Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum porad "Pomocna dłoń" - zapytaj psychologa | Twoje pytanie
Strona 6 z 11 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Autor RE: jak z tym żyć
Ramirez
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Miejscowość: K-PAX

Data rejestracji: 17.08.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-02-2016 09:52
Avenious, Słowacki był taki niedoceniany... smiley

Moje posągi dwa od słońca złote!
Me szyki w trawach tonące i ziołach!
Tu Malczewskiego trzeba mieć tęsknotę,
Tęsknotę, co jest w ludziach pół-aniołach;
Tu trzeba śpiewać, a ja baśni plotę,
Bo kiedy grzebię w Ojczyzny popiołach,
A potem ręce znów na harfie kładnę,
Wstają mi z grobu mary, takie ładne!

Takie przejrzyste! Świeże! Żywe! Młode!
Że po nich płakać nie umiałbym szczerze,
Lecz z nimi taniec po dolinach wiodę,
A każda, co chce, z mego serca bierze:
Sonet, tragedią, legendę lub odę -
To wszystko, co mam, co kocham, w co wierzę.
W co wierzę... Tu mię spytasz, czytelniku:
"W co?..." Jeśli powiem - będzie wiele krzyku...
smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: jak z tym żyć
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 16-07-2019 07:42
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Piekielna
Użytkownik Postów: 7
Nowy

Data rejestracji: 28.01.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-02-2016 10:41
Wiecie co nie będę już tu w ogóle zaglądać, nienawidzę bowiem jak ktoś (czyt SRamirez) wie lepiej co ja i mój mąż czujemy niż my sami. Kuźwa chłopie sypiasz w naszej szafie, czy pod łóżkiem czy co? Tobie też radzę iść do specjalisty, i to do psychiatry, bo beret masz tak poryty, że wszystkie mohery Rydzyka to przy Tobie super mądrzy, normalni i rozsądni ludzie. Takimi tekstami pewnie sobie coś rekompensujesz, nie wiem co, impotencję, rogi, czy może to, że wujek w dzieciństwie za bardzo Cię kochał. Jest mi Cię nawet żal, bo jesteś bardzo chorym i poranionym człowiekiem,; bo jak inaczej tłumaczyć wylewanie tyle jadu na kogoś obcego, kogo w ogóle nie znasz i kto nic Ci osobiście nie zrobił, na kogoś kto przyszedł tu szukać pomocy i rady. Ale fakt, w jednym mi pomogłeś, uświadomiłam sobie, że jednak mogłam trafić gorzej, np na takiego złamasa jak TY. Proszę o zamknięcie wątku, ja już tu nie zajrzę. Tym, którzy starali się bardzo dziękuję, a Tobie SRamirez: ch... w du...ę, bo widać, że Ci czegoś bardzo brakuje.
Ramirez

Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-02-2016 11:25
Piekielna napisał/a:
Wiecie co nie będę już tu w ogóle zaglądać, nienawidzę bowiem jak ktoś (czyt. SRamirez) wie lepiej co ja i mój mąż czujemy, niż my sami. Kuźwa chłopie sypiasz w naszej szafie, czy pod łóżkiem, czy co? Tobie też radzę iść do specjalisty, i to do psychiatry, bo beret masz tak poryty, że wszystkie mohery Rydzyka to przy Tobie super mądrzy, normalni i rozsądni ludzie. Takimi tekstami pewnie sobie coś rekompensujesz, nie wiem co, impotencję, rogi, czy może to, że wujek w dzieciństwie za bardzo Cię kochał. Jest mi Cię nawet żal, bo jesteś bardzo chorym i poranionym człowiekiem, bo jak inaczej tłumaczyć wylewanie tyle jadu na kogoś obcego, kogo w ogóle nie znasz i kto nic Ci osobiście nie zrobił, na kogoś kto przyszedł tu szukać pomocy i rady. Ale fakt, w jednym mi pomogłeś, uświadomiłam sobie, że jednak mogłam trafić gorzej, np na takiego złamasa jak TY. Proszę o zamknięcie wątku, ja już tu nie zajrzę. Tym, którzy starali się bardzo dziękuję, a Tobie SRamirez: ch... w du...ę, bo widać, że Ci czegoś bardzo brakuje.

