Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 5 z 20 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Autor RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-06-2008 09:57
Ja wolałabym wiedzieć, ale wyobrażam sobie że trudno ci poruszyć ten temat z przyjaciółką.
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 09-12-2019 22:56
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
lepsza5

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-06-2008 15:31
a ja bym się nie mieszała między wódkę a zakąskę..... nie daj Boże ale może się to obrócić przeciwko Tobie, jednak decyzja leży w Twoich rękach... pozdrawiam i napisz jak się rozwiązała ta sprawasmiley

Primum Non Nocere
Wyślij Prywatną Wiadomość
marysia86
Użytkownik Postów: 16
Małomówny

Miejscowość: Kraków

Data rejestracji: 05.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-06-2008 18:29
milcze...widze ze i tak ich zwiazek sie rozpada wiec nie bedę tą która wbije gwozdzia
Niesiunia

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-06-2008 07:46
Myślę że dobrze robisz, niech związek sam się rozpadnie. No chyba że twoja przyjaciółka chciałaby go ratować to wtedy warto sie zastanowić czy nie spróbować z nią porozmawiać. Wiem że przez to może przestać być twoją przyjaciółką.... Moja przyjaciółka, no może bardziej dobra koleżanka wiedziała o zdradzie mojego męża, ale mi nic nawet nie zasugerowała....Mam do niej o to duży żal, od tego czasu już prawie sie nie kontaktujemy, najwyżej sms z życzeniami na swięta.....przykre.......
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
lepsza5

Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-06-2008 12:20
Może kiedyś, kiedy już nie będą razem a ona będzie potrzebowała twojej rady, powiesz jej , że dla jej dobra milczałaś, bo takie sprawy są zbyt delikatne..... powiesz wtedy, że świetnie sobie poradziła sama, że była wtedy silną kobietą i ją podziwiasz, podejrzewam, że nie będzie miała do ciebie pretensji (ja bym nie miała, powiedziałabym dziękuję ci przyjaciółko)

Primum Non Nocere
Pikolina
Użytkownik Postów: 46
Stały bywalec

Data rejestracji: 22.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-06-2008 21:43
Co prawda nie jestem zona ale niedoszla narzeczona. Kiedy dowiedzialam sie o wszystkim oczyiscie sie zalamalam. Zadbana to ja zawsze chodzilam i bardzo sie staralam ładnie wygladac i to dla SIEBIE zawsze robilam. Ladne ubieranie sie czy makijaz robilam i robie dla wlasnej przyjemnosci. W czasie po tym jak sie dowiedzialam o zdradzie i to jak bardzo sie miota tez wykorzystalam na dobre. Tzn ona cieszyla sie,ze ja sie dowiedzialam bo chciala bym to ja zerwala,a ja patrzac na jego reakcje i to co sie z nim dzieje wiedzialam,ze nie moge tego zrobic. Po tym wszystkim mielismy 2 spotkania. Na pierwszym plakalismy oboje. Drugie spotkanie to byla noc. Chyba najwspanialsza jaka przezylam. Piekna wpolna kolacja,a wczesniej zakupy itp. Pozniej noc z 20 swiecami itd...
Dbanie o siebie owszem - ja tez chcialam pokazac co moze stracic ,a pozniej powiedzialam,ze chce mu dac czas i samotnosc o ktora wczesniej prosil.
Nie chcial zrozumial i jestesmy razem...Ile bedziemy nie wiem, mam nadzieje,ze wszystko sie ulozy

"Puść to, jak wróci- jest twoje, jak nie- nigdy nie było..."
nessuno
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Data rejestracji: 22.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-06-2008 00:03
latwo dawac rady-zostaw go ,niech se idzie.... a w sumie zanim to zrobicie -ze zloscia w sercu.......zemscijcie sie ....nie zloscia i placzem ale usmiechem ,serdecznoscia ,a w lozku ...wyobraz sobie wasze piekne chwile albo wyobraz sobie ze jestes z Twoim idolem i badz agresywna ,mocna-inna ,zmien drastycznie monotonie ...daj cos innego...badz K....-ale tylko jezeli go chcesz jeszcze....Podspiewuj sobie jak cos robisz w domu...nie pozwol sobie myslec,myslec ,myslec-o jaka to ja biedna a on sk....n
miej ciagle "grymas"usmiechu...i i nawet jak cos nie tak ...oczka usmiechniete
wyobraz sobie ze widzisz go pierwszy raz i na sile chcesz go zarwac....

To pobudza wiekszosc facetow...chca K....e-a myslac z zemsta ....wyjdzie ci lepiej i sama siebie odkryjesz-
potem mozesz byc nawet obojetna co on robi....tych chwil nie zapomnie ....i wroci szybko ..na powtorkesmileysmiley
(pisalam tak z serca tak po ogolnym czytaniu -troche nie gramatycznie ..ale to szbkosc myslenia)

dorina
Strona 5 z 20 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info