Wyszukiwarka


Nawigacja
Strona Główna
Dodaj zdradę
Artykuły
Kontakt
CZAT (jest 1 zobacz kto)
~ tata

Ekipa portalu
Test na wierność
Portal w pigułce


Wasze zdrady
Zdradzone przez męża
Zdradzeni przez żony
Zdradzone przez chłopaków
Zdradzeni przez dziewczyny
Zdradzeni w innych związkach
Zdradziłem - zdradziłam
mama/tata zdradza

Pomocne instytucje
Detektywi
Prawnicy
Psycholodzy
Poradnie rodzinne
Dodaj instytucję

Wzory dokumentów
Porady prawne

Zbanowani użytkownicy
Polityka cookies
Postrzeleni kulkami
Użytkowników Online
Gości Online: 46
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 12,983
Najnowszy Użytkownik: Anna1
Ostatnie Artykuły
Potęga przebaczenia
Jak rozwiązać proble...
Dziecko ofiara małże...
Życie po zdradzie
Ból emocjonalny R...
Twoje miejsce
Reklamy...
Po 43 latach dobrego małżeństwa
Zdradzona przez mężaWitam serdecznie. Moja historia dla innych może wydać się klasyczna. 43 lata wspaniałego małżeństwa.On zawsze zapewniał o wielkiej miłości, ja jej się uczyłam i w końcu pokochałam.Dobra sytuacja materialna, wspólne pasje, podróże, rozmowy, przyjemność przebywania z sobą i nagle grom z jasnego nieba. Tego dnia nie zapomnę do końca życia. Miła sobota. Plany popołudniowego wyjścia i nagle małżonek wychodzi z domu. Sprawy zawodowe wzywają.Jest wyjątkowo nerwowy a ja zaniepokojona. Nie mogę uzyskać odpowiedzi na pytanie o co chodzi. I co się okazuje, mąż 30 letniej kobiety chce się spotkać z moim mężem ( 63 lata) ponieważ przez przypadek przechwycił pendrive z osobliwymi zdjęciami i filmem z ekscesów seksualnych w samochodzie. W tym czasie ja przechwytuję korespondencję i wszystko staje się jasne. Romans ich trwa od 2 lat. Pracują w jednym zakładzie. On na stanowisku ona na początku kariery. Do zdrady pierwszej dochodzi w drodze z imprezy integracyjnej. Potem prośby, błagania, tłumaczenia, kajanie się, propozycja wyjazdu na daleki wschód aby odbudować relacje. Niestety we mnie to tkwi tak mocno, że nie mogę o tym przestać myśleć. Tylko zdradzona osoba wie co to za ból. Nadmieniam ,że należę do atrakcyjnych kobiet i wszędzie bywaliśmy razem. Mąż zawsze był dumny ze mnie. Zadaje sobie do dziś pytanie dlaczego. On odpowiada że uległ pokusie młodej wabiącej go kobiety. A po czterech miesiącach znowu przechwytuję ich korespondencję.Nie mógł znieść ciągłego, jak to nazwał, linczowania. Nie wejdę w szczegóły ponieważ do tej pory boli. Małżonek zostaje wyrzucony z domu z dobytkiem. Wraca po 2 dniach błagając o przyjęcie. Obiecuje wspólne pójście na terapię. Podejmuję ryzyko. Ciężko ale podejmuję. Chodzimy na terapię rodzinną. Nie wygląda to obiecująco ale daliśmy sobie szansę. Nie kocham męża tak jak kiedyś. Poznaję go na nowo a poniekąd jest mi go żal. Terapia uzmysłowiła mi wiele rzeczy. Już nie płaczę, już nie szaleję. Otwieram się na życie i na nowych ludzi. To on dzisiaj się boi jaką decyzję podejmę. Jesteśmy razem ale jest to już inne małżeństwo. Brak zaufania pozostał i już zawsze pozostanie. Chciałabym dowiedzieć się czy komuś udało się odbudować małżeństwo po zdradzie. Czy jest dla nas jakaś szansa. A jeżeli nie to jak można ułożyć sobie wszystko tak aby jeszcze zamiast smutku odczuwać radość.
Komentarze
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Nick dnia marzec 13 2018 08:55:23
Wiesta,
Będę kontrowersyjny .

Popatrz, 43 lata dobrego małżeństwa , wspólny spacer przez szmat czasu, tyle lat wspólnego dobrego życia . Nie miałaś zastrzeżeń do jego zachowania, zaangażowania .

