Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 14 z 20 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
Autor RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Zykon
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Miejscowość: Katowice

Data rejestracji: 03.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 06:44
Większość sędziów to kobiety w sądzie gdzie miałem rozprawę jest 6 sędzin i 1 sędzia modliłem się o faceta ale niestety była kobieta. Ewidentna wina mojej EX, listy, smesy, archiwum gg, maile, świadek - żona kochanka mojej EX dosłownie wszystko więc byłem pewny wygranej i gdyby nie upór mojej EX w przyznaniu się i wzięciu winy na siebie nie wiem jakby to się skończyło. Sędzina 7 razy pytała mojej EX czy jest pewna, że chce wziąść winę na siebie. Miałem adwokata i widzę, że mu mina rzednie bo był pewny, że wygramy - ja też a sędzina swoje o mały włos uniknąłem współwiny a wystarczyło, że moja EX powiedziała że ja też kogoś mam nie miała nic żadnego dowodu wystarczyło tylko, że to powiedziała. Więc myślę dziewczyny że swoje sprawy wygracie na starcie. W polsce ciągle pokutuje przekonanie, że biedna jest kobieta bo to źli mężczyźni zdradzają a jak nawet kobieta zdradzi to widocznie była niemal siłą zmuszona do tego przez złego mężczyznę - zdradzała bo musiała.

Kocham (...) to słowo, najwięcej kłamliwe i kłamane.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 15-12-2019 23:42
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 07:56
witam
Do Zykona- dlatego ja w pierwszej fazie po zdradzie mojej zony też myślałem po sądzie , ale zdałem sobie sprawę, że sąd przyzna dziecko żonie, więc postawiłem na brnięcie dalej w tym związku- teraz jest nieco lepiej. Ale wiem, że moja praca w wychowanie dziecka była naprawdę bardzo duża i ni8e chciałbym by moi tesciowie pokazywali mi dziecko przez drzwi!
Ps
dzieci zawsze będą cierpieć za błędy rodziców! pzdr
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 08:03
Zykon przykro, że tak jest w sądach. W twoim przypadku to było nie w porządku ze strony sędziny.
Ja nie mam zamiaru kłamać i oszukiwać w sądzie, bo nie dopuściłam się zdrady, pracowałam na dwóch etatach i studiowałam, dbałam o niego i dzieci. Fakt, że zdarzało się iż mniej czasu spędzaliśmy w łóżku. Mąż pracował jako informatyk ale jego praca polegała głownie na pracy przy swoim komputerze w domu tylko od czasu do czasu wyjeżdżał do klienta.Ja pracowałam na dwóch etatach i do tego studiowałam zaocznie przez trzy lata. Jeździłam na wykłady co dwa tygodnie. Taki tryb życia ustaliliśmy razem po to aby spłacić długi. Po dwóch latach takiego systemu życia rozmawiałam z mężem że zaczynam wysiadać i nie daję rady żyć w takim tempie prosiłam go o pomoc, aby on coś znalazł a ja na jakiś czas bym zrezygnowałam z części pracy. Wieczorami padałam ze zmęczenia. Jak tylko sie położyłam to od razu zasypiałam, mówiłam że nie mam siły nawet na sex. Największym wrogiem w sexsie u kobiety jest zmęczenie. Mówiłam mu to, nie słuchał. Nie znaczy to, ze nie kochaliśmy się tygodniami czy miesiącami, ale były sytuacje że raz w tygodniu, lub dwa. Chyba przez to zaczął podejrzewać mnie o zdradę. A mi cholera jasna nawet nie przyszło na myśl aby coś takiego zrobić.

Zykon u mnie to on znalazł sobie pocieszenie i uciekł. Nawet próba namowy na psychologa nie dała rezultatu.
Wiesz najważniejsze jest to, że ty sam wiesz jaka była prawda i ze nawet sąd nie jest w stanie ci wmówić tego czego nie było bo znasz tą prawdę.
U mnie on odszedł i to ja spłacam dalej długi, pomagam synom, a on jak dowiedział się że powołałam na świadka jego " koleżankę" to zaczął mnie i synów zastraszać.

Dlaczego ??????????????

