Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 3 z 20 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Autor RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Grusza39
Użytkownik Postów: 16
Małomówny

Miejscowość: konin

Data rejestracji: 07.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-05-2008 00:07
Cały czas prubuję zrozumiec to wszystko DLACZEGO? przeczytałam wszystkie wasze posty i doszłam do wniosku ze wszyscy po troszku mają rację- długo nie mogłam się pozbierac po zdradzie męża .Moja metamorfoza trwała 3 lata zanim do mnie dotarło że to równiesz ja zapracowałam sobie na taki los.Mój małżonek jest kierowcą, często wyjeżdza za granicę i jezdżi po kraju Chociaż nigdy się nie przyznał do zdrady to i tak mam pewnośc że to zrobił.Jest takim człowiekiem że cały czas musiałam udowadniac że jestem go warta,od czasu do czasu musiał mnie ktoś obcy pochwalic by on mógł byc zadowolony że ma taką żonę-najlepiej jego kolega.Potem przysła choroba mojej matki i już nie mogłam dbac o tę stonę i o siebie (pieluchomajtki cukrzyca -wegetacja)Mój mąz zamiast mnie wspierac znalazł szybko pocieszenie w ramionach innej ale mnie los nie oszczędzał -zachorował ojciec więc nie miałam czasu nawet pomślec co z tym zrobi miałam ważniejsze sprawy na głowie , Jakby tego było mało dowiedziałam się że moje dzieko jest opóżnione w rozwoju i będąc w 4 klasie nie umiało czytac ze zrozumieniem groziło jej że nie zda do następnej klasy.Sama nie wiem jak przez to wszystko przeszłam chodziłam jak automat i po koleii realizowałam swój plan nie mając czasu na klócenie się zmężem o tą kobietę miałam to w d...... ważniejsze było moje dziecko moja matka i ojciec W tym czasie niepamiętam szczegułów mojego życia byłam tak zmęczona że często zasypiałam na fotelu nie myjąc się. Na jednym z postów napisała kochanka że żona nie dbała o siebie więc dobrze jej tak.Długo winiłam go o to że mi nie pomógł ,zdradził,poniżył,ochyda.Po długiej chorobie matka zmarła za 2,5roku ojciec.Po długich ślęczeniach z moim dzieckiem nad książkami i różnych cwiczeniach zdało i kończy teraz technikum,jest okazem który po ciężkiej pracy nie odbiega od rówieśników.A ja znalazłam po wielu latach siłe by zainwestowac swoje skromne oszczędności po rodzicach i założyc własną firmę która przynosi nie małe dochody ,satysfakcję i mnóstwo znajomych.Nie mam nikogo nie zdradziłam choc miałam wiełe okazji i jestem z mężem, tylko ja się zmieniłam o 360stopni.Mam czas na fryzjera kosmetyczkę i wtglądam o niebo lepiej od niej za to mój mąż,to wrak człowieka wyrzuty sumienia są jednak nie do pokonania,tym bardziej że ja nigdy go nie wyrzuciłam z domu ale po pewnym czasie ona zrezygnowała z niego i puściła go z torbami.Wrócił a ja go przyjełam ze wzgłedu na dzieci i dom który jest wspólny(dozorca też jest potrzebny).Nigdy nie zapomne tego skamlania i poniżania się by go przyjąc.Ja stałam się dowcipna i żyję pełną piersią,piszę o tym bo warto inwestowac w siebi i nigdy nie nalęży poświęcac cały czas i siebie dla męża i rodz.Natomiast drogie Panie piszę to dlatego że .już wyjaśniam.Większośc kochanek właśne po pewnym czasie puszcza frajera gdy skończy się kasa i lecą na następnego dlatego warto dac szanaę tej drugiej osobie bo to chyba najwieksza zemata Tamta widząc że nie odchodzisz i nie ma na co liczyc sama rezygnuje a wtedy to my jesteśmy na wygranej pozycji Ja w natłoku mych obowiązków nie odeszłam i nie wyrzuciłam a pewnie bym tak zrobiła. Dotarło do mnie że jestem wartościową kobietą .Los tak chciał że nie miałam czasu się nad tym zastanawiac.Tylko gdybyście widzieli mojego męża jest gotowy strzepnąc pył spod moich stóp,a ja to po prostu olewam mam go w d ......!Niech wie ile stracił.Ostatnio moja córka powiedziała że ojciec bardzo chce cofnąc czas ,ale się nie da Może z czasem mi przejdzie ale to już towar wybrakowany chodzbyśmy nie wiem jak chcieli załatac dziurę to i tak łata zostanie a owoc po prostu wyżucamy Dlatego z całego serca przestrzegam zdradzonych i zdradzających by się bardzo mocno zastanowili zanim wskoczom komuś do łóżka
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 10-12-2019 00:27
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-05-2008 12:51
Bardzo fajnie Gruszeczko! Teraz przezywam piekło, i jest mi ciężko, ale myślę że ja tez w końcu się pozbieram i będę szczęśliwa!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
marysia86
Małomówny

Miejscowość: Kraków

Data rejestracji: 05.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-05-2008 17:07
jestes niewiarygodnie silną kobietą...tyle znieść. Ja zawsze powtarzałam że każdy ma to na co zasługuje, to nie jest prawda po prostu nie którzy nie mają tyle szczęścia w życiu co inni. Ale i tak wierzę w to że każdy zapłaci za swoje winy
marysia86
Małomówny

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-05-2008 17:11
a co do metamorfozy...no nie zmieniłam się, nie mam co bo ubieram sie ładnie chodzę zadbana tyle że piersi sobie nie powiększę a nosa nie skrócę.. chciałabym spotkać faceta który by się mną zainteresował, aby ten "mój" krętacz był choć raz w życiu o mnie zazdrosny...głupie
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-05-2008 17:15
marysiu to nie jest głupie.Przydałaby im sie taka nauczka!!!!!!!!!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
marysia86
Małomówny

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-05-2008 17:30
przydałby sie kandydat
berta
Użytkownik Postów: 263
Przyjaciel

Miejscowość: warszsawa

Data rejestracji: 19.04.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-05-2008 19:41
Droga Gruszo masz racje w tym co piszesz.Zemsta jset tak slodka tylko wtedy gdy on zobaczy że dałyśmy sobie radę a on spadł na dno.Ja swojego wyrzuciłam po 3 dniach od informacji że się zakochał i mnie już przestał.Nie widziałam szansy na sklecenie tego na tamtą chwilę bo on poprostu nie chciał pracować nad tym związkiem.Przez 3 dni doznałam tyle upokorzenia że ani dnia więcej nie chciałam spędzić z nim pod jednym dachem.Zemsta już się realizuje.Ja daję sobie radę i finansowo i z życiem codziennym.On się miota mieszka gdzieś kątem u kogoś ma kiepsko materialnie i chyba straci pracę.Stracil dzieci bo nie chcą żeby nawet dzwonił.I tak dokonuje się zemsta.Nie zrobiłam nic nie szukałam jej siedziałam i patrzyłam co będzie dalej.Zainwestowałam w siebie i to przynosi owoce.Jeśli będzie chciał wrócić to tylko na moich warunkach a jeśli nie wróci to mam siebie.Życie zaczyna się po 40 tce.Czyli to mój czas i dobrze go wykorzystam a on niech kocha niech przeżywa tą swoją drugą młodość.Tylko kiedy mlodość minie siły opadną odezwie się samotność.Mnie już nie będzie w jego życiu.To jest najlepsza zemsta.
Strona 3 z 20 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info