Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Autor RE: szpiegujemy telefon
mhroczna_zmora
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Miejscowość: Kielce

Data rejestracji: 20.02.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-03-2014 16:24
Mam problem, mój "zdradzacz" jest informatykiem, ja może i nie ostatnia w technice ale to jednak nie ten poziom wiedzy.
Zostaje chyba kupić psa myśliwskiego, co jak wyczuje obcą babę do mu jajka odgryzie.

http://www.youtube.com/watch?v=zr8d9sXioj4
48592735 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: szpiegujemy telefon
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 15-10-2019 08:17
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Kurosaki
Użytkownik Postów: 1
Nowy

Data rejestracji: 02.05.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-05-2014 23:14
wolfie napisał/a:
betrayed40 nie przesadzaj, bo musiałeś kiepsko testować

androidlost, co prawda nie stworzony do takiego zastosowania, ale sprawdza się znakomicie i ma większość potrzebnych funkcji, jedyna wada, to trzeba znać hasło do konta gmail skonfigurowanego na telefonie

do tego mamy phone control, tutaj radziłbym potestować, ma prawie wszystko, ale jak go testowałem prawie dwa lata temu, to działał różnie

mamy cerberusa, który jest prawie darmowy, bo kosztuje dosłownie kilka dolarów, ale za te kilka dolarów możemy kontrolować 5 telefonów

jest jeszcze pewnie mnóstwo innych, ale mi wystarczyło to

Cerberus byłby dużo lepszy , gdyby nie to ,że komendy sms niekiedy zawodzą i przychodzą jako zwykle wiadomosci.
Po za tym ogólnie co do tych szpiegowskich programów na androida to ciężko je idealnie ukryć,,, Tzn problem jest wpis w menadzerze aplikacji , jakies logi w Superuserze ;/

Jest na to jakiś sposób? ;/ Zależałoby mi właśnie na takim programie ,który byłby niewidoczny dla telefonu;/
Wyślij Prywatną Wiadomość
B40
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: 3City

Data rejestracji: 30.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 04-05-2014 11:48
Kurosaki moj program po ukryciu przechodził w stan "niewidoczności" jest jednak mały problem po zainstalowaniu antywira aplikacja była widoczna jak jakiś tam program ale nawet odpalając ją jako apk niewiele można zobaczyć ze względu na to że nie znając kodu nie odpalisz jej. Więc zakładając wyjątkową podejrzliwość obiektu i chęć sprawdzenia programu niewiele zobaczy. Dokładając do tego komunikację Wi-Fi po przesyłaniu pakietu danych nie zostaje ślad w billingu.

Nie ten jest odważny, kto nie czuje strachu, ale ten, kto potrafi go pokonać
wolfie
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Miejscowość: Warszawa

Data rejestracji: 16.03.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-05-2014 11:36
Kurosaki napisał/a:

Po za tym ogólnie co do tych szpiegowskich programów na androida to ciężko je idealnie ukryć,,,

O ile mnie pamięć nie myli, to PhoneControl się dość dobrze ukrywa i dla przeciętnego użytkownika jest niewidoczny.

W życiu trzeba być jak kaczka, nad wodą niby nic, a pod woda nóżki pracują.
roman24
Użytkownik Postów: 3
Nowy

Data rejestracji: 06.08.14

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-08-2014 07:32
smileyŚmiechu warte. Jak ktoś chce zdradzić- to zdrawdzi i NIKT nigdy się niedowie.smiley W 100% jestem pewny.
http://www.hoder.eu Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-08-2014 07:59
Trochę kozaczysz kolego. Dla przykładu, po twoich wpisach zostaje ślad w sieci, jak sadzisz ile czasu zajęło mi ustalenie w jakiej firmie pracujesz i gdzie mieszkasz.
Poza tym skąd masz pewność, że twoja śliczna żona w czasie kiedy wyjechałeś na szkolenie nie doprawiła ci porostków.
Rób jak uważasz i uważaj jak robisz, czasem możesz się obudzić w innej mniej przyjemnej rzeczywistości.

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
wolfie
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Miejscowość: Warszawa

Data rejestracji: 16.03.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 08-08-2014 09:16
roman24 napisał/a:
smileyŚmiechu warte. Jak ktoś chce zdradzić- to zdrawdzi i NIKT nigdy się niedowie.smiley W 100% jestem pewny.

Takie założenia prędzej czy później kończą się płaczem.
Owszem, jak ktoś chce zdradzić, to zdradzi, ale druga część zdania to tak zwany 3 rodzaj prawdy.

Możesz zdradzić, to fakt, ale nigdy nie będziesz miał pewności, czy Twoja żona się nie dowie, a w 100% pewny to możesz być co najwyżej śmierci.

W życiu trzeba być jak kaczka, nad wodą niby nic, a pod woda nóżki pracują.
Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info