Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 7 z 20 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Autor RE: Sposób na Niewiernego męża :)
nela
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Miejscowość: polska

Data rejestracji: 21.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-06-2008 14:00
Dzisiaj chciałam mu powiedzieć,że powinniśmy iść do poradni małżeńskiej,ale teraz już nie wiem czy to robić,czy czekać.Bo chociaż teraz jestem super kochanką to i tak ciężko sobie radzę psychicznie.Czy to że się zmieniłam w łózku,że jestem miła,uśmiechnięta to wystarczy żeby ratować nasze małżeństwo?
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-08-2019 00:17
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-06-2008 14:18
Nie wiem kochana czy wystarczy........ To jedyne co mogę ci poradzić. Ale ważne jest też żebyś ty czuła się z tym dobrze, a nie tylko on. A do psychologa mozesz pójść sama, może uda ci się zmienić myslenie o sobie na bardziej pozytywne, bo mam wrażenie że sie obwiniasz. A nie możesz bo wina zazwyczaj jest po obywdu stronach.

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
bob-bob

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-06-2008 15:02
Nela, z tego co czytam, to masz opory żeby z nim rozmawiać. To źle, bo porozumiewanie się jest podstawą związku. Zaproponuj poradnię i spróbuj podać argumenty. On zapewne będzie mieć swoje, ale zaczniecie rozmawiać. Nie staraj się sama rozwiązywać problemów, jest was dwoje, to są wasze problemy, nie tylko Twoje. Poza tym popieram to, co napisała Niesiunia wyżej. Naucz się widzieć wartość w sobie. Jeśli zmieniłaś swoje zachowania seksualne, dobrze się z tym czujesz i partner jest tym zachwycony, to też jest Twoja wartość. Nie myśl w seksie tylko o nim, myśl, żeby Tobie było dobrze. Związek to swoista wymiana, dajesz, ale też masz pełne prawo do brania. Jeśli chcesz zmiany w łóżku, to nie pytaj się o pozwolenie, tylko rób. Niech partner zauważy, że to nie jest podległość w jedną stronę i koncert życzeń.
Co do wnioskowania, zapewne zwróci uwagę, że przyczyną zmian była jego zdrada, ale bądźmy szczerzy, nie wierzę, żeby wcześniej (przed zdradą) nie mówił Ci o potrzebie zmiany. Wydaje mi się, że to Ty niepotrzebnie przeciągnęłaś strunę nie licząc się z jego potrzebami. Nie staram się w żaden sposób rozgrzeszać tego, co zrobił, ale musicie postarać się nauczyć rozmawiać i brać na poważnie wzajemne potrzeby.
nela
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Miejscowość: polska

Data rejestracji: 21.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-06-2008 13:24
Jeśli chodzi o porozumiewanie się to z tym ma raczej problem moj mąż.Ja zawsze uważałam że każdy problem trzeba rozwiazywać wspolnie, poprzez rozmowę.Lecz on zawsze w takich sytuacjach wolał milczeć i czekać aż samo się rozwiąże.Nie potrafił mówić o tym.To ja zaczynałam rozmowę a on tylko potwierdzał to co mowię i wyduszał wkońcu z siebie parę słów,ale nigdy nie powiedział że chciałby żebym coś zmieniła w swoim zachowaniu,no może zebym mniej sie zlościła(ale czasami trudno przy dwojce małych dzieci,tymbardziej że sama jestem z nimi przez cały dzień).Ogólnie we wszystkim byłam ok- tak twierdził a ja wto wierzyłam.Ale chyba jednak nie byłam ,skoro mnie zdradzał,tylko dlaczego mi nie mowił o swioch potrzebach,oczekiwaniach? Co za facet!!
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-06-2008 13:38
Nela moj mąz też nie potrafi rozmawiać o pewnych rzeczach.Do dzisiaj gdy wspomnę o tym żebyśmy porozmawiali o tym co się stało i dlaczego to nie chce!Jak się go pytam co było w naszym związku według niego nie tak to mówi ze wszystko było dobrze.Jak sie go zapytam to dlaczego mnie zdradzaleś to odpowiada "nie wiem,naprawdę nie wiem"...i taka z nim rozmowa!Niektórzy faceci widocznie nie potrafią mowić o pewnych rzeczach!!!!!!!!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Niesiunia

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-06-2008 13:51
Mój mąż tez nie wie dlaczego zdradził! To juz chyba reguła!

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
bob-bob

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-06-2008 14:40
Dziewczyny, wiecie, ja miałem dokładnie odwrotnie, chciałem mówić, rozmawiać, a moja kobieta nie chciała/nie umiała. Wolała, żeby się "domyślać", bo to ma swój urok.
Wiem, że z mężczyznami jest czasem ciężko pod tym względem, ale to jest niestety efekt kulturowy, wyniesiony z rodzinnego domu. Wydaje mi się, że przy uporze można nauczyć rozmawiać każdego, ale sam wiem, że to nie jest łatwe, wymaga sporego samozaparcia, wielu sprzeczek, awantur.

Nie wierzę, że ktoś zdradza i nie wie dlaczego, to jest chamski wykręt. Mam nadzieję, Niesiunia, że nie wzięłaś tego co mąż powiedział na poważnie.

Ogólnie nie bardzo wiem co robić w sytuacji, kiedy druga osoba w związku nie jest zainteresowana rozmawianiem. Zastanawiam się nad tym, po co właściwie być z takim kimś w związku? No, chyba że dla pieniędzy smiley
Ale poważnie, jak się nad tym zastanowić, to to jest wielce dziwne. Zupełnie jakby taki związek był koniecznością a nie wyborem.
Tak jak napisałem gdzie indziej, ludzie w związku powinni też być trochę przyjaciółmi.
Strona 7 z 20 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info