Ma coś do ukrycia, czego się boi jak jest niewinny ?????????

This user has been deleted!
Edytowane przez dnia 14-11-2008 08:05
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Zykon

Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 09:44
moja praca w wychowanie dziecka była naprawdę bardzo duża
zly tak samo było u mnie. Chciałem walczyć o dziecko i opiekę ale po sprawie rozwodowej wiedziałem, że to nie ma sensu. W normalnych krajach zdradzający jest zawsze na gorszej pozycji jeżeli chodzi o opiekę nad dzieckiem ponieważ wykazał się poprzez zdradę daleko idącą niedbałością o dobro dziecka/i.
Evo problem polega na tym, że moja EX skłamała w sądzie o rzekomej mojej zdradzie, nie miała dowodów i mimo to było to brane po uwagę a moje dowody nie znaczyły prawie nic. Ot sprawiedliwość. W takim systemie prawnym prawda nie znaczy nic a sprawiedliwość to frazes o dziecku więc mogłem zapomnieć.

lizart
Użytkownik Postów: 7
Nowy

Data rejestracji: 08.11.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 10:30
Zykon ja kiedyś wybrałem zupełnie inną drogę.Wybaczałem wbrew własnemu honorowi i godności . Opłacało się bo przyszedł dzień kiedy mój syn prawie dorosły powiedział matce a mojej prawie EX smileyomiatasz ojcem.Zrozumiałem ,że mogę odejść,a moja rola spełniona ... pomiatasz nie omiatasz.Komp.przerobił to smiley

paweł
Edytowane przez lizart dnia 14-11-2008 10:40
nestor
Użytkownik Postów: 31
Stały bywalec

Data rejestracji: 21.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 11:36
Wybrałem tą samą drogę co Lizart, może nie wybaczyłem, ale dla dzieci postanowiłem próbować wytrzymać. Niestety im dalej, tym gorzej choć żona zmieniła swoje zachowanie (lub lepiej się ukrywa), natomiast ja zrobiłem się nerwowy w stosunku do niej i do dzieci (8 lat temu pierwsze jej zdrady znosiłem dużo spokojniej niż obecne (nawet drobne) kłamstwa). Nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam, ale nadal nie chcę by WEEKEND-owym ojcem, natomiast coraz częściej wpadam w nastrój obojętności(zarówno do dzieci jek i zachowania żony). Nie wierzę, że w jakimkolwiek polskim sądzie sędzia przyzna opiekę ojcu więc Eva na bardzo duże szanse
Edytowane przez nestor dnia 14-11-2008 12:30
Zykon

Stały bywalec

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-11-2008 12:49
lizart gratuluje przeszedłeś długą i pewnie nie łatwą drogę. Ja też przez kilkanaście miesięcy znosiłem kłamstwa, obietnice bez pokrycia i powroty EX do kochasia.
Wybrałem tą samą drogę co Lizart, może nie wybaczyłem, ale dla dzieci postanowiłem próbować wytrzymać.

nestor też próbowałem dla dziecka ale kiedy moje pozostawanie w związku i trwanie zmieniło się przez kłótnie w piekło zdecydowałem nie przyszło mi to łatwo, że odejście jest jedynym lekarstwem. Nie jest to rozwiązanie idealne to jest poprostu mniejsze zło. Sam pamiętam kiedy cieszyłem się z rozwodu moich rodziców bo miałem już dość ich kłótni. Miałem tzw. "weekendowego ojca" ale tylko z nazwy mogłem się z nim spotykać kiedy tylko miałem ochotę a i on zawsze był przy mnie kiedy tego potrzebowałem. Paradoksalnie miałem więcej ojca niż moi przyjaciele których rodzice tworzyli "normalne rodziny". Zawdzięczam to tylko mojemu ojcu który wbrew matce z uporem i determinacją trwał na posterunku. Walczył o mnie w sądzie ale nie miał żadnych szans. Za wszystko co zrobił wielki szacun smiley Wszystko można robić na co najmniej dwa sposoby.
On zawsze był pierwszy...

Edytowane przez Zykon dnia 14-11-2008 12:51
Strona 14 z 20 << < 11 12 13 14 15 16 17 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info