Reklamy...
Podgląd ogłoszenia
UUWAGA !!! - jeżeli napotkałeś(aś) tu ogłosznie nieaktualne, wprowadzające w błąd lub instytucję świadczącą usługi o wątpliwej jakości powiadom o tym administratora portalu na PW.
Ogłoszenia Ostatnio dodane Dodaj ogłoszenie


Ogłoszenia / Detektywi -

Usługi hakerskie -
październik 03 2018 00:25:19
Potrzebujesz pomocy hakerskiej? Zajmujemy się branżą wiele lat, mamy wiele zadowolonych klientów i dobrą renomę. Świadczymy wszelkie usługi hakerskie m.in (łamanie hasła facebook, poczta, keyloggery, ataki DDOS) Przyjmujemy każde zlecenie. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie w zależności od zakresu usług i czasu.
Jesteś zainteresowany? Napisz! hackgrouppl@gmail.com
- e-mail -Montaż monitoringu -
wrzesień 17 2018 11:22:53
Witam,
może kogoś z Was zainteresuje montaż monitoringu kraków i okolice. Jeśli nie macie do kogoś zaufania to montujcie monitoring! Firma, którą polecam wykonała dla mnie profesjonalny montaż kamer i mini-kamer. Wszystko działa bez zarzutów. Dodatkowo firma świadczy usługi po-montażowe, w przypadku usterek bardzo szybko reagują.
Pozdrawiam
- e-mail -Prywatny detektyw trójmiasto -
wrzesień 05 2018 10:49:29
Cześć.
Chciałem wam dzisiaj kogoś polecić, otóż prywatny detektyw trójmiasto i okolice - to sprawdzony detektyw. Sam się przekonałem o jego usługach. Wydawało mi się, że sobie nie poradzę ze swoim problemem, jeden telefon i sprawa załatwiona.
Polecam go z całą pewnością, że komuś z Was pomoże. 100% dyskrecji i zaufania - człowiek bez zarzutów.
- e-mail -Usługi szpiegowskie -
lipiec 03 2018 01:11:49
Potrzebujesz pomocy hakerskiej? Zajmujemy się branżą wiele lat, mamy wiele zadowolonych klientów i dobrą renomę. Świadczymy wszelkie usługi hakerskie m.in (facebook, whatsapp, viber, poczta, keyloggery i wiele innych) Przyjmujemy każde zlecenie. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie w zależności od zakresu usług i czasu.
Jesteś zainteresowany? Napisz! hackgrouppl@gmail.com
- e-mail -Profesjonalna pomoc -
maj 27 2018 14:31:42
Szczerze polecam biuro detektywistyczne windykacja-detektyw.pl, działają na terenie całej Polski. Nie zawiodłam się a moja sprawa była dość skomplikowana ;) Myślałam, że nie uda się już nic zrobić, jednak wynajęcie detektywa było najlepszym posunięciem. Udało mi się uzyskać dobre materiały do sądu a przy okazji odzyskałam swoje długi
- e-mail -CBS Detektywistyka -
kwiecień 17 2018 18:59:52
Witam
Przez pięć lat byłam szczęśliwą mężatką. Gdy urodził się nam Syn mąż zaczął dziwnie się zachowywać. Wracał późno z pracy, wyjeżdżał w delegacje, wieczorami ukradkiem smsował i co zmroziło krew w moich żyłachr30; zaczął przynosić do domu gejowskie czasopisma. Po kilku miesiącach takiego funkcjonowania pod jednym dachem stwierdził, że jest wypalony w naszym związku i musi wszystko przemyśleć. Wyprowadził się do naszego drugiego mieszkania. Zdawałam sobie sprawę, że nasz związek legł w gruzach. Koleżanka poleciła mi firmę CBS Detektywistyka S.C., musiałam sprawdzić co tak naprawdę kryje się za zachowaniem męża. Pan Artur Konieczny i Szczepan Matusewicz zajęli się jego obserwacją. Po czterech dniach czynności okazało się, że mąż spotyka się z koleżanką z pracy. Raport był bardzo szczegółowy, zawierał mnóstwo zdjęć i filmów r11; pocałunki itp. Dziś jestem po rozwodzie z orzekaniem o winie tego drania. Bardzo dziękuję za pomoc Panu Arturowi i Szczepanowi r11; gdyby nie Oni nie wiem jak potoczyłyby się moje losyr30; Szczerze polecam solidną firmę - CBS Detektywistyka S.C. 

