Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 7 z 10 << < 4 5 6 7 8 9 10 >
Autor RE: szpiegujemy telefon
aliaska
Użytkownik Postów: 15
Małomówny

Data rejestracji: 18.05.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-05-2015 12:53
on śpi jak zając.. moja delikatna zmiana pozycji i już się ocknął.. przedtem zaglądałam jak chodził do łazienki, zawsze pierwsza brałam prysznic, potem on. Teraz chodzi w tym samym czasie do drugiej łazienki albo bierze telefon...
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: szpiegujemy telefon
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 09-12-2019 23:13
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-05-2015 15:35
Aliaska,
przyłapałam go na smsowaniu z innymi i skonfrontowałam).

Co to znaczy ?

Po co Ci aż taka technika?
Bez tego powinnaś wiedzieć, czy nie tracisz czasu;
Szukasz podstawy do rozstania?
To bardzo nieładnie czytać czyjąś korespondencję smiley

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
aliaska
Małomówny

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-05-2015 16:05
Przylapalam na wysyłaniu smsow do byłej. Ale przy mnie skasował nr przeprosił. Zależy mi ale nadszarpnal moje zaufanie wiec nie, nie wiem czy tracę czas czy nie. Chce się upewnić i tyle. Nie wiem skąd zdziwienie moją reakcją. A fakt faktem zaczął nie rozstawać się z komórka wiec... Jeśli bezpodstawnie oskarzam, uwierz mi wynagrodze to mu, ale muszę mieć pewność.
milord
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 17.07.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-05-2015 16:50
No takie symptomy jakie Aliaska opisałaś > to od nich się zaczyna. Krok za krokiem będziesz wymiksowywana z "was" na rzecz jakiegoś zabujania. Opowiedz o tych prysznicach... Kiedyś były wspólne, prawda?smiley Telefony walały się po domu jak płyty z filmami i muzyką i gdy ktoś swój zawieruszył to szukało się wspólnie na sygnał? Wyglądasz mi na sensowną kobietę. Piszesz o nagrodzie. Uszczkniesz rąbka tajemnicy w jaki sposób zamierzasz to mniej więcej zrobić? Tak z ciekawości pytam. Nie musisz jej zaspokajać jeśli nie masz ochotysmiley Jest cała masa programów za pomocą których możesz rozwalić nawet elektrownię jądrową > ale zawsze jest jeden szkopuł, który trzeba przeskoczyć. albo wysłać infekcję w niewinnym pliku, lub mieć z godzinę na spokojną instalację mając sprzęt docelowy w ręku > słowem > jeśli chce się osiągnąć cel, absolutnie nie wolno działać "na wariata". (kiedyś można było, z tym że już po ptakach). Wykasował przy Tobie numer do byłejsmiley Ale konto na fejsie też zlikwidował?smiley Numer z Twitter'a też? Błagamsmiley
Yorik. Zadziwiasz mnie.
Gdyby nie łamano tajemnic korespondencji to na całym świecie nikomu nie byłyby potrzebne tajne służby, które właśnie tym się zajmują. No choćby złamanie szyfru Enigmy... Maszyna sama w sobie służyła wyłącznie do wysyłania i odbierania wiadomości. Taki telefon. tylko większysmiley Z bajeramismiley
aliaska
Małomówny

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-05-2015 17:15
Byliśmy nie rozlaczni a tak jak mówisz, często nawet wyjeżdżał np do siostry a telefon zostawał. Teraz późno wraca, mówi ze ma dużo pracy.. Jak wroci wcześniej, zawsze znajdzie dodatkową robotę przy domu.. Na fb wchodził przy mnie, wszystko widziałam, a teraz jak chce coś sprawdzić mówi żeby z mojego wejść, jak mu mowie ze ma swojego to nagle nie ma tematu i twierdzi ze nawet w pracy od kilku tyg nie wchodził.. Program znalazłam który mi pasuje i finansowo i ze względu na opcje.. Wypróbowałam na własnym telefonie. Ale potrzebuje przynajmniej na 5 minut jego telefonu, a teraz nie mam na to szansy. Właściwie jakbym zobaczyła ze jej numer tajemniczo wrócił do jego telefonu to by mi wystarczyło.. Dlatego pytam o sposoby na pozyskanie go. Możliwe ze bardzo się mylę i nie chcę zepsuć wszystkiego..
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-05-2015 17:26
a kolacja z dużą ilością wina nie wchodzi w rachubę?byłby nawet czas na sprawdzenie bilingów i fb w telefonie.
B40
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 30.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-05-2015 17:34
Nie mylisz się dla mnie (a trochę się na tym znam) symptomy jednoznaczne. Jakich chcesz dowodów. Że się przespał z byłą. Wnioskuję że jesteś młoda. Warto ładować się w TAKI związek? Później będzie gorzej. W większości przypadków takie akcje są po 6-8 latach na starcie, żle wróży. Chcesz pewności wrzuć mu do samochodu tel z funkcją "gdzie jest dziecko" szybko się dowiesz gdzie jest. Inna opcja dyktafon na pendrive zostawiony gdy Ciebie niema. Tylko nie bardzo rozumiem PO CO. Dla mnie objawy 100%.

Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać
Strona 7 z 10 << < 4 5 6 7 8 9 10 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info