Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 8 z 20 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Autor RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Lala
Użytkownik Postów: 10
Nowy

Data rejestracji: 15.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-06-2008 19:25
Ja zrobiłam dzisiaj coś, czego nawet nie planowałam. Po jego zdradzie, napisał mi, żebyśmy spotkali się w miejscu pierwszej randki i zaczęli wszystko od nowa. Ja wtedy odmówiłam. Dzisiaj jednak, kiedy postanowiliśmy dać nam jeszcze jedną szansę, wysłałam do niego smsa. Mniej więcej takiej treści: Cześć, mam twój numer od koleżanki. Czy zgodziłbyś się na środową kolację, żebyś wiedział jaką jestem superdziewczyną. On napisał, że nie rozumie. Dopiero zauważyłam, że to można zinterpretować dwuznacznie. Odpisałam tak, żeby na pewno wiedział, że to było faktycznie do niego, a nie że się pomyliłam. Dzwoinił dzisiaj do mnie z pracy i mówi: Przez chwilę, skarbie, dostałem zawału, bo myślałem, że pomyliłaś numer i ten sms był do kogoś innego. Ja mu na to: To teraz wiesz, jak ja się czułam i to bardzo często! Malutka zemsta z mojej strony smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 15-12-2019 23:08
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-06-2008 19:30
Super-pomysł Lala!smiley
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-10-2008 23:38
bob-bob
Jak dobrze że jesteś na tym forum. Na peno cześć z tych błędów popełniłam. monotonia w łóżku (choć taka kiedyś nie byłam), z powodu nawału pracy czasem od 8.00 do 7.00 nastepnego rana nie dbałam o swoj wygląd. Czasem byłam gosposią domową. On pewnie chciał czegoś innego. tylko , że go juz nie ma i rozwód w drodze. A jak czasem pisze na gg to tylko mnie obraża i oskarża o zdradę. A czasem, że byłam dla niego najlepsza, najpiekniejsza, a potem że go zdradzałam. A to on odszedł mówiąc, ze przy mnie nie czuł się mężczyzną, ze nie czuł się kochany i że koleżanka " pokazała mu że może jeszcze coś osiągnąć, ze może być kimś, a potem pożyczył, dostał od niej pieniądze na samochód. Jak zapytałam co dla niego znaczy słowo kocham to napisał -

że nie jest to milcząca obecność, ( było tak w piertwzsych latach małżeństwa)

nie jest to płacz po kątach, ( jak nie mogłam sobie poradzić z obecną sytuacją)

kochanie to nie jest wredy syk " a co nie mogę być zmęczona",( Tak zdazyło się, ale nie raz prosiłam abyśmy się juz położyli bo naprawdę padam z nóg, a on grał w gierki komputerowe i słyszałąm zaraz, tak syknęłam parę razy potem)

kochanie to nie wsadzanie dupy na kolana( sam mnie sadzał i to często, wtedy mu to nie przeszkadzało)

kochanie to nie wydzwanianie do dawnych dziewczyn( tak raz w zyciu mi sie to zdarzyło po alkoholu jak mi dopiekł że inne sa lepsze bo i tak dalej)

kochanie to nie umowa-zlecenie( a opieka nad członkami rodziny i dbanie o nich, sprzatanie gotowanie, prasowanie....)

kochanie to nie przypierdalanie się o wszystko

kochanie to nie "ty to samo ale 5x więcej"( czasem było a ty też takie stwierdzenie)

kochanie to nie "a u was bija murzynów"

był czas że dalismy sobie szansę

Ty ją spierdoliłaś

potem to już były tylko skutki

ja byłem chamem, fakt ale to był skutek

choć nalezało by mi mordę konkretnie obić to i tak był to tylko skutek

Ty pokazałaś jak nalezy kochać

ale mi to "kochanie" nie odpowiada

Proszę tu o pomoc bob- bob. może ja naprawdę jesatem taka beznadziejna. czasem przychodzą mi takie myśli . posłucham Twoich i innych rad.

This user has been deleted!
Edytowane przez dnia 22-10-2008 23:55
elunia
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 23.10.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2008 08:38
Piszecie głównie o tym by się starać wyglądać dobrze. A jeśli to nie działa. Jeśli się starasz, zmieniasz, jesteś b.aktywna w łóżku, a na nim nie robi to specjalnie wrażenia... Byłam bardzo zadbana, nawet w okresie ciąży. On zrezygnował z seksu gdy mój brzuszek był już bardzo widoczny, bo go to nie kręciło. Półtora miesiąca później (gdy byłam jeszcze w ciąży) wylądował w night clubie z dwiema k... Piszecie o Tym co Wy możecie zrobić po zdradzie by go odzyskać? Przecież to oni powinni się starać odzyskać Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wątpię, że potrafiłabym wybaczyć, nawet dla dziecka. Bo to by przecież oznaczało życie w obłudzie.
Kobiety po co tkwicie w związkach, w których obmyślacie plany jak się mścić? Przecież zatruwacie same siebie.
bob-bob
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2008 09:20
Ewo, wiesz, teraz to on Tobie może przypisać każdą rzecz. Szkoda, że nie mówił tego wtedy, kiedy to miało miejsce. Byłoby bardziej prawdziwe. W tej chwili, tak jak mi się wydaje, sporo tego co mówi ma służyć usprawiedliwieniu jego działań. I podejrzewam, że nie ma w tym wiele prawdy. Tak to powinnaś traktować.
Związek to nie jest koncert życzeń jednego partnera.

Zresztą odnieś te rzeczy, o których on napisał, do jego zachowań wtedy, kiedy one występowały. Bo to jest bardzo wygodne być mądrym na koniec, ale też niewiele to kosztuje.

Trzymaj się i głowa do góry, będzie dobrze.

finka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2008 09:49
ja też uważam Ewuś że on teraz szuka sobie wymówek, również aby zagłuszyć swoje sumienie, mój mąż dopiero po czasie jak powrócił do zmysłów przyznał że jego raniące słowa, pokrętne tłumaczenia były tylko po to.

Eluniu, chyba każdy zdradzający przezywał okres w którym chciał się zemścić, to mija, jednym szybciej, innym wolniej a potem przychodzą następne etapy. Jeśli ktoś tkwi w związku tylko po to aby się mścić to najbardziej szkodzi sobie samemu. Tak samo z odzyskiwaniem partnera, najpierw jest chęć zatrzymania partnera przy sobie, dopiero potem przychodzi zrozumienie czego tak naprawdę sięchce w związku.

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2008 10:40
Jak ja sie cieszę, że mogę się choć troszkę wyżalić. Mam w was wsparcie.
Wielkie dzięki Przyjaciele smiley

This user has been deleted!
Strona 8 z 20 << < 5 6 7 8 9 10 11 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info