdyby nie nasze dziecko to dalej byśmy byli razem. Dopiero po tym incydencie zorientowałam się jak mocno go kocham niestety szkoda, że tak późno. Mąż zauważył jakieś wiadomości po tym i on przestał szukać przygód w internecie po długiej rozmowie, że sam święty nie jest. O zdradzie nie wie, wiem że gdybym mu powiedziała zostawiłby mnie, nie przeżyłabym tego nie umiem sobie wyobrazić życia bez niego i dzieci. Teraz jest lepiej zaakceptowałam brak zainteresowania, mamy 3 dziecko w drodze, każdego dnia robię wszystko żeby byli szczęśliwi, mąż ma wszystko czego chce, nie wymagam niczego od niego. Jednak mam cholerne wyrzuty sumienia, nie wiem jak sobie z tym poradzić, nie umiem żyć od 7 miesięcy prawie nie śpię, wszystko robię mechanicznie. Nie chcę mu mówić nie chce go ranić. Ale już nie daje rady. Jak mam nauczyć się z tym żyć, jak sobie ulżyć?
Komentarze
Strona 1 z 2 1 2 >
poczciwy dnia lipiec 29 2018 08:00:23
Cóż Zns to co zrobiłaś nie da się wytłumaczyć w żaden sposób. Nie da się usprawiedliwić zdrady. Teraz już wiesz, że zdrada nie rozwiązuje problemów a tylko przysparza kolejnych. Popełniłaś błąd, zrobiłaś głupotę, na szczęście szybko zdałaś sobie sprawę, że nie tędy droga, a to dużo. To co Cię teraz gnębi to Twój krzyż - pokuta za to czego się dopuściłaś. Zacznij rozmawiać z mężem, na temat Waszych potrzeb, dążeń. Za jakiś czas wyrzuty pewnie będą mniejsze, ale czy uda Ci sie to wymazać z pamięci - muszę Cię zmartwić, niestety nie.

normalnyfacet dnia lipiec 29 2018 08:27:06
A ile lat jesteście małżeństwem?

Koncerz dnia lipiec 29 2018 09:59:12
A dziecko męża chociaż? Czy kochaś kopnął w cztery litery i wróciło się do koła zapasowego?
Współczuję Twojemu mężowi. Będzie miał życie w matrixie. Będzie myślał, że ma wspaniałą, wierną (sic!), kochającą żonę. Twoje kłamstwo (brak wiedzy męża o Twojej zdradzie) już powoduje następne kłamstwa. Przykład pierwszy z brzegu: decydowanie się na dziecko, to z reguły świadoma decyzja obydwu stron, męża i żony. Tutaj możliwość podjęcia świadomej decyzji miałaś tylko Ty. Mąż nie ma pełnego obrazu sytuacji, bo nie wie o zdradzie. Proste. W tym też jesteś wobec niego nieuczciwa. Poza tym dziecko to owoc miłości dwóch osób. A tu coś mi się wydaje, że zostało sprowadzone do roli kotwicy, która w razie wydania się zdrady ma zatrzymać okręt o nazwie Mąż w porcie. Poza tym dzieci w tym wszystkim... Ciężka sytuacja. Współczuję, bo będziesz żyła z wyrzutami sumienia. Choć mężowi współczuję o wiele bardziej. Nieświadomie będzie ponosił konsekwencje Twojej decyzji o której nawet nie wie... A jak kiedyś się wyda, to co wtedy? Nie wiem czy wtedy dzieci go utrzymają przy Tobie...

Romanos dnia lipiec 29 2018 11:58:24
Wiesz co?
Zrobiłaś bezsprzecznie źle, ale trudno, stało się...
Twój mąż sam był nielojalny wobec Ciebie i choć w żaden sposób nie usprawiedliwia to Twojej zdrady, jestem w stanie zrozumieć, bo każdy z nas jest tylko człowiekiem i każdy ma swoją wytrzymałość...
Jeśli to było tylko raz i jeśli zrozumiałaś co zrobiłaś...
Jeśli...
Mam nadzieję, że dasz radę dźwigać to brzemię.
Czy mu powiedzieć?
Jeśli to było tylko raz, nie jestem przekonany...
Czasami życie w Matrixie boli mniej niż życie w realnym świecie.

dirty dnia lipiec 29 2018 12:00:59
Twoje wyznanie win niczego nie zmieni. Przerzucisz odpowiedzialność na niego.
To, ze będziesz robić prosta rekompensatę w sensie rozpieszczać go z poczucia winy nie rozwiązuje Waszych problemow, które częściowo przyczyniły się do zdrady. Musisz zacząć budować swoje małżeństwo i zmieniać bo obecnie paliwem tej relacji są wyrzuty sumienia, a to nie odmienia niczego w długiej perspektywie.
Dziecko - już jest w drodze ale to trochę (dziwnie zabrzmi) taki Wasz może Twój emocjonalna ucieczka od szarej realności. Jak nie poukładacie problemow nic nie zmieni da odrobine rozpędu.

amor dnia lipiec 29 2018 12:34:23
Jak mam nauczyć się z tym żyć, jak sobie ulżyć?

zadośćuczynić wyrządzonej krzywdzie;
na tyle na ile jest to w Twojej mocy;

