Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Autor skasowane smsy i inne - porady
corbendallas
Użytkownik Postów: 14
Małomówny

Data rejestracji: 21.04.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-10-2015 21:06
Jak by ktoś chciał odzyskać smsy , rejestr połączeń, skasowany spis telefonów z karty SIM to znam faceta który odzyskuje takie dane z karty telefonicznej SIM - karta może być nie aktywna. Piszę o tym bo sam miałem problem , przegrzebałem swojej zonie telefon i nic , ale zastanowiło mnie dlaczego tak nagle zmieniła nr telefonu , więc znalazłem jej starą kartę z telefonu i znów mnie coś zastanowiło bo wszystko na karcie było wyczyszczone do zera i kolega polecił mi takiego informatyka - oczom nie wierzyłem facet na moich oczach popstrykał coś na kompie parę minut , zaczytał i wydrukował mi treść 25 ostatnich skasowanych smsów i numery na które dzwoniła oraz spis telefonów zdziwiłem się bo karta była już dawno nie aktywna , zostawiłem mu jeszcze starą kartę micro SD z telefonu też skasowaną i przyszedłem na drugi dzień. Otrzymałem płytkę a na niej posegregowane na katalogi smsy , połączenia i full zdjęć odzyskanych z tej karty pamięci -nawiasem mówiąc moja święta żona fajne przytulane zdjęcia skasowała , szkoda tylko że nie mnie przytulała. Normalnie bym kogoś nie polecał i nie robił reklamy ale facet mi naprawdę pomógł i wziął za to grosze. W mojej miejscowości jak pytałem w sklepach komputerowych czy salonach z telefonami czy da się odzyskać dane ze starej karty sim to patrzyli na mnie jak na głupiego i dziwnie się uśmiechali - zero kompetencji.
Jak by ktoś chce to niech pisze do mnie prywatną wiadomość to dam namiary na tego fachowca.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
skasowane smsy i inne - porady
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-08-2019 00:15
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info