Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Sposoby na sposoby - dla zdradzających.
Strona 2 z 2 < 1 2
Autor RE: Blog o tym jak wykrywać zdradę.Urządzenie Spyproof-czyli jak nabić klienta w butelke.
kamil
Użytkownik Avatar Użytkownika

Nowy

Data rejestracji: 13.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-03-2012 13:42
wolfie napisał/a:
key loggerów - bo tak się nazywają te programy jest cała masa, tańsze, droższe i całkowicie darmowe, wystarczy poczytać

No właśnie o to mi chodziło Keylogger smiley . Ogólnie to kiedyś sie tym interesowałem bo potrzebowałem użyć smiley i wiem że np te darmowe są beznadziejne bo byle zapora windows je wykryje, nie mówiąc już o anti wirusie. Dobry anty wirus wykryje większość tego typu sprzętu no chyba że sporo zainwestujesz w jakiś dobry program.
Całkowicie niewykrywalne są tylko tzw key grabbery czyli wpinane w usb "przejściówki" które zapisują pełną aktywność klawiatury. chodzi mi o coś takiego:
http://www.youtube.com/watch?v=TAj0YDCLeiI&list=UU0SjpzC9tC0F5-aZJlXLPyA&index=13&feature=plcp
Ale one nie nadają się do laptopów z wiadomych względów smiley no i trzeba mieć fizyczny kontakt z kompem żeby go wpiąć. Są idealne do poznania haseł itd.
Ogólnie to wcale nie jest łatwa sprawa żeby kogoś poszpiegować, jak się na tym w ogóle nie zna, ale wystarczy poszukać w siei i poczytać i można smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Blog o tym jak wykrywać zdradę.Urządzenie Spyproof-czyli jak nabić klienta w butelke.
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 21-08-2019 00:12
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Blog o tym jak wykrywać zdradę.Urządzenie Spyproof-czyli jak nabić klienta w butelke.
wolfie

Przyjaciel

Miejscowość: Warszawa

Data rejestracji: 16.03.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-03-2012 14:05
ale aby zainstalować keyloggera, też trzeba mieć kontakt z komputerem, biorąc pod uwagę o okolicznościach, to raczej go mamy bez problemu, a wtedy dodatnie wyjątków w antywirusie nie stanowi problemu

W życiu trzeba być jak kaczka, nad wodą niby nic, a pod woda nóżki pracują.
kamil

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-03-2012 12:43
wolfie napisał/a:
a wtedy dodatnie wyjątków w antywirusie nie stanowi problemu

Przypuszczam że większość osób czytających ten temat miało by z tym problem smiley , a podpięcie keygrabbera do usb to każdy da radę, i już można szpiegować smiley tym bardziej że nie trzeba nawet kompa uruchamiać - co w przypadku presji czasu jest bardzo istotne smiley.
Zimna
Użytkownik Postów: 5
Nowy

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-04-2012 13:12
A ile kosztuje taki programik co nie można go wykryć i czy jest łatwy w obsłudze?
kamil

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-04-2012 10:44
Zimna napisał/a:
A ile kosztuje taki programik co nie można go wykryć i czy jest łatwy w obsłudze?

Najtańsze / najprostrze znajdziesz od 150 zł np tu: http://www.spy-shop.pl/sprzetowy-keygrabber-ps2-4mb-p-594.html są też inne o dodatkowych funkcjach np. z wifi, lub "zakamuflowane" w klawiaturze. A czy łatwy w obsłudze? Dla mnie wydaje się bardzo łatwy, ale wiem że niektórzy nie umieją sprawdzić maila to może być trudny dla takich osób smiley
Strona 2 z 2 < 1 2
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info