Luki81 dnia lipiec 29 2018 13:16:54
Zdradziłas...tego nie da się usprawiedliwić. Aczkolwiek piszesz ze mąż też szukał znajomości przez internet. Seks raz na pół roku, po trzech latach małżeństwa!? Nie obraz się ale z tym stażem to powinniście spolkowac jak króliki. A tak na serio to wcale bym nie był pewny czy znajomości męża kończyły się w świecie wirtualnym. Co do sytuacji, na temat zdrady nic nie mów- NIGDY!. Tylko przerzucisz na niego swoje poczucie winy,a to będzie nic w porównaniu z tym co ty czujesz. Wydaje mi się że jesteście jeszcze bardzo młodzi i nie bardzo dorosliscie do małżeństwa. Jeżeli chcesz/chcecie to uratować to przede wszystkim rozmowa i nastawienie się na rodzinę, potem specjaliści i terapia. Trzecie dziecko w drodze... To macie ci robić. Jezeli to miało być lekarstwo, to muszę Cię rozczarować, nie pomoże napewno. Wiem, że nie brzmi to fajnie no bo to szczęście itd, ale realia są takie ze to jeszcze mniej czasu dlaczego siebie, zmęczenie, rozdrażnienie i napewno nie sprzyja poprawieniu relacji. Mimo wszystko trzymam za Was kciuki. Powodzenia.
.

normalnyfacet dnia lipiec 29 2018 14:31:33
Pytałem o staż małżeński bo mi się tu coś nie zgadza. Małżeństwo trwa 3 lata on prawie eunuch - sex raz na pół roku dlatego autorka zdradziła ale okazuje się że 3 dziecko w drodze? To co, za każdym razem tworzyliście człowieka? a może to Ty masz wybujałe libido a jemu wystarcza 3-4 razy w tygodniu?
Pojawił się kolega i zdradziłaś a można wiedzieć jak długo się starał? a może tak z marszu?
Mąż zauważył jakieś wiadomości po tym i on przestał szukać przygód w internecie po długiej rozmowie, że sam święty nie jest.

Słowo klucz - jakieś, można wiedzieć co on zauważył i dlaczego nie jest święty?
Tak ogólnie dziwna historyja smiley

Deleted_User dnia lipiec 29 2018 20:38:36
A nie prościej było by powiedzieć prawdę? być uczciwą sama ze sobą i mężem?
Przecież tak się nie da żyć...ale tu trzeba dużo pokory smiley
Najgorsze jest przerzucanie odpowiedzialności na drugą stronę,bo przecież trza się jakoś oczyścić,czy tam wybielić...

Zns dnia lipiec 29 2018 20:51:55
Jesteśmy małżeństwem 4 lata. Dzieci mają 4 i 2 lata. Wbrew waszym zarzutom decyzja o 3 dziecku nie była podjęta na poprawę sytuacji chcieliśmy oboje tego dziecka uznaliśmy, że to dobra pora szczególnie widząc jak rozwijają się nasi chłopcy.
I nie wybielam swojego czynu rzeczami, które robił mój mąż. Dziecko jest mojego męża zdrada była na początku grudnia, a decyzja o dziecku o wiele później.
Nie ma tutaj dodatkowo spisku, o kochanku który zostawił mnie z brzuchem. Tamto tak jak zaznaczyłam była jednorazowa sytuacja gdzie w ten sam dzień po wszystko zostało skończone.
Co do wiadomości były to rozmowy o rzeczach, których brakuje nam w życiu.
A jeżeli chodzi wam o seks raz na pół roku. To odkąd jesteśmy już razem odkąd mamy pierwszego syna mąż przestał się mną interesować. Nie było takiej bliskości. Teraz o wiele więcej rozmawiamy dlatego stąd pytanie jak powiedzieć.

Strona 1 z 2 1 2 >
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Zjawy i demony
www.parapsychologia.zjawa.com
zdradziła, nie wyjaśniła
Zdradziła i odeszła do innej
Zdradziła mnie z Kuzynem
Zdradziłam i po tym dowiedziałam się że on wcześniej to zrobił
Zdradziłem wirtualnie
Mąż zdradził i twierdzi, że nigdy mnie nie kochał
Mąż zdradził drugi raz
Mam przypuszczenie ze zona mnie zdradziła
Zdradziła mnie dla zdradzonego.
Jak grom z jasnego nieba .Zona mnie zdradziła
Zdradził i żałuje
Mój chłopak zdradził...
Jak sobie poradzić z myślą, że się kogoś zdradziło?
Zdradziłam po 2 tygodniach
Boże zdradziłam!
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
zdradziła, nie wyjaś...
Zdrada emocjonalna z ex
"Nie moge tego kontr...
Flashbacki
Zona pod przykrywką
Anonse erotyczne
Świat mi sie zawalił
Zdradzony po 20latach
Odeszłam po raz drug...
Zdrada psychiczna
Nie daje rady - c.d.
Co robić?
17 lat razem i 3 lat...
COVID-SZCZEPIONKI-G5...
Zdrada zony
Czy zdradza?
42 lata razem, kogoś...
Wypalam się...
czy to już tylko zdrada
dom, dziecko, kredyt...
Zdrada na masaz erot...
Przyjaciel Narzeczonej
Nie wiem już co robić
Mąż zdradza mnie z i...
Zdrada na poligonie?
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

zgredek
19/06 00:01
A co u poile? wszyscy zapomnieli o chyba najdłuższym wątku na forum

Archiwum
Reklamy
Masaż Bielsko-Biała
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info