Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 2 z 20 < 1 2 3 4 5 > >>
Autor RE: Sposób na Niewiernego męża :)
bunia025
Użytkownik Postów: 9
Nowy

Miejscowość: Płock

Data rejestracji: 18.01.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-03-2008 16:01
andziaczku666 napisałam do ciebiesmiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 10-12-2019 16:45
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Kuczka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Data rejestracji: 24.02.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-03-2008 01:55
no trochę nam się off topic zrobił zatem przypomnę jak w temacie:
Witajcie
Ponieważ, damskie grono na naszym forum jest wcale nie małe chciałabym, zaprosić wszystkie Panie do dyskusji na temat tego jak zadbać o siebie, co robić, by się podobać, co sprawi, że czujemy się atrakcyjniejsze a tym samym zaczynamy być z kury domowej pociągająca kobietą. Na myśl, aby załozyć taki temat wpadałam po przeczytaniu postu KAJI:
"KAJA dnia marzec 06 2008 09:24:19
... POWIEM CI TAK ZAINWESTUJ W SIEBIE ZACZNIJ SIĘ UBIERAĆ MŁODZIEŻOWO, SEKSOWNIE, IDŹ DO FRYZJERA UMAWIAJ SIĘ Z KOLEŻANKAMI NA PIWO KIEDY ON JEST W DOMU I MOŻE SIĘ ZAJĄĆ DZIECKIEM. POKAŻ MU ŻE JESTEŚ KOBIETĄ A NIE KURĄ DOMOWĄ . TAK JA TO ZROBIŁAM Z KURY DOMOWEJ ZROBIŁAM SIĘ NA SEKSOWNĄ KOBIETĘ I TERAZ TO ON MA DYLEMAT A NIE JA . ZAWSZE UBIERAŁAM SIĘ SKROMNIE I DBAŁAM O DOM O NIEGO I DZIECI A ON TEGO NIE DOCENIŁ I MNIE ZDRADZAŁ A TERAZ TO ON CZUJE SIĘ NIEPEWNIE ...
KOCHANKI MAJĄ CZAS ZADBAĆ O SIEBIE I SĄ SEKSOWNE A MY MYŚLIMY TYLKO O RODZINIE A NIE MYŚLIMY O SOBIE ZAINWESTUJ W SIEBIE I NAPISZ CZY POSKUTKOWAŁO... JA MOGĘ CI DZISIAJ POWIEDZIEĆ PO SWOJEJ PRZEMIANIE ŻE CHOCIAŻ MAM 42 LATA TO PO PRZEMIANIE WYGLĄDAM NA 28 LATKIĘ I TAK SIĘ TERAZ CZUJĘ...."

Zapraszam do pisania, również Panów smiley zawsze mogą nam zasugerować co lubią najbardziej w kobietach podziwiać....
Zatem czekam na posty od wszystkich a szczególnie od kobiet, które tę metodę już wypróbowały i mają jakieś doświadczenie...piszcie co zrobiłyście dla siebie smiley
Cieszę się dziewczyny, że udało Wam się nawiązać kontakt, nie zapomnijcie o forum smiley
pozdrawiam

finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-05-2008 07:38
widzę że tu cisza więc zacznę,
żałuję że kilka rzeczy zaniedbałam ale czas to naprawićsmiley
moja waga- nie jestem gruba ale od kiedy nie pracuję parę kilo miałam więcej,
w stresie nie jem więc problem teraz znika w szybkim tempie,
kiedyś biegałam, miałam dobrą kondycję, jędrne ciało, od 3 lat zasiedziałam się z dziećmi w domu ale jak tylko wyleczę gardło zaczynam znów moje biegi,
wracam do pracy, to już postanowione, dzieci już pieluch nie noszą,
na pewno już nie będę oszczędzać na siebie, w tym miesiącu i tak już zrujnowałam nasz domowy budżet ale ile miałam radochy w moim smutku smiley gdy wydawałam jego "ciężko" zarobione oszczędności z jego prywatnego konta,
och! miał sobie cos kupić? a może oszczędzał na nowe gniazdko? kogo to obchodzi, mam teraz parę naprawdę pieknych ciuszków, kosmetyków nie zliczęsmiley
takie zachowanie wcale do mnie nie pasuje, matka-polka, dbająca o męża, dzieci i dom(w tej kolejności) a na końcu o siebie ale takie są efekty gdy dostanie się po głowie młotem pneumatycznym.

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
ewik
Użytkownik Postów: 28
Małomówny

Miejscowość: mazowieckie

Data rejestracji: 19.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-05-2008 19:48
Ja również zostałam zdradzona po 16 latach.dziś mam 39 a wyglądam podobno na 30 a nie zawsze tak było,rok temu dowiedziałam sie o zdradzie,ból sraszny ale chciałam spróbowac jeszcze raz i sie nie udało.Dziś po roku schudłam 15 kg,zmienilam fryzurę poszlam do innej pracy.nie żałuję pieniędzy na dobry krem lub kosmetyk i jest mi z tym dobrze,czuję się zadbana i nawet kochanka mojego faceta zbrzydla w moich oczach,widzę ze mogę się jeszcze podobać,czego i wam wszystkim życze .Pozdrowieniasmiley
lepsza5

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-05-2008 08:54
WOW ewik, wielki szacunek dla Ciebie! Tak trzymaj! To co napisałaś jest bardzo mądre i powinno być jedna z najlepszych rad dla nas zdradzonych kobiet! Jesteś wielkasmiley

Primum Non Nocere
tosia
Użytkownik Postów: 7
Nowy

Data rejestracji: 10.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-05-2008 22:42
finka masz rację...zadbać o siebie!!! Mój w czasie swojego "relaksu" mówił - jak ty wyglądasz? A teraz - ciekawe dla kogo się tak stroisz? Czy ktoś przychodzi do ciebie do pracy? Znowu byłaś u fryzjera? A ja tylko się uśmiecham, nie odpowiadam nic...a jego szlak trafiasmiley On ma teraz czelność mi takie uwagi robić? Za grosz godności nie ma. smiley

tosia
lepsza5

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 25-05-2008 23:25
tak trzymaj Tosiasmileysmileysmiley

Primum Non Nocere
Strona 2 z 20 < 1 2 3 4 5 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info