Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 1 z 20 1 2 3 4 > >>
Autor Sposób na Niewiernego męża :)
Kuczka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Data rejestracji: 24.02.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-03-2008 01:35
Witajcie
Ponieważ, damskie grono na naszym forum jest wcale nie małe chciałabym, zaprosić wszystkie Panie do dyskusji na temat tego jak zadbać o siebie, co robić, by się podobać, co sprawi, że czujemy się atrakcyjniejsze a tym samym zaczynamy być z kury domowej pociągająca kobietą. Na myśl, aby załozyć taki temat wpadałam po przeczytaniu postu KAJI:
"KAJA dnia marzec 06 2008 09:24:19
... POWIEM CI TAK ZAINWESTUJ W SIEBIE ZACZNIJ SIĘ UBIERAĆ MŁODZIEŻOWO, SEKSOWNIE, IDŹ DO FRYZJERA UMAWIAJ SIĘ Z KOLEŻANKAMI NA PIWO KIEDY ON JEST W DOMU I MOŻE SIĘ ZAJĄĆ DZIECKIEM. POKAŻ MU ŻE JESTEŚ KOBIETĄ A NIE KURĄ DOMOWĄ . TAK JA TO ZROBIŁAM Z KURY DOMOWEJ ZROBIŁAM SIĘ NA SEKSOWNĄ KOBIETĘ I TERAZ TO ON MA DYLEMAT A NIE JA . ZAWSZE UBIERAŁAM SIĘ SKROMNIE I DBAŁAM O DOM O NIEGO I DZIECI A ON TEGO NIE DOCENIŁ I MNIE ZDRADZAŁ A TERAZ TO ON CZUJE SIĘ NIEPEWNIE ...
KOCHANKI MAJĄ CZAS ZADBAĆ O SIEBIE I SĄ SEKSOWNE A MY MYŚLIMY TYLKO O RODZINIE A NIE MYŚLIMY O SOBIE ZAINWESTUJ W SIEBIE I NAPISZ CZY POSKUTKOWAŁO... JA MOGĘ CI DZISIAJ POWIEDZIEĆ PO SWOJEJ PRZEMIANIE ŻE CHOCIAŻ MAM 42 LATA TO PO PRZEMIANIE WYGLĄDAM NA 28 LATKIĘ I TAK SIĘ TERAZ CZUJĘ...."

Zapraszam do pisania, również Panów smiley zawsze mogą nam zasugerować co lubią najbardziej w kobietach podziwiać....
Zatem czekam na posty od wszystkich a szczególnie od kobiet, które tę metodę już wypróbowały i mają jakieś doświadczenie...piszcie co zrobiłyście dla siebie smiley

Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sposób na Niewiernego męża :)
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-08-2019 00:16
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sposób na Niewiernego męża :)
bunia025
Użytkownik Postów: 9
Nowy

Miejscowość: Płock

Data rejestracji: 18.01.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-03-2008 11:12
Też bym tak chciała ale nie mogę,mam 9 mies.synka mąż co wieczór pije,nawet nie wiem czy potrafiłby zająć się naszym dzieckiem!!! Jedyne moje wyjścia to sklep i spowrotem do domu.Dziecka nie mam z kim zostawić a mi naprawde brakuje "wolnośći" Chciałabym chociaż raz wyjść nie martwiąc się o nic tak na 3 godz,pośmiać się pogadać z kimś tego mi naprawde brakuje....
Kuczka
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Data rejestracji: 24.02.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-03-2008 23:56
Buniu czy po za tym, że pije to jeszcze Cię zdradza...smiley może napisz z jakiego jesteś miasta. Może się okazać, że znajdzie się ktoś z kim się poznasz i zaprzyjaźnisz....

bunia025
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-03-2008 15:26
Droga Kuczku jetem z Płocka i wątpie w przyjazń,wlaśnie może dlatego,że on ma dziecko z moją byłą przyjaciółką??? Kurcze,ale naprawde tak trudno i ciężko być samej zwłaszcza gdy ma się tą śwwiadomość,że mogło być inaczej.....
malami
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Data rejestracji: 26.02.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-03-2008 15:31
zamykasz się z tym w sobie <i tym forum> czy rozmawiałaś z nim?
andziaczek666
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Miejscowość: Piaseczno/Przeworsk

Data rejestracji: 11.03.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-03-2008 15:49
Tez zostalam zdradzona nie raz nie dwa ale dopiero teraz mam 100% pewnosc.Wlasnie dzis dziwka z agencji uswiadomila mi co moja druga polowka robi....mamy synka 9cio miesiecznego....mam ochote sie zabic ale dam rade....to moj nr gg xxxxxxxx nr tel xxxxxxxxxx mail xxxxxxxxxx masz problem pisz dzwon o kazdej porze dnia i nocy....postaram sie pomoc. Chcesz pogadac odezwij sie bo ja tez potrzebuje przyjaciela pomocy i wsparcia w tych trudnych chwilach

zranione_serduszko
Edytowane przez admin dnia 10-02-2011 06:11
bunia025
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 11-03-2008 15:57
Nie można dogadać się z kimś kto codziennie jest pijanysmiley
Strona 1 z 20 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info