Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Autor RE: Prędzej czy później i tak się wyda...
Szarmanka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Nowy

Data rejestracji: 26.09.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 26-09-2012 13:06
Zasada jest prosta i ogólnie przyjęta: wiemy, nie mieszamy się a w głębi serca cieszymy się że nie nas osobiście to dotyczy i okazujemy litość czyli czysty w tym przypadku egoizmsmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Prędzej czy później i tak się wyda...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 20-08-2019 09:35
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Wica

Stały bywalec

Data rejestracji: 29.11.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 26-09-2012 20:46
Ja też uważam, że zdrada ma krótkie nóżki. Nie znam jeszcze przypadku z mojego dalszego, bliższego otoczenia (nie mówiąc już o tym forum), że zdrada nie została wykryta.
Los całe szczęście w tym przypadku bywa sprawiedliwy i przychylny. Jeśli w ogóle można mówić o plusach tej sytuacji.
Zawsze jest tak, że ktoś kogoś zobaczy przez przypadek. Splot różnych, dziwnych sytuacji ujawni prawdę (nawet po śmierci zdradzacza jak zostało już napisane tutaj). Ale wyjdzie.
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale działa. Wiem to z opowieści osób starszych, doświadczonych które już w swoim życiu naooglądały się, same przeżyły lub ktoś z ich rodziny itp.
Potato

Uzależniony

Miejscowość: Poznań

Data rejestracji: 21.11.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-09-2012 07:43
Wczoraj byłam w kinie. Jak powszechnie wiadomo, przed seansem 30 minut reklam, zwiastunów i innych pierdół. I oto jest. Zwiastun. Komedii o zdradzie. Ze wskazówkami, jak uśpić czujność żony. Cała sala pękała ze śmiechu, w tym Troll. Ja natomiast myślałam, że zaraz eksploduję. Fakt, niektóre scenki były naprawdę zabawne.

Co do krótkich nóżek zdrady. Ja podejrzewałam, że coś się stało. Ale miałam nadzieję, że się mylę. Nie musiałam nigdzie szperać, kontrolować.
Sam powiedział.

Oh, as if you had no choice? There's a moment, there's always a moment 'I can do this, I can give in to this, or I can resist it.' And I don't know when your moment was, but I bet there was one.

Tylko najgorsze rzeczy w życiu są naprawdę za darmo.
Nicola22

Uzależniony

Miejscowość: Olsztyn

Data rejestracji: 06.02.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-09-2012 20:45
Ja nie musiałam brac bilingów,szperac w laptopie,śledzić...
Raz nie skasował historii google. A tam z kim pisał co pisał kiedy pisałsmiley jego czujnośc poszła spac a ja to wykorzystałam.

Plany znikaja,zastępują je marzenia...
ZZZ

Stały bywalec

Data rejestracji: 07.11.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2012 23:33
No ja niestety dowiedziałam się od... jego kochanki. Krył się perfekcyjnie! Wyjazdy służbowe, nadgodziny, montaże, pomoc rodzinie, kumplom ("on mi zawsze pomagał..."smiley. Potem prowokowany kryzys, ogggrrrrromna liczba godzin w pracy, "przyjaciel rodziny" (sam nie lepszy...), przyjaciółka kochanki grająca moją przyjaciółkę, istny cyrk smiley
Podejrzewałam, nawet na maila się włamałam... nic nie mogłam znaleźć jako konkretny dowód..
Ona mi napisała smsa jak ją zostawił, a tamta "przyjaciółka" w końcu wygadała się, że on "wcale się nie rozwodzi". Historia ciekawa, zagmatwana, aczkolwiek- kolesiowi srebrny medal- umiał się pięknie kryć...

Nie ma popiołów z których się nie podniosę!
ewa7407

Stały bywalec

Data rejestracji: 11.09.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-11-2012 17:21
ja dowiedziałam się od męża larwy, za co dziś szczerze mu dziękuję i o zgrozo mam wrażenie, że pomimo tego że mamy inny punkt widzenia na tą zdradę, rozumiem go lepiej niż własnego wiaroułomnego.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-01-2013 19:08
Ktoś mądry kiedyś powiedział: jaką monetą płacisz taką ci wydają resztę. Każdy zdrajca powinien wziąć sobie to do sercasmiley

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info