Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 6 z 9 << < 3 4 5 6 7 8 9 >
Autor RE: czy warto brac slub???
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-07-2011 10:48
Irka, dazenie do milosci jest naturalna potrzeba czlowieka, kazdy wyobraza to sobie inaczej bo tez i potrzeby kazdy ma inne.jeden potrzebuje romantycznych zrywow, kwiatow i dzikiego seksu na plazy, inny bezpieczenstwa , stabilnosci finansowej, a jeszcze ktos inny chce by ta druga osoba po prostu byla-nawet jesli milczy, rzecz w tym ze nie jest latwo czasem sprostac czyims potrzebom czy tez nadazyc za nimi bo przeciez zmieniaja sie z czasem, a sztuka kompromisu jest trudna i nie raz jedno czy drugie w zlosci sie zawiezmie i nie ustapi o molimetr.Mysle ze warto wierzyc w milosc, kochac, warto smiac sie i plakac tez.Niech to jednak bedzie okroszone prawda nie udawaniem.Szczerosc jest podstawa zwiazku.Wyszlam za maz po raz drugi, po wielu latach samotnosci.Nie zaluje,(choc czasem mam ochote walnoc go patelniasmiley on mnie pewnie tezsmiley) jesli moj maz kiedys zboczy z drogi(odpukac w niemalowanesmileysmiley) po prostu stawie temu czolo, bo po tym co przeszlam niewiele rzeczy zostalo, ktorych sie boje.Kazdy wybiera swoja droge.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: czy warto brac slub???
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 10-12-2019 00:10
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
zdradzona901
Użytkownik Postów: 14
Małomówny

Data rejestracji: 11.07.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-08-2011 18:19
odświeżając temat zadaje pytanie odnośnie ślubu z osobą która zdradziła. czy warto dać szanse i zrobić tak wielki krok, dla mnie ślub to będzie duża zmiana, razem zamieszkamy( teraz on z rodzicami mieszka ja tez z rodziną) wydaje mi sie że dla niego ślub kościelny to tez wiele znaczy ( tak mi sie wydaje )
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-08-2011 18:34
zdradzona901 napisał/a:
odświeżając temat zadaje pytanie odnośnie ślubu z osobą która zdradziła. czy warto dać szanse i zrobić tak wielki krok

Nie odważyłabym się, ale może ja tchórzliwa jestem...

This user has been deleted!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-08-2011 20:56
Ja bym zawsze sie bała,że będę kolejną zdradzaną żoną.Zagryzłoby mnie to.Ślub jest piękny w swojej oprawie ale nie jest gwarancją szczęścia.
Tulia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 03.11.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-08-2011 21:06
jasne, jak sie ozeni to sie odmieni.... nie badz naiwna.
zdradzona901
Użytkownik Postów: 14
Małomówny

Data rejestracji: 11.07.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-08-2011 22:03
Tulia nie wierze w to że ślub go zmieni mam tylko nadzieje że on sam zrozumiał, że popełnił błąd i pod wpływem tej wiedzy sie zmieni ale jak bedzie to czas pokarze do ołtarzu jeszcze daleko. teraz widzę jak od roku sie stara. i tak po cichutku by sie nie sparzyć licze na to że jeszcze kiedyś będę u jego boku szczęśliwa , ale wiem też że nigdy mu nie zaufam bezgranicznie. strach pozostanie już na zawsze ( wydaje mi sie może sie myle, ale bała sie będę już przy każdym człowieku)
niezapominajka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 25.05.10

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-09-2011 06:21
Ze ślubem bym poczekała, w sumie młodzi ludzie jesteście, macie jeszcze czas na takie decyzje. Ale to nie znaczy, że nigdy bym go nie wzięła. Teraz jest sprawdzian Jego i Jego uczuć. Jeżeli się sprawdzi, strach minie to czemu bym miała nie wziąć. Ślub jak wiadomo nigdy nie da gwarancji, czy to z obecnym czy też nowym partnerem.

" Myślisz że cierpisz... tak naprawdę walczysz o szczęście..."
8766449 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 6 z 9 << < 3 4 5 6 7 8 9 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info