Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor Trial - program do odzyskiwania smsów z telefonu
Monika10
Użytkownik Postów: 10
Nowy

Miejscowość: Tarnów

Data rejestracji: 22.08.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-08-2014 17:01
Jaki polecacie skuteczny program do odzyskiwania skasowanych smsów? Czy jest jakiś bezpłatny próbny lub płatny niedrogi skuteczny? Proszę o pomoc.. Próbowałam kilka z neta ale nie działają wogólesmiley
Mąż pisał smsy do koiety z którą kiedyś mnie zdradził i utrzymuje ze to sprawy służbowe.. A ja chcę udowodnić mu że jest kłamcą.. Mam dość!
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Trial - program do odzyskiwania smsów z telefonu
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 10-12-2019 16:00
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Trial - program do odzyskiwania smsów z telefonu
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-08-2014 17:48
Po pierwsze musisz mieć czytnik kart SIM.
Z tego co pamiętam będzie potrzebny PIN do karty, jeżeli jest zabezpieczona.

1.Data Doctor Recovery - SIM Card 5.3.1.2
Karta sim narędzia przywracania umożliwia łatwe odzyskiwanie danych karty SIM z przypadków takich jak przypadkowe lub celowe usunięcie danych, wirus uszkodzonych kart SIM, oprogramowania / sprzętu niewydolność i wiele innych. 
2.USB SIM Card Reader 1.33.232.05 komórkowy karty sim telefonu książka narzędzie przywrócenie powodzeniem odzyskać utracone usunięte krótkich wiadomości tekstowych SMS numery kontaktowe, które nagle usunięte z pamięci SIM. Oprogramowanie posiada wiele funkcji, nieme, które są niezbędne dla użytkownika, jak można wyszukiwać i drukować SMS i numery kontaktowe.

Post doklejony:
Dlaczego chcesz jemu udowodnić, jak coś będzie to trzymaj asa w rękawie smiley
Edytowane przez dnia 30-08-2014 17:51
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-08-2014 20:43
Monika może się okazać ze domyślnie a tak pewnie było, smsy są zapisywane w pamięci telefonu to nie czasy nokii i starych telefonów, do tego w smarfonie usunięte po jakimś limicie wiadomości (czyli w standardowym ustawieniu) lub kasowane na bieżąco wymagają pomajstrowania w telefonie. Jak rozumiem tobie chodzi o przeszłość i tu możesz ponieść klęskę. Nie odzyskasz tych starych smsów.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
B40
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 30.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-08-2014 15:17
Tu Tezeusz ma 100% rację. W starych komórkach bez systemu był możliwy odzysk. Z tego co pamiętam Nokia jako pierwsza wprowadziła procedurę na miejsce skasowanego SMSa nadpisywał się nowy 00000000..... tak chyba 20 x 0 (dodam że karta gromadzi max 20 skasowanych SMS z zerami -chyba że nowe robią tego więcej). Teraz ma to standardowo każdy telefon z systemem. Czyli sprawdzasz masz z tego co pamiętam nr telefonu i 20 x 0 treści smiley. Pomimo z korzystania z profesjonalnego czytnika i programu. W punkcie efekt podobny. Jedyna opcja to założenie Spyphone w telefonie ale i tu efekt może być mizerny. Prawdopodobnie ma już nowy telefon do kontaktów. Tak jest w przypadku większości zdradzaczy.

Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać
Edytowane przez B40 dnia 31-08-2014 15:19
KtoToTaki
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 09.09.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-09-2014 19:52
Mi udało się odzyskać dużą część wykasowanych smsów przy pomocy programu Oxygen Forensic Suite 2014 (http://www.oxygen-forensic.com/en/). Odzyskiwanie polega na zrobieniu kopii całego telefonu, a następnie wyszukiwaniu w niej określonych słów/numerów itp. Odzyskałem smsy nawet sprzed ponad roku. Dużo jednak zależy od telefonu z którego odzyskujemy. W przypadku telefonów z systemem android smsy są zapisywane w plikach bazodanowych SQL, trochę teorii na temat struktury tych plików można znaleźć na blogu: http://www.cheeky4n6monkey.blogspot.com/2013/02/creating-perl-script-to-retrieve.html.
Zrobioną przy pomocy tego programu kopię telefonu edytowałem programem WinHex i w nim wyszukiwałem interesujących mnie numerów/słów. W moim przypadku dla telefonu Sony Xperia S program tworzył kopię około 2 godzin i zajmowała ona 16GB.
Niestety nie jest to program, który robotę wykona za nas, ale ze względu na skuteczność jest wart uwagi. W przypadku jakichkolwiek pytań służę radą, a osobą z trójmiasta mogę wykonać taką kopię, oczywiście bezpłatnie.
PS. Program do tanich nie należy, ale na stronie jest możliwość otrzymania licencji freeware.
krzysiekStankiew
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 22.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-09-2014 22:17
a po co Ci SMSy? jak masz dość to ..... a nie bawić się w szpiega...GPS w tyłku i te sprawy... Jeśli Cię z nią zdradzał i utrzymuje kontakt to w jednym celu...i bez bzdur o "stosunksch służbowych"
Ale możesz sie bawić w MATĘ HARI

Troszke "pokiereszownay" przez życie, ale na własne życzenie.
35849405 Wyślij Prywatną Wiadomość
B40
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 30.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-09-2014 22:23
Witaj Krzysiek chciałem kiedyś ciebie poznać wiele czytałem nawet dziś obejrzałem foty a tu masz...

Po co jak ma wszystko ok jak nie ma nic SMS i odzyskanie danych może być wszystkim co ma

Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info