Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 9 z 20 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Autor RE: Sposób na Niewiernego męża :)
lucky
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Miejscowość: Warszawa/ Mińsk Mazowiecki

Data rejestracji: 06.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2008 14:58
Powracając do głównego tematu.
Może nie napiszę, co w kobietach (przez ostatnie 5 lat kobiecie) podzwiałem, ale co z "samczego" punktu widzenia uwielbiałem.

Generalnie nienawidze chodzić po zakupy. Jak wiem, że muszę spędzić 2 godziny chodząc po sklepach, dostaję wysypki smiley. Jest tylko jeden wyjątek.

Uwielbiam (łem) chodzić ze swoją żoną po bieliznę. Powody są dwa. Po pierwsze miała przy tym olbrzymią frajdę. Aaaa ja jeszcze większą smiley. Oglądanie kochanej kobiety praktycznie we wszystkich modelach bielizny dostępnych w sklepie.... bezcenne. Potem wybranie tego (tych) najfajniejszych i nieco bardziej "odważna" prezentacja w domu... heh, zakończona... i tu przestanę się rozpisywać smiley

ONA jest z Krainy Czarów. Czar został rzucony :-)

zdradzeni.info@gmail.com

Lucky
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-08-2019 00:12
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2008 18:12
Ja pokochałam jego hobby- wszelkie programy na temat samolotów.Razem wybieraliśmy nagrania do dyskotek które prowadził. Mieliśmy wspólne poglądy na życie. Miedzy innymi pragneliśmy własnego domku nad rzeczką. Lubiliśmy te same potrawy, nawet piwo smakowało nam takie samo. Jak mieliśmy czasem napić się drincka to mieliśmy takie same upodobania co do rodzaju alkoholi. Nosiłam elegancką bieliznę. Fakt faceci nie znoszą chodzić po sklepach i ja go nie ciągnęłam. Natomiast w sklepach z różnymi akcesoriami dla mężczyzn nawet te z częściami samochodowymi byłam z nim.
Tak to jest wszystko czasem mija. Czas biegnie nieubłaganie, a życie nie lubi próżni.
Nie szukam mężczyzny, jak będę miała z kimś być to ON sam mnie znajdzie.
Wierzę w miłość, wierzę w to że na ziemi są ludzie którzy są sobie przeznaczeni. Widocznie my jeszcze na nich nie trafiliśmy.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
adib

Przyjaciel

Miejscowość: Grudziądz

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2008 18:17
zakupy... hmmmm..... wszystko zależy drodzy panowie o jakich zakupach mowa, bo jeżeli mowa o bezsensownym chodzeniu po sklepach, bo może coś kupi to faktycznie nie ma racji bytu, bo z założenia strata czasu!. ale jeżeli mowa o konkretnym wypadzie, bo jest potrzeba kupienia nowej sukienki to jest, to tak jak napisał Lucky, miło doradzić i pocieszyć oko, to samo ma się do robienia zakupów..... Panowie jak by to miało być aby nasze kobiety łaziły po super - hiper - marketach i robiły zakupy, pchały te potwornie ciężkie wózki, pełne tego co sami spożywać będziemy (np. piwko)smiley, a my co?... odrobina szarmancji by się przydała i to niestety większości Panów, bo jak zawsze chodziliśmy z żoną na zakupy, to jak patrzyłem na kobiety pchające te wózki i to niejednokrotnie uganiające się dodatkowo za dziećmi, to myślałem sobie kobieto gdzie Ty masz oczy, czy ty nie widzisz jakiego gada masz w domu? ( o ile go miała oczywiściesmiley), i często myślałem no chyba , że jej mąż to Holender, ale lubię ich krajsmiley, i to wcale nie za to , że u nich jest takie ogólne przyzwolenie, że zakupy robi żona...smiley

Nowe miejsce, nowe życie,miłości już nie szukam smiley
Edytowane przez adib dnia 23-10-2008 18:19
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2008 18:48
Adi masz rację bezsensowne łażenie to ohyda. Sama nie lubię chodzić bez celu po sklepach. Wejść kupić co trzeba i z powrotem. Choć ostatnio chciałam sobie poprawić humor i poszłam sobie kupić zajefajną kieckę. Czarną na ramiączkach , dopasowaną do ciała. Taką na imprezkę i buciki na obcasach, takich nie za wysokich bo przy wzroście 170 to bym wyglądała jak na szczudłach( kiedy pójdę na imprezkę to nie wiem, ale ciuch jest i niech czeka). Wasze kobietki powinny wam podziękować z to, że im doradzaliście co mają sobie kupić. Ja kupowałam sobie sama, bo on nie znosił chodzić nawet aby mi doradzić. Nie ważne, cieszę się że teraz ważę 55 kilo i wchodzę w rozmiar 38. To cały pozytyw rozstania.

Edytowane przez dnia 23-10-2008 18:51
adib

Przyjaciel

Miejscowość: Grudziądz

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2008 19:11
Ewka, ale fajnie pochodzić, tylko trzeba mieć ten cel do realizacji, mogę chodzić po sklepach ale muszę wiedzieć czego mam szukać, prawda!.
Odnośnie twoich rozmiarów, kto powiedział, że po rozstaniu nie można cieszyć się życiemsmiley.
Moja żona też kupowała sobie sama bo Ona właśnie chodziła bez celu, a jak coś się spodobało to wtedy kupowała, ja chodziłem z nią na zakupy jadalnesmiley.

Nowe miejsce, nowe życie,miłości już nie szukam smiley
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2008 19:28
Oficjalnie jeszcze jesteśmy małżeństwem. Rozprawa na 28.11.08. W tym dniu mam również uroczyste rozdanie dyplomów magisterskich. Będę musiała z czegoś zrezygnować i to będzie uroczystość, cholipka, aż jestem zła. Wyjdę na imprezkę po rozwodzie, a koleżanki to czasem odwiedzam jak czas pozwoli.

rise

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2008 19:59
bo porozumiewanie się jest podstawą związku

O tak Bob! Niech wszyscy ci co tego nie robią wytatuują to sobie na ręce, czole czy innym miejscu, które będzie dobrze widoczne. Nie da się inaczej tworzyć związku bo wyjdzie lipa... Cwaniakuję teraz, ale nauczyłem się tego na własnej skórze. degrengolada mojego związku z tragicznymi efektami zaczęła się właśnie w momencie kiedy przestaliśmy rozmawiać ze sobą bo za sprawami oczywistymi - dziecko, praca zakupy i inne duperele... Tak więc - gadać, gadać i gadać... ale nie krzyczeć smiley

chyba każdy zdradzający przezywał okres w którym chciał się zemścić

Fineczko po co tak ostrożnie? Ja bym zaryzykował z tym słowem "chyba" i je po prostu skreślił... Ot tak przynajmniej wynika mi z tego forum i z mojej głowy też.

Adi jeśli chodzi o zakupy to ja chyba jestem dziwny, bo czasami lubię tak bez sensu połazić, podtykać (szczególnie aparaty ), połazić tak od sklepu do sklepu, tak, żeby odmóżdżyć się trochę... Natomiast jeśli mam coś do kupienia potrafię podjąć decyzję właściwie "at hoc"...

True Till Death
Strona 9 z 20 << < 6 7 8 9 10 11 12 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info