Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 11 z 20 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Autor RE: Sposób na Niewiernego męża :)
mateusz
Użytkownik Postów: 20
Małomówny

Data rejestracji: 01.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-10-2008 08:07
może brutalnie to ujme , ale jak suka nieda to pies niewezmie, pomylilas chyba fora , poszukaj forum dla rozwalaczek zwiazkow smiley

Mateusz - rozumiem Twoje emocje po zdradzie, ale powinieneś je pohamować przy pisaniu postów skierowanych do innych forumowiczów. Forum jest dla wszystkich, również dla tych co zdradzili.
Pozdrawiam - Rise

Edytowane przez rise dnia 30-10-2008 11:51
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 09-12-2019 23:29
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-10-2008 10:57
Zgadzam się z tobą Mateuszu dosłownie że jak suka nie da to pies na siłę niewezmie ,bo byłby to już gwałt.Rozpada się wiele związków tylko dlatego że one dają.Jestem tego żywym przykładem,byłam zdradzana długo.Dziś żyje już pełną piersią i cieszę się życiem pomimo że mieszkamy dalej razem ,ale tylko mieszkamy.A dajka wróciła do męża i chyba już tylko jemu daje.Tylko że to mnie już nie interesuje.Pozdrawiam.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
adib
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Miejscowość: Grudziądz

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-10-2008 17:27
A czy wy znacie też coś takiego, że On, Ona tak bardzo ja, jego namawiał(a), że mu(jej) dał(a)... i gdzie teraz wasza teoria na sukę?

to nie jest do końca tak.... chcieć musi dwoje, to nie tak, że jedno daje a inni już lecą

Nowe miejsce, nowe życie,miłości już nie szukam smiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-10-2008 22:16
adib zostawię to bez komentarza.Chyba nigdy nie miałeś(aś) takiego problemu jak ZDRADA.
rise
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-10-2008 06:59
Mirka, ja rozumiem co Adi chce powiedzieć. Może za bardzo skrócił swoją myśl, ale ma rację. Jak w tej głupiej, trywialniej piosence - "Bo do tanga trzeba dwojga....". Wiem, że teraz nienawidzisz tej trzeciej, ale zrozum, że bez Twojego partnera nie doszło by do zdrady. Przeczytałem dziesiątki historii na tym forum, dzięki temu nabrałem troszeczkę obiektywizmu. Niestety prawda jest smutna - to nasi partnerzy ponoszą większą winę, nie kochanki czy kochankowie. Mało tego, nasi ukochani są tymi co opowiadają o nas straszne rzeczy - jak im to źle, jacy to my jesteśmy dla nich zimni, okropni... Ja wiem, że łatwiej jest nam nienawidzić tych trzecich, bo w końcu to oni nam coś zabierają... ale jednak prawda jest trochę bardziej brutalna.
PS.
Żeby nie było - doskonale wiem co to zdrada i uwierz mi - Adi też.

True Till Death
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-10-2008 09:26
Rise ja nigdy tak do końca nie obwiniałam tylko kochankę męża zgadzam się z tobą ,ale popieram to co wyraził Mateusz.Ja dziś nawet jej już nie nienawidzę ona dla mnie nie istnieje tak jak i mój mąż wyzwoliłam się z tego z tego trójkąta co prawda przy pomocy psychologa ale nawet ich widok razem nie wyprowadził mnie z równowagi.A było to 2lata temu kiedy byłam na początku zdrowienia.Dziś nie są razem ale mnie to już nie zadowala. 7 lat być zdradzaną wystarczy i wierz mi risą ja byłam nie tylko zdradzaną ale również bitą tylko dlatego że ośmieliłam się żądać wyjaśnień i dzwoniłam do niej co się pani nie podobało i poskarżyła się na mnie mężowi.No ale dość już złych wspomnień dziś żyje i cieszę się wnukami a mam ich dwoje.Pozdrawiam.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-11-2008 23:49
Sposób, zawsze jest sposób.
Dać im tą wolność niech się zachłysną a potem udławią.

A i tak każdy z nas powinien przeanalizować swoje życie i zastanowić się jakie sami popełniliśmy błędy. Nic nam nie da ciągłe oskarżanie ich za zdradę. Tak na prawdę to wina leży po obu stronach , kryzys w małżeństwie to proces narastający. Nie mówię tu o skrajnych przypadkach, takich już które zaczynają się przed ślubem.

Nie jest łatwo znaleźć własne błędy, ale warto to zrobić, zrozumieć i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Bo po to chociażby ich nie powtórzyć w następnym związku.

Ja to robię i na prawdę nie jest łatwo. Chodzę do psychologa i staram się zrozumieć i siebie i jego.
Choć wiem że on nie wróci, to jednak pragnę żyć, kochać i dać odrobinę szczęścia i samą być szczęśliwą.
A mężczyzna który znajdzie drogę do ...

This user has been deleted!
Edytowane przez dnia 04-11-2008 23:54
Strona 11 z 20 << < 8 9 10 11 12 13 14 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info