Królowa została zdetronizowana, posłaniec musiał być zabity, bo przynosi wieści zupełnie niezgodne z polityczną linią partii i oczekiwaniami... smiley
Jak bardzo chcemy być w życiu okłamywani? Bardzo.
A za 3 miesiące po terapii u seksuologa... wow, nie wiedziałam... że mąż ma potrzeby seksualne, ale i szuka zrozumienia, bliskości, ciepła, zaangażowania. Powinien ich nie mieć!?

Trudno - widocznie droga na skróty do zrozumienia istoty problemu tego związku nie jest tą właściwą... a stawianie hipotez mogących ku temu naprowadzić - zbrodnią mowy nienawiści.
smiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-02-2016 11:33
Piekielna, nie ma się co...pieklićsmiley
Oni, jak widać, inaczej postrzegają "te" sprawy.
Najlepszym wyjściem jest trzymać się od nich z dalekasmiley

I, dlatego jest "coś" takiego jak zakochanie, czyli pomieszanie zmysłów, bo, inaczej, gatunek ludzki by wyginął...
Podstępna matka natura zaciera ręce- norma wykonana!
A ty się później, człowieku, martw...
smiley

Jak nie chcesz tutaj, to napisz kiedyś na priv, jak Ci się układa...
Pozdrawiam i...nie poddawaj się! Jak coś nie tak, to już wiesz, co robić...
smiley

Post doklejony:
Piekielna, zrób dzieciom pączkismiley
Ja właśnie robię i mam ten komfort, że żaden palant mi nie zarzuci, że mi pójdą w dupę!
Z pozdrowieniami dla tych z obleśnymi brzuszyskami, a co się mają za playboyów! smiley

Edytowane przez dnia 04-02-2016 12:21
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-02-2016 14:36
Wypada podsumować, co daje mężczyźnie wizyta w agencji, gdy ma żonę. Daje oczarowanie, zachwyt, wysłuchanie, brak wymaganej gry wstępnej przy odwróceniu ról.

Ramirez a ty często bywasz w agencjach ? znasz to z autopsji ? prostytutka daje zachwyt ? pieje nad tobą z zachwytu czy nad kasą którą tam zostawisz? brak wymaganej gry wstępnej - no tak dostawać to lubisz, zachwytu chcesz a kuźwa w zamian to nic nie chcesz dać? wysłuchanie smiley smiley o czym jej opowiadasz w czasie rypanka ? że szef ci premię obciął ? ty do psychologa idźa nie do agencji, taniej będzie, na nfz za darmo
Jak mamy w łóżku żonę EGOISTKĘ, to prędzej czy później, taki facet trafia do agencji

a jak mamy w domu lenia takiego jak ty, któremu się nie chce rozbudzić żony tylko leży i czeka na loda, to sory prędzej czy później takiemu leniowi rogi wyrosną wielkie jak ... i dobrze mu ... nie umiał rozbudzić żony to sobie poszukała pełnokrwistego ogiera, po co jej taki fajfus
Ramirez, przestań ty czytać te bzdurne książki o modliszkach i innych czarnych wdowach, zacznij żyć, normalnie, nie szukaj winy w innych, poszukaj czasem w sobie, idź do baru wyrwij laskę i ciesz się życiem, czas ucieka
Ramirez

Uzależniony

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-02-2016 10:56
Wypada odpowiedzieć.
Ramirez a ty często bywasz w agencjach?

Nigdy, i nigdy nie będę.

Znasz to z autopsji?

Tak, ale nie będę rozwijał tematu.

Prostytutka daje zachwyt?

Tak, a także to, czego od dawna nie dostajemy od żony. To nie jest stówka czy dwie, wydawane za nic, a także za to, co można samemu sobie zrobić jedną ręką. Odrobina logiki... smiley

Pieje nad tobą z zachwytu, czy nad kasą którą tam zostawisz?

Było napisane, to "czarodziejki", więc pieją za kasę nad klientem, postrzegając go jako frajera z kasą, którą powinien w maksymalnej ilości u nich zostawić. Aktorstwo i sprzedawanie iluzji z bonusem.

Brak wymaganej gry wstępnej - no tak, dostawać to lubisz, zachwytu chcesz, a kuźwa w zamian to nic nie chcesz dać?