Pozdrawiam Paula
- e-mail -sprawy rozwodowe -
marzec 12 2018 12:12:42
W ramach usługi dyskretnie i profesjonalnie przygotujemy dokumentację fotograficzną oraz audiowizualną, która jest bardzo istotnym elementem postępowania dowodowego. W zależności od przyczyn rozpadu małżeństwa nasi Detektywi ustalą m.in. plan dnia współmałżonka, jego najbliższe otoczenie, źródło utrzymania i zarobkowania, składniki majątkowe, a w przypdku zdrady dane personalne i adresowe kochanków oraz inne czynniki mogące mieć istotny wpływ na rozstrzygnięcie sprawy.

kontakt
bok@detektyw.pl
infolinia 530 997 130
- e-mail - strona internetowaszukam haker szukam hakera usługi szpiegowskie -
marzec 07 2018 19:01:07
Potrzebujesz pomocy hakerskiej? Zajmujemy się branżą wiele lat, mamy wiele zadowolonych klientów i dobrą renomę. Świadczymy wszelkie usługi hakerskie m.in (łamanie hasła facebook, poczta, keyloggery, ataki DDOS) Przyjmujemy każde zlecenie. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie w zależności od zakresu usług i czasu.
Jesteś zainteresowany? Napisz! hackgrouppl@gmail.com
- e-mail -Ogólnopolskie Biuro Operacyjno Śledcze Detektywi 24h/7 www.obos.sos.pl -
luty 28 2018 17:00:56


Szanowni Państwo!Biuro Detektywistyczne świadczy Usługi Detektywistyczne i Windykacyjne na terenie woj. pomorskiego i całej Polski. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, również z doświadczeniem w pracy w Policji dla których bycie detektywem to nie tylko praca, ale też pasja. Nasi Detektywi posiadają doświadczenie, odpowiednie uprawnienia - licencja detektywistyczna. Posiadamy wpis do Rejestru Działalności Regulowanej prowadzonej przez MSWiA oraz Obowiązkowe Ubezpieczenie OC .

Udało nam się zbudować sieć kontaktów, które umożliwjają nam pozyskiwanie wiarygodnych i użytecznych informacji.

Współpracujemy z Kancelarią Prawną i zapewniamy pomoc na każdym etapie postępowania sądowego.

Współpracujemy z firmami i klientem indywidualnym.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy z naszych pracowników był dokładnie sprawdzoną i kompetentną osobą, cieszącą się nieposzlakowaną opinią, ponieważ od samego początku naszej działalności chcemy być dla Państwa godnym zaufania partnerem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Współpracujemy - Zaufali Nam .
- e-mail - strona internetowaZadowolona z usług CBS Detektywistyka -
luty 06 2018 15:14:38
Skorzystałam z dobrych opinii w internecie Panów z CBS Detektywistyka. Nie zawiodłam się. Z prac wykonywanych w weekend otrzymałam obszerny i dokładny raport, ze zdjęciami, filmami. W opinii mojej Pani Prawnik materiał jest nie do podważenia. Podczas prac byliśmy w stałym kontakcie, byłam na bieżąca informowana i wiedziałam za to płacę. Cieszę się, że trafiłam na tych Panów. Różne opinie o biurach detektywistycznych słyszałam i czytałam, a w tym przypadku pełne zadowolenie i rewelacyjny materiał. Polecam.
- e-mail -  Następne
Logowanie
Login lub e-mail

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info