Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 1 z 2 1 2 >
Autor W co ona gra?
JaYmZ
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Data rejestracji: 21.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 21-07-2012 21:53
Spotykam sie z pewna mezatka po godzinach pracy (od jakichs kilku miesiecy), a znamy sie rok. Ona skrzetnie ukrywa moje istnienie przed swoim mezem. Gdy do niej dzwoni, zwykle wciska mu kit, nie dajac po sobie poznac, ze jest ze mna badz jakims innym facetem w kawiarni, czy innym miejscu. Ostatnio jednak wymyslila, ze zrobi mala impreze u siebie w domu z ludzmi ode mnie z pracy i bede mial okazje poznac jej meza. WTF? Czy ktoras z kobiet wytlumaczy mi w jakim celu ona chce przeprowadzic taki zabieg? Ja jej od razu powiedzialem, ze nie jestem zainteresowany poznawaniem jej meza, ale jakos sie tym nie przejela. Zalezy jej, abym byl obecny na tej imprezie i poznal mezulka, ktoremu przyprawia rogi z innymi mezczyznami. Moj kontakt fizyczny z ta kobieta ogranicza sie do dotyku, pocalunkow, przytulancow. Nie poszlismy do lozka jak na razie.
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: W co ona gra?
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 20-08-2019 09:34
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: W co ona gra?
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2012 00:44
Po takich wpisach zastanawiam się nad sensem istnienia człowieka jako istoty myślącej.

I może tylko tyle, bo pewnie po wpisaniu tego co mi się ciśnie na klawiaturę musiałbym zrezygnować z administrowania na tym forum.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2012 01:00
Nie przeceniajmy sensu naszego istnienia smiley

Maria Callas Casta Diva (Norma - Bellini) -wspaniała gratyfikacja za ból istnieniasmiley
baran138
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Miejscowość: Warszawa

Data rejestracji: 20.02.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2012 09:51
Uważasz się za mężczyznę, amanta, który zdobył kobietę, bo ta zostaje z Tobą po godzinach. Tymczasem nie jesteś ani nim ani przyjacielem tej pani ani kochankiem.
Wiesz jak ludzie zmieniają się po spożyciu trunków- u większości puszczają hamulce. Może ta pani chce w efektowny sposób oświecić męża i pokazać swoich błaznów?. Wycofujesz się jak szczur chowając się przed jej mężem. Chyba boisz się go. Jeśli ona wskaże Ciebie, jako swojego czaso-umilacza to i tak nie uciekniesz przed jego reakcją. Pamiętaj, że w każdej chwili może dla kaprysu lub z powodu impulsu sumienia powiedzieć mu o Tobie. Fajna świadomość konsekwencji?.
Gdybyś miał jaja, to byś powiedział jej mężowi o tym, co Was łączy, póki nie rozłożyła przed Tobą nóg. Zyskałbyś cztery rzeczy:
1. jego szacunek
2. nie zostałbyś wyzwaniem dla zespołu specjalistów od chirurgii plastycznej.
3. zachowałbyś twarz przed samym sobą.
4. awansowałbyś w jej oczach do szczebla r mężczyzna z zasadami r1; z r bawidamka r1; jakim teraz jesteś.
Ja pogadałbym z nim przed imprezą a potem poszedłbym na nią. Bez strachu. I tak masz niewielkie szanse na to, aby go nie poznać. Kwestia jest taka, w jakich okolicznościach i czy będzie Cie to poznanie bolało. To oczywiście jedynie moje zdanie, faceta nazywanego rmężczyznąr1;, szanującego siebie i innych. Nie czyniącego innym tego, co mi niemiłe.
Zrobisz jak uważasz.
Napisz proszę jaką ścieżkę wybrałeś i co z tego wynikło.
JaYmZ
Użytkownik Postów: 2
Nowy

Data rejestracji: 21.07.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2012 10:22
O to chodzi, ze ta mezatka nie rozlozyla jeszcze przede mna nog. Dosc jasno to zaznaczylem w mojej poprzedniej wypowiedzi na lamach tego forum.
A odnosnie jej meza, to chyba jest przyzwyczajony do skokow w bok swojej zony. On ma swoje kobiety, z ktorymi sie zabawia, ona facetow. Opieram to na swoich obserwacjach i relacji kolezanek. Laczy ich tylko papierek i dziecko.
Tulia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Data rejestracji: 03.11.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2012 10:53
JaYmZ, polecam relacje z pierwszej reki. bardziej wiarygodne niz przekazane z relacji kolezanek. nie wiem, na czym opierasz wlasne obserwacje, skoro znasz tylko jedna strone w tym malzenstwie. nic nie wiesz. nie masz pojecia co laczy Twoja cnotliwa kochanke i jej meza. podobnie nie masz pojecia czy maz Twojej kochanki ma inne kobiety. dostales wygodna polprawde i na jej bazie budujesz swoje obserwacje. glupota. no i, jak nadmienil kolega baran, prosta droga na chirurgie plastyczna smiley
ale nie ma ryzyka, nie ma zabawy...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 22-07-2012 11:23
No to co się szczypiesz dołącz do czworokąta, będzie wam raźniej. Po co te pytanie skoro wiesz już wszystko.
Strona 1 z 2 1 2 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info