Teraz....cóż , trafiło się ślepej kurze ziarnko.
Facet znalazł kogoś przy kim poczuł się tak jak z Toba na początku tej drogi.
Oczywiście , powtórka tego pięknego scenariusza jest nierealna, on zdaje sobie z tego sprawę , ale ...smiley
Dzieci odchowane, dom zbudowany, drzewko zasadzone.
Jakie następne zadanie zaangażuje jego umysł i siły ?
No i jest.
O polowe młodsza , prawi komplementy, sprawdza męskość to poczuł te same wyzwanie co 43 lata wcześniej .

Nie żałuj mu.
Niech ma.
Niech się nacieszy dopóki jeszcze może .
Tobie nic nie grozi, a on przez chwile poczuje się jak młody bóg .
43 lata był dobrym mężem , teraz , kiedy jeszcze "może " ma możliwość na odrobine szaleństwa .

A niech mu tam.

A swoją drogą, to Ty musisz być niezła laska, skoro za Twoim mężem uganiają się o 30 lat młodsze smiley
Ciagle grasz w lidze 30 latek !

Deleted_User dnia marzec 13 2018 09:43:47
Wiesiu, nic już nie będzie takie samo i dobrze o tym wiesz, tylko łudzisz się i szukasz tutaj nadziei, że może jednak da się wszystko odwrócić. Niestety, nie da się. Do końca waszych dni będziesz to miała przed oczami, a "miłość" z czasem wyparuje.
Jeżeli twój mąż nie zakochał się w tamtej i nie chce z nią być, to potraktuj może tę jego zdradę jako...czynność fizjologiczną. Starszy pan dostał jedyną w życiu okazję i z niej niestety skorzystał. Może gdy tak pomyślisz o tym to Tobie zrobi się lżej.

Deleted_User dnia marzec 13 2018 10:11:37
Westa.
Zdrada po tylu latach małżeństwa nie boli wcale mniej, niż po roku czy dwóch.

Zdrada to zdrada, możesz wybaczyć, ale nie musisz.

Jeśli uznasz że nie możesz, albo że nie chcesz... To zwyczajnie, odejdziesz.

Pewnie, że szkoda małżeństwa, szkoda razem przeżytych lat... Ale Ciebie też szkoda. Szkoda Twojego życia i tego, że musisz przez to wszystko przechodzić, po 43 latach bycia dobrą i wierną żoną.
Nie wybaczaj zbyt "miękko", bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Może tylko sprawić, że mąż gdy opadnie w nim strach po "wpadce", zacznie doszukiwać się w swej zdradzie dobrych stron, emocji jakie temu towarzyszyły, a to prosta droga do powtórki z kimś innym.

Bądź mądra...

Niech on się stara, pozwól mu pracować nad odbudowaniem zaufania, ale nie deklaruj zbyt wcześnie odpuszczenia mu winy. W Tobie jeszcze wszystko jest za świeże i może różnie się skończyć.

Teraz bardziej zajmij się sobą niż nim.
Swoimi zainteresowaniami, pasjami, własnymi potrzebami. Niech to wszystko w Tobie uspokoi się, przestanie buzować. Dopiero wtedy będzie można podliczyć właściwie straty i zrobić bilans. Za jakiś czas....

Wiesta dnia marzec 13 2018 12:01:20
Wszystko to co piszecie przerabiałam i przerabiam w swojej głowie. Po tym wszystkim jestem już innym człowiekiem. Szkoda tylko ,że moja miłość do męża jest coraz mniejsza. To już dla mnie jest ktoś zupełnie inny. Za sobą zostawiłam 43 lata małżeństwa, udanego małżeństwa. W tym co piszecie czuję troskę i wsparcie. Dzisiaj jest mi to potrzebne, chociaż łzy i rozpacz są już za mną. Nie chce mi się już nawet zastanawiać co będzie. Sądzę że to wszystko ma jakiś sens i ten sens odnajdę. Może zdarzyło się to po to abym nagle otrzeźwiała i zrozumiała że nie żyłam z ideałem. Chodzimy na terapię i staramy się, może nie odbudowywać(jest to niemożliwe), ale stworzyć coś nowego i może lepszego. Czas jest najlepszym doradcą. Jeżeli nie damy rady to oczywiście odejdę od męża. On zapewnia że zrobi wszystko aby do tego nie dopuścić. Skoro jednak dopuścił się zdrady to każdą ewentualność musi brać pod uwagę. Dziękuję za komentarze. Nadal będę dzielić się tym co potem. Może nasza historia komuś pomoże. Jedno jest pewne jeszcze niedawno nie chciało mi się żyć a dzisiaj moje nastawienie jest inne. Jestem silniejsza i pewniejsza siebie. Już nic gorszego nie może mi się w tej miłości przytrafić.

niezapominajka dnia marzec 13 2018 12:04:00
Wiesta, ile czasu minęło od godziny zero?

