Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 15 z 20 << < 12 13 14 15 16 17 18 > >>
Autor RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 13:09
Nestor uważam że lepiej być pogodnym weekend-owym ojcem aniżeli rozgoryczonym obojętnym na co dzień ,sam piszesz że jest ci czasami wszystko jedną nawet zachowanie żony już nie wzbudza w tobie emocji.Będziesz się męczył z tym i nic dobrego to ci nie przyniesie tak jest w moim przypadku ,za wszelką cenę utrzymanie mojego związku najpierw dla dobra jeszcze wtedy małoletniej córki teraz córka jest dorosłą kobietą a ja dalej z nim jestem chociaż łączy nas już tylko mieszkanie razem.I ja pewna siebie kobieta postrzegana tak przez moich znajomych nie mam odwagi aby to uciąć-pytam czasami samą siebie długo tak jeszcze wytrzymasz?Podziwiam jednak tych wszystkich którzy mają odwagę przeciąć i zakończyć zły związek.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-08-2019 00:14
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
nestor
Użytkownik Postów: 31
Stały bywalec

Data rejestracji: 21.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 15:52
Mirka możliwe że dla dzieci byłoby lepiej (choć czy sama zostawiłabyś swoje dzieci z ojcem i zrezygnowała z wpływu na ich wychowanie - nie jestem tego pewien). Natomiast ja nie wyobrażam sobie życia bez dzieci, nawet podczas kilkudniowego wyjazdu ciągle do nich tęsknię, swoją decyzję podjąłem świadomie (być może będę żałował) ze względu na swoje samopoczucie, często osoby odchodzące mają jakąś alternatywę lub przynajmniej są młodsze i wierzą w nową miłość, albo maja oparcie w rodzinie
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 16:09
Nestor źle mnie zrozumiałeś ja mam już dorosłe dzieci. Ja chce mu udowodnić w sądzie jego winę, bo to on zdradził i na dodatek uciekł od problemów.

This user has been deleted!
MIRIAM
Użytkownik Postów: 76
Stały bywalec

Miejscowość: radomsko

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 16:16
ja wytrzymałam rok dla dzieci - rok zycia bez miłosci z drugim człowiekiem- jestem chodzacym układem nerwowym i wiem w 100 procentach ze dla dzieci bedzie lepiej jak sie rozejdziemy - nie beda musiały na to patrzec i ja bede spokojniejsza bede mogła im dac ciepło bezpieczenstwo a nie tylko płacz kłotnie kłamstwa
na poczatku tez myslałam ze dla nich musze byc z mezem i skazac sie na wygnanie jednak tweraz uwazam ze to nie jest dobre one tez maja rozum uczucia i widza ze cos jest nie tak
talita
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Data rejestracji: 14.11.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 18:53
ja znam angielskie;

"the more you controle, the more you let go" - im więcej kontrolujesz tym więcej tracisz. i ja w to wierzę. miłość jest sama w sobie ograniczeniem, jesli czegoś brakuje to rozmowa jest wyjściem z sytuacji, można zawsze zawalczyc z tą codziennością.

monotonia niszczy związki, miłość zamienia się w przyzwyczajenie, trzeba dbać o siebie wzajemnie.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 21:19
Nestor jesteś jedynym mężczyzną który tak bardzo walczy i poświęca siebie dla dzieci chwała ci za to.Masz rację nie zostawiłabym z nim dzieci ,córki najmłodszej bo tylko ona już z nami mieszkała jak zaczął mnie zdradzać ale mój mąż nie sprostał zadaniu wtedy bycia ojcem.Dzielił się z nią wrażeniami ze swoich przeżyć z kochankami,przekupował ją kasą na początku to jej się podobało do momentu kiedy mówił na mnie obrażliwe słowa.Gdy mi już o wszystkim powiedziała efekt tego był taki że pobił nas obie.I na dzień dzisiejszy córka z nim nie rozmawia a do mnie wciąż ma żal że się z nim nie rozwiodłam.A ja mam poczucie winy że nie zrobiłam tego 7 lat temu.
nestor
Użytkownik Postów: 31
Stały bywalec

Data rejestracji: 21.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 21:45
Mirka na pewno nie jestem jedynym. Na tym forum jest wielu do mnie podobnych. Ja sam często zastanawiam się czy nie zostałem dla siebie (by nie mieć wyrzutów sumienia), by za kilka lat móc spojrzeć w lustro przy goleniu. Sam wychowywałem się bez ojca (zmarł gdy miałem 4 lata) i pamiętam że nawet w wieku dwudziestu kilku lat zawsze będzie brakowało każdego z rodziców. Pozostanie nie jest aż takim poświęceniem jeśli pamięta się (ktoś to napisał na forum), że wychowanie własnych dzieci nie jest obowiązkiem lecz przyjemnością.
Strona 15 z 20 << < 12 13 14 15 16 17 18 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info