Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Obok tematu
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: Sieć rozpusty !
matrix
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Miejscowość: kuj-pom

Data rejestracji: 24.02.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-06-2018 23:19

Belzebub spod Lewiatana już teraz wszystko wiem skąd u niej to opętanie , w końcu wiem smiley

matrix
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sieć rozpusty !
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 18-01-2019 17:30
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
zenek274
Użytkownik Postów: 7
Nowy

Miejscowość: Katowice

Data rejestracji: 27.06.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-06-2018 10:27
Głównie chodzi z tymi "demonami" o traumy z dzieciństwa, czym bardziej kto ma większe tym większe ma zaburzenia emocjonalne. Oczywiście wywołuje to hormon acth z przysadki, wyzwala się w czasie stresu lub strachu.... a czym większe zaburzenia emocjonalne tym większe potrzeby seksualne, oraz podwójna osobowość - borderline, paranoje, kłamstwa, zamiast mówić otwarcie partnerce o swoich pragnieniach czy uczuciach do innych kobiet lub na odwrót, bo dorośli ludzie mówią sobie prawdę i pytają o zgodęsmiley - Wg Freuda to niemożliwe - istnieje tylko paranoja i kłamstwa lub wypieranie się a np w Wg francuskiego psychologa Pierre Janet - prawda jest lepsza, ponieważ daje poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

Post doklejony:
No i gdy jest prawda - Jest możliwe Przebaczenie ! Ale Kielczanie wolą inaczej, bo to stamtąd przyszło i rozeszło się po Polsce smiley Wolą - milczenie jak u Muminków, wypieranie się, etc - a gdy się drąży w odpowiedzi słyszy się tylko - Jesteś Chory !
hahahahahahahahahahaha

Post doklejony:
Dobra a teraz pytanie, kto mi pomoże dziś wieczorem ? smiley Mieszkam w Katowicach smiley
Jestem wysportowany, gram na perkusji i gitarze i jestem w równowadze - nie targają mną uczucia ani emocje lecz namiętności!

Post doklejony:
No bo ja to napisałem nie żeby straszyć ale żeby wszystkich zachęcić do Pomagania sobie nawzajem! smiley Bo oksytocyna, jak i endorfiny dobre są....
Gdy po 3 związku zorientowałem się że ona też mi tylko pomaga albo raczej sobie, stwierdziłem jasno, ona ma rację - No, ale przecież trzeba pomagać !
smiley
Edytowane przez zenek274 dnia 29-06-2018 10:42
Zahira

Stały bywalec

Data rejestracji: 18.06.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-06-2018 10:44
Zenek,To czyli wszyscy są opętani przez demona smiley

a czym większe zaburzenia emocjonalne tym większe potrzeby seksualne, oraz podwójna osobowość

emocjonalna= seksualna niebezpieczna smiley
A to by się i zgadzało "Jedno ciało dwa oblicza raz anioł raz diablica" smiley

zamiast mówić otwarcie partnerce o swoich pragnieniach czy uczuciach do innych kobiet lub na odwrót, bo dorośli ludzie mówią sobie prawdę i pytają o zgodęsmiley

No i czemu mnie były maż o zgodę nie zapytał,czy może posuwać inne smiley byśmy się może jakoś dogadali smiley

"Nawet najtwardsi mają chwile, kiedy potrzebują usiąść..."
zenek274
Użytkownik Postów: 7
Nowy

Miejscowość: Katowice

Data rejestracji: 27.06.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-06-2018 10:53
Bo jest zakłamanym hipokrytą - wszystko !

Post doklejony:
Najlepsza w łóżku jest Jezebel i Lilit smiley Jezebel uczuciowo emocjonalna - zaczyna się spokojnie i delikatnie i zanim dojdzie do finału mijają 1-2 godziny. A już totalnym kosmosem jest Lilit - wtedy seks trwa nawet kilka godzin i czym wolniej tym lepiejsmiley Tylko na uczuciachsmiley

Post doklejony:
No i jakbyście się dogadali, to i tobie by pozwoli by ktoś inny miły Ciebie posunął smiley

Post doklejony:
Radzę wybrać Jezebel lub Lilith to akurat nie demony lecz potępione duszę smiley
Kupcie płyty Jazzowe - chodźcie w miłe miejsca, jak parki, łaki i lasy, tam można spotkać Lilith smiley

Post doklejony:
Spotkajmy się wszyscy w piekle smiley Tam jest tak cieplutko..... taaaaaaaaaaak smiley
Edytowane przez zenek274 dnia 29-06-2018 11:04
poczciwy
Użytkownik Postów: 44
Stały bywalec

Data rejestracji: 25.08.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-06-2018 11:47
Zenek qrde a czy Ty nie myślałeś aby się przebadać?smiley
Zahira

Stały bywalec

Data rejestracji: 18.06.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-06-2018 11:53
No i jakbyście się dogadali, to i tobie by pozwoli by ktoś inny miły Ciebie posunął

Układ doskonały...wilk syty i owca cała smiley

Przez chwilę bym sobie zadawała pytanie z którego żeś szpitala uciekł smiley

Radzę wybrać Jezebel lub Lilith to akurat nie demony lecz potępione duszę

A ty nie zastanawiałeś się może nad wyborem lekarza?

"Nawet najtwardsi mają chwile, kiedy potrzebują usiąść..."
amor

Przyjaciel

Data rejestracji: 08.02.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-06-2018 12:07
Wg Freuda to niemożliwe

czemu Ty idiotę z Freuda robisz? smiley

No i jakbyście się dogadali, to i tobie by pozwoli by ktoś inny miły Ciebie posunął smiley

i od kiedy to życie jedynie na posuwaniu polega?

Spotkajmy się wszyscy w piekle smiley Tam jest tak cieplutko..... taaaaaaaaaaak smiley

sorry za tak osobiste pytanie, ale kto w Twoim domu był nawiedzony mamusia, czy tatuś?
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info