Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Obok tematu
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Autor Sieć rozpusty !
zenek274
Użytkownik Postów: 7
Nowy

Miejscowość: Katowice

Data rejestracji: 27.06.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-06-2018 07:32
Chciałem przybliżyć mechanizm uzależnienia od seksu. Jest to tzw. pod-przestrzenna sieć rozpusty Duchowo czyli inaczej energetycznie są za to odpowiedzialne takie byty energetyczne opisane w Biblii jako Belzebub, Medis, Lewiatan, Jezebel, Lilith lub inne np demony wschodnie asucon, inqubus, suqubus. Dana osoba uzależniona już od seksu musi mieć ową istotę energetyczną przyczepioną do obwodu emocjonalneg w prawej półkuli (podświadomość). Mechanizm tej sieci jest bardzo prosty najpierw trzeba wywołać reakcję silnego stresu, używając fali mózgowej gamma, dzięki któremu wytwarza się potężna dawka kortykotropiny który zalewa nieświadomość(prawa półkula) wywołując paranoje, niszcząc istotę białą mózgu i prawy hipokamp, wydziela się ona z organu zwanego przysadką mózgