Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 8 z 9 << < 5 6 7 8 9 >
Autor RE: czy warto brac slub???
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-04-2015 11:29
w małżeństwie trudniej się z tej nudy wymiksować smiley

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: czy warto brac slub???
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-08-2019 00:11
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Andzia76
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Data rejestracji: 04.11.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 15-04-2015 22:12
Czy warto brać ślub?
Warto, warto, a czemuż to macie mieć lepiej od nas? smiley smiley smiley smiley smiley
marzena_A
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Miejscowość: Poznań

Data rejestracji: 07.08.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-08-2015 11:28
ja jestem po rozwodzie, więc aktualnie mam negatywne nastawienie do ślubów. Ale kiedyś sama go wzięłam. Teraz postąpiłabym inaczej
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-08-2015 17:45
mam koleżankę/po rozwodzie/która uważa że kobieta powinna raz w życiu wyjść za mąż.Bo.....lepiej brzmi rozwódka niż panna.
Ramirez

Uzależniony

Miejscowość: K-PAX

Data rejestracji: 17.08.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-08-2015 13:16
Ślub warto brać.
Sam fakt, że jesteśmy we dwoje i świata poza sobą nie widzimy, to zbyt mało - gdy ślub może sobą wiele zmienić - a jak tu czytam, jest niedoceniany w swoim znaczeniu.
Ślub jest przede wszystkim naszą wzajemną manifestacją woli.
Lewica niestety dbając o likwidację instytucji rodziny i "wyzwolenie" kobiet, wyższość państwa nad człowiekiem, zamieniła to w wyprawę do urzędu, gdzie składa się podpis na kwicie i daje się zarejestrować w Systemie.
Uroczystość nijaka, obdarta ze wszelkiego znaczenia, szybka i beznadziejna niczym kaszel i hark.

Dopiero dawna tradycja nadaje ślubowi Sens.

Ta Uroczystość, na której spotykają się obie rodziny, pozwala obojgu na wejście do wspólnoty, w której oboje małżonkowie znajdują wsparcie i ochronę.

Ta Uroczystość, to święto wejścia w nowe - początek, często nowego życia. Musi się więc odróżniać od wejścia do tramwaju.

Ta Uroczystość jest świętem radości, jest też hołdem składanym dzieciom przez rodziców, a także świętem podziękowania rodzicom za trud i wychowanie. Jak więc chcecie olewać takie podziękowania i świętowanie? No chyba, że nie zasługują, nie ma ich, itd.... smiley

Ta Uroczystość buduje wspólnotę Rodziny, ale też jest ekspresją radości dla przyjaciół, którzy mogą w niej uczestniczyć. Pokazują też wszystkim wkoło, że rodziny są bogate, zamożne, a więc [b]ZARADNE w życiu, więc warto do takiej rodziny należeć.[/b] A nie do jakiejś bidy z nyndzą... smiley

Ta Uroczystość to pierwsze silne wspomnienie, jakie pozostaje na całe życie - dlatego należy zadbać o uwiecznienie tego na zdjęciach.

Dlatego - musi być Uroczystością, na którą nie idziemy w dresach, ale poprzez wzajemny szacunek dla wszystkich, stajemy się najlepsi ze wszystkich, szlachetni, dobrze ubrani - w tym znamienitym dniu stajemy na ślubnym kobiercu niczym księżniczka z księciem. Panna Młoda, w białej sukni z welonem, Pan Młody w garniturze, a dziewczynę jak z bajki oddaje za żonę jej ojciec, a świadkowie świadczą.

Ta Uroczystość to kwiaty, często mogące wypełnić całą salę, które stają się symbolem piękna, jakim są Młodzi.

Ta Uroczystość to ślubne prezenty, które niczym "firmowy bilans otwarcia", dają początkowy start dla młodych na pierwsze wspólne zakupy.

Ta Uroczystość to pierwsze wspólne Znaczenie bycia Razem.

Jeżeli tego nie dostrzegacie, to tylko żal, że komunie i lewakom udało się aż tak zatrzeć naszą polską tradycję, umniejszając jej znaczenie, może poprzez to, że udało się im odebrać naszą Wolność i zmarginalizować materialnie i moralnie.

Na pohybel im - ślub warto brać!

Nikt nie jest w stanie przewidzieć nadchodzących katastrof, więc nawet takie zagrożenie jak życiowa katastrofa i możliwość jej popełnienia nie powinna być argumentem, by ślubu nie było, że niby nie warto. Bowiem nie bierze się przykładu z tradycji nam obcej i wrogiej, a siłą narzuconej - a kultywuje tradycję naszą, rodzimą - bo polską, taką od wieków, bo chcę mieć poczucie, że ta Tradycja należy do mnie, żeby mi tu żadna wrona, świecznik wieloramienny, czy inny sierp z młotem oraz gwiazdki - kursu nie wyznaczały!
milord

Expert

Data rejestracji: 17.07.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-08-2015 16:33
Ale Cię Ramirez nosismiley
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 26-08-2015 19:49
Ramirez, jeśli jako stary zatwardziały tradycjonalista oddasz mi prawo pierwszej nocy, to zerknę i jest szansa, że też będę ZA smiley smiley

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Strona 8 z 9 << < 5 6 7 8 9 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info