Wiesta dnia marzec 13 2018 12:13:11
5 miesięcy

niezapominajka dnia marzec 13 2018 12:20:06
Wiesta, to bardzo świeża sprawa. Teraz rozumiem skąd myślenie o braku uczucia. Jest taki czas po zdradzie, gdzie nagle zaczynamy się zastanawiać czy ten ktoś kto nas zdradził - czy my Go kochamy. Nawet jesteśmy skorzy do tego,by powiedzieć nie, czujemy obojętność czy jest czy go nie ma. Ten czas minie ...u mnie też był, u innych także.
Ja wtedy jakoś bałam się tego czasu, jak pamiętam. Dzisiaj jesteśmy razem cały czas - szczęśliwi.

Wiesta dnia marzec 13 2018 12:52:19
Niezapominajka, a ile u Ciebie czasu minęło ? Cudownie że tu odczytuję słowa o szczęściu. Może kiedyś też tak napiszę. Powiedz mi Niezapominajka jak upewniłaś się że tamto to skończone? Ja mam na to jego słowa.Tylko że już zapewniał a potem wrócił do niej. Dzięki z otuchę.

niezapominajka dnia marzec 13 2018 17:02:12
Westa, przeszło 8 lat po.
Jak się upewnilam, że tamto skończone? To była decyzja Mojego Męża. Kochanką była koleżanką z pracy, z którą notabene Mój Mąż nadal razem pracuje. Też miałam słowo. I tak naprawdę tylko to jest wstanie powiedzieć. Bo jak inaczej udowodnić?
Nie ma rzeczy, która zrobiona dla nas dałaby nam 100% pewności, że to już skończone,na pewno nie wtedy, kiedy zaufanie zostało utracone. Ja uwierzyłam i dałam nam szasnę, o którą mnie Mąż poprosił. A potem,to już nasza wspólna praca nad związkiem, pozwoliła nam być tu gdzie teraz jesteśmy. Nie jest to łatwa droga. Ale ja niczego nie żałuję. Nie mam żalu do Męża za zdradę. Już nie.

Komentarz doklejony:
Wiesta* przepraszam za literówkę.

Deleted_User dnia marzec 13 2018 17:23:52
Fajnie Niezapominajko, że wam się udało. Miałaś szczęście, że wytrwałaś, że mąż-zdrajca chciał zawalczyć o Was.

Wiesta, myślę, że miłość do męża może wrócić, ale tylko pod warunkiem, że każdego dnia, każdej godziny będzie ci pokazywał jak bardzo mu przykro, jak będzie pokutował, kajał się i pracował nad tym, żebyś mu wybaczyła.
To Ty jesteś teraz górą i...korzystaj z tego bezwzględnie.

Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Podobne zdrady
Reklama Życie na emeryturze
www.andre1152.bulok.info
Zdrada po 23 latach małżeństwa a 25 znajomosci
Gwałtowna zmiana po 10 latach
Wracam po latach.
Zdrada dowiedziałam się po 2 latach
zdradzona po 14 latach
zdrada, kłamstwa, koniec małżeństwa
Porzucona po 8 latach wydaje mi się, że to zdrada
Trafiło i na mnie... po 10 latach
zdrada żony po 14 latach
Miesiąc szczęśliwego małżeństwa.
11 lat małżeństwa trójka dzieci
Po 4 latach
zdrada po 16 latach małżeństwa
po 10 latach świat w gruzach
wracam po 4 latach
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Aktywne tematy !!!
rozstanie
Koleżanka
Nie radzę sobie - po...
Rozstanie w rocznice
Zdrada
ustalanie ojcostwa
zdrada jak jedna z w...
Po rozwodzie
Potrzebuje porozmawi...
Brutalna zemsta
Zdradzona :(
Prosze o pomoc. rade
Zdrada psychiczna
Czy to zdrada
Zdrada męża z przyja...
Narzeczona mnie zdra...
Nie znałam własnego ...
jak udowodnic zdrade?
nie.do końca zdrda
Oprogramowania szpie...
Zdrada czy dać druga...
Moje życie z patolog...
Zdrada na stare lata ;)
Nadziej na lepsze
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

poczciwy
02/12 20:44
/join Awaria

Archiwum
Reklamy
Depilacja
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info