Klient między innymi za to płaci, by role choć raz się odmieniły. Dobry seksuolog poradzi w tej męskiej frustracji rodzinny kompromis - ustalasz z mężem "zmianowość", np. w nieparzyste dni akceptujesz fakt, że Ty się nim bardziej zajmujesz, w parzyste - on ma być dla Ciebie smiley Z czasem może być tak, że wspólna zabawa przestanie być dla żon aż taka wstrętna, by sprowadzić swoją rolę wyłącznie i li tylko do "punktu dostępowego" na statystyczne 11 minut. smiley

...a jak mamy w domu lenia takiego jak ty, któremu się nie chce rozbudzić żony

smiley ale Piekielna na szczęście nie jest moją żoną smiley Zarzut stawiany nie pod tym adresem... pudło! smiley

zacznij żyć, normalnie, nie szukaj winy w innych, poszukaj czasem w sobie, idź do baru, wyrwij laskę

Dziękuję za dobre życzenia... ale skąd pewność, że jak wyrwę laskę... to nie upadnę? smiley

smiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 05-02-2016 12:16
Ramirez, skoro nie byłeś w agencji i nigdy nie będziesz, to skąd wiesz po co, dlaczego tam chodzą inni i jak to w rzeczywiście jest? Nieważne, to zbyt rozległe i trudne tematy, żeby godzinami się o nich rozpisywać. Tym samym nie masz podstaw do wydania opinii o małżeństwie Piekielnej po jej kilku zdaniowym opisie swojego wieloletniego małżeństwa. Strasznie szybko przychodzi Ci wydawanie opinii na podstawie kilku zdań.

pan Bóg był okrutny, stworzył dwie istoty o tak odmiennych potrzebach, zwierzęta lepiej mu wyszły, jest ruja, jest czas i już, potem samice opiekują się potomkami, a samce zalegają i nic nie robią. Coś tu pan Bóg spartoczył, dał nam rozum, ale przy tym nie nauczył z niego do końca korzystać, mężczyznom chciał dogodzić, nie ograniczył im potrzeb seksualnych, dał stałą możliwość korzystania z przyjemności, nie przewidział, że mężczyzna przestanie się rozwijać w wieku siedmiu lat, potem już tylko rośnie i nie będzie umiał skorzystać z tego daru rozumnie. To nie nasza kobiet wina, że nie umiecie żyć bez seksu, że 100 razy dziennie o tym myślicie, że wszystko z nim się wam kojarzy. Kiedyś mieliście wygodne życie, szabelka w dłoń, skok na konia, tu pozabijać,tam podpalić wioskę, a potem wrócić do domu zmajstrować dzieciaka, i z nów w drogę, żeby baba do roboty nie zagoniła. Teraz kobiety są inne smiley wiedzą czego chcą i jak często, robią z kim im się podoba. A że podoba im się co innego, i podoba się kobietom gra wstępna, słówka, prezenty a panom jakoś trudno to zaakceptować, to nigdy się nie dogadamy. Prawda jest taka, chcesz mieć seks częsty w domu - zadbaj o to, postaraj się, bądź miły, przynoś prezenty. Nie chcesz tego bo uważasz, że małżeństwo to gwarantuje to .... wydawaj kasę na dziwki w agencji, tam się wysilać nie trzeba, płaci się to się wymaga. Wasz wybór panowie.
oczywiście to uogólnienie smiley są kobiety które myślą 100 razy dziennie o seksie ( chyba są ) wprawdzie ja takich nie znam, na 100 % jednak są kobiety, które myślą 100 razy dziennie o tym jak to pięknie kiedyś mąż do niej mówił, jakie piękne smsy pisał, jak kwiatki zrywał na łące, jak przytulał, głaskał i pisał poematy miłosne.... a teraz to tylko "stara , co dziś kur... na obiad ? znów zupa? , co ty cały dzień robisz w domu? inne baby to chociaż pięknie wyglądają, a ty co? ty kocmołuchu jeden " smiley , powiedział facet co śmierdzi piwskiem od rana, obleśny brzuchol mu wystaje między guzikami koszuli a skarpetki śmierdzą na kilometr

miłego dnia smiley
Strona 6 z 11 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info