Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 7 z 9 << < 4 5 6 7 8 9 >
Autor RE: czy warto brac slub???
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-09-2011 07:54
>>>przestaliscie o siebie zabiegac?<<< nie_do_pu_szczal_ne! Ślub. Fajna sprawa choć męczącasmiley Osobiście brałem dwa. Jeden cywilny i jeden kościelny (z jedną kobietą żeby nie byłosmiley) Był taki zamówiony fotograf. Ślubny. Otworzyliśmy butelkę wina i przegadaliśmy parę godzin. Mówił jak się zachowywać. Jak iść z godnością. Opowiadał anegdoty o turlających się po kościołach obrączkachsmiley O tym jak to niektórzy potrafią wręcz biec do ołtarza w taki sposób, że on cofając się i robiąc zdjęcia po prostu się wywracałsmiley No i jeszcze ubolewał nad faktem, że nie padają słowa "możesz pocałować pannę młodą"smiley Takie fajne foty można by wtedy strzelaćsmiley Stwierdziliśmy, że dostanie zaproszenie. I będzie nie tylko fotografem ale również gościem. Dostanie pełnowymiarowy posiłek i jak już smileyznikniemysmiley to niech się nawet upije na dobranocsmiley Jak odbieraliśmy album (fantastyczny) powiedział, że kończy. "I tak już więcej w zawodzie nie osiągnie i pierwszy raz zdarzyło mu się, że również był gościem". Nie wiem. Wydawało mi się, że to przecież zupełnie naturalne ale jednak niezupełnie jak się okazało... Nawet grosza mnie te zdjęcia nie kosztowałysmiley Ślub jest ukoronowaniem narzeczeństwa a nie kolejnym krokiem znajomości "bo tak wypada". Wtedy pomimo sinusoidy życia nie jest błędem lub koniecznością a niezłą przygodą, która zdarza się w białej sukni lub specjalnie skrojonym garniturze wyłącznie raz. Dlatego warto się zastanowić czy to faktycznie jest ten "jedyny" lub ta "jedyna". Choćby dla tego jednego faktu, że w tym wypadku powtórki nie masmiley A jeśli zadbamy o szczegóły żeby orkiestra też czuła się komfortowo i grali bardziej dla przyjemności niż dlatego, że zostali wynajęci no tosmiley I my również będziemy mieli poczucie tego, że ten jeden z najważniejszych kroków był zupełnie naturalny i wynikał po prostu z faktu, którym jest MIŁOŚĆ.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: czy warto brac slub???
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-08-2019 00:17
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-09-2011 14:37
zdradzona, zrob tak jak sobie zaplanowalas, do slubu jeszcze troche wam zostalo, wiec nie ma pospiechu, wykorzystajcie ten czas na prace nad waszym zwiazkiem.Obserwuj, ucz sie.Nie ponaglaj, nie karm sie nadzieja ze milosc leczy z klamstwa.Wiele przed wami...zsylam pomyslne wiatrysmileysmiley
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
zdradzona901
Użytkownik Postów: 14
Małomówny

Data rejestracji: 11.07.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-09-2011 16:10
sinead ja nie nalegam i nigdy nie nalegałam na ślub wręcz przeciwnie to mój niewierny wciąż namawia, aż uległam i się zgodziłam ( w sumie nie wiem czym ta jego wielka chęć ślubu jest spowodowana) ale uważam i sprawdzam.
dzięki wszystkim za wypowiedzi:*
Wyślij Prywatną Wiadomość
klaper
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Miejscowość: Gliwice

Data rejestracji: 14.08.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-08-2014 11:59
To nie jest kwestia tego czy warto brać ślub. Po prostu gdy kochasz osobę i decydujecie się na ślub to czemu go nie brać?
Z drugiej strony, to jest dość duży wydatek (razem z weselem) ale wg. mnie ślub pozwala uspokoić swoją kobietę, każda (niemal) marzy o wielkim weselu smiley

Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-08-2014 19:16
Klaper trafiałeś chyba na nerwowe partnerki.Jak ktoś uspakaja partnerkę ślubem to po latach wmawia jej że się nie chciał żenić tylko bzykać do woli ale ona się uparła na przysięgę małżeńską.
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-08-2014 18:45
chyba trochę złe mniejsce na pytanie czy warto, gdzie połowa osób po rozwodachsmiley
jak jeszcze dodać do tego ile co niektórych z nas te rozwody kosztowały, również pod względem finansowym to na usta ciśnie się tylko jedna odpowiedź - nie warto.

Ze spokojem to ma tylko tyle wspólnego, że często dopada nas myślenie, że po ślubie to już nic się stać nie może, można sobie odpuścić gimnastykowanie bo przecież " (...) Cię nie opuszczę aż do śmierci..."
to potem spadają klapki z oczu z prędkością światła jak się już coś wydarzy.

i racja, większość kobiet marzy o ślubie i weselu, do czasu rozwodu smiley po rozwodzie to jest ostatnia rzecz, najczęściej, na liście marzeń smiley

Post doklejony:
ślub nie jest żadną gwarancją i żadną przeszkodą.

Edytowane przez hurricane dnia 28-08-2014 18:48
Hanula2
Użytkownik Avatar Użytkownika

Nowy

Miejscowość: Katowice

Data rejestracji: 14.04.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-04-2015 17:33
Tu ni chodzi o nude w małżenstwie. Nuda w związku bez ślubu to dokładnie to samo...Czy się mylę?
Strona 7 z 9 << < 4 5 6 7 8 9 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info