Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 9 z 10 << < 6 7 8 9 10 >
Autor RE: szpiegujemy telefon
giorgio
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 20.07.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-07-2015 09:02
Hej, ja używałem takiego szpiega na telefon: [reklama] by sprawdzić czy żona mnie zdradza. "Podarowałem" jej telefon w prezencie, a cały czas mogłes sprawdzac co na tym tlefonie robi i z kim rozmawia i pisze. Okaząło sie ze moja żona była wobec mnie głęboko nie fair, filtrowała ze swoim kolegą ze studiow.

edycja: JW
Edytowane przez dnia 20-07-2015 10:10
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: szpiegujemy telefon
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-08-2019 00:18
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
ncis
Użytkownik Postów: 6
Nowy

Data rejestracji: 22.07.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2015 21:41
Przepraszam na wstępie, że się wtrącam, ale nie mogę przejść obojętnie obok niektórych postów.
Instalowanie jakiegokolwiek oprogramowania szpiegującego przez osoby nie będące funkcjonariuszami, których uprawnia do tego ustawa jest karalne!!!
Dodatkowo sądy coraz częściej stosują zasadę "owoców zatrutego drzewa". Czyli jeśli dowód został zdobyty w sposób niezgodny z prawem zostaje odrzucony i można sobie ściągnąć kłopoty na głowę.
Najlepszym sposobem jest oddanie sprzętu jako potencjalnego źródła materiału dowodowego do analizy. Jest kilka laboratoriów typu: computer forensic. Pracują w nich m.in. biegli sądowi, co zwiększa wiarygodność materiału dowodowego.
Dodatkowo współpracują one z kancelariami prawnymi, psychologami, więc zakres ich pomocy jest o wiele większy.
Jest jednak haczyk: Sprzęt oddany do analizy śledczej musi należeć do osoby, która go dostarcza.
Wyjątkiem jest zlecenie przez sędziego wykonania analizy na rzecz pozyskania dowodów istotnych dla przebiegu postępowania.
Można samemu wnioskować do sądu o taką możliwość. Nawet usunięte dane odzyskają. Niewiele się ukryje.
Laboratorium zrobi to o o wiele mniejszy koszt od wynajęcia detektywa czy ściągnięcia programu szpiegującego np.: za 1200 zł.
Warto to rozważyć zanim sobie ktoś napyta biedy i problemów.
Detektywi
Użytkownik Avatar Użytkownika

Małomówny

Miejscowość: Trójmiasto

Data rejestracji: 28.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 10-02-2016 12:52
Ubawił mnie powyższy post. Taka chamska kryptoreklama. smileysmiley
Banalne... smileysmiley
42712494 Wyślij Prywatną Wiadomość
loverka
Nowy

Data rejestracji: 02.09.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-09-2016 11:11
Ja się w takie rzeczy nie bawiłam a po drugie takie programy chyba nie są legalne, co? Wynajełam detektywów ze ......... oni mojego kochasia już ładnie sprawdzili, skoku w bok mu się zachciało :/ Taka agencja ma wszystkie pozwolenia, wiec to jest legalne, ale te programy o których mówicie... nie ryzykowałabym.

Nazwę detektywów wyciąłem - B40
Edytowane przez B40 dnia 03-09-2016 00:12
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-09-2016 16:33
loverka tu piszesz że sprawdzili twojego kochasia w innym miejscu że koleżanka dzięki nim jest po rozwodzie.
Reklama to reklama ,na tym portalu zakazana
B40
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 30.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-09-2016 00:05
Loverka podpisze sie pod Nox. Następna kryptoreklama lub nic nie wnoszący post wytnę z automatu smiley

Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać
Tom3553
Nowy

Data rejestracji: 25.03.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-09-2016 23:44
Witam.Programy sa legalne jezeli telefon jest twoja wlasnoscia lub kontrolujesz dzieci.A przedewszystkim nie rozpowszechniasz materialu ktory zdobyles za pomoca danego programu.Sam zainatalowalem program zonie ktore wziela odemnie telefon gdyz przez cale zycie wszystkie telefony byly na mnie.I okazalo sie bingo...dwa dni po moim wyjezdzie z kraju i odsluchiwaniu nagran przez kolejne 3miesiace nie potrzebowalem nic wiecej by podjac decyzje o rozstaniu sie.Nie interesuje mnie czy moge to uzyc w sadzie czy nie...poprostu znam prawde i to mi wystarczy.Z biegiem czasy zrobilem zdalna deinstalacje a kopie z serwera mam na kilku nosnikach.Szukacie dowodow czy prawdy?Uwierzcie mi ze powtarzajac slowo w slowo zonie co sie wydazylo poddala sie odrazu...pozdrawiam

Tom
Strona 9 z 10 << < 6 7 8 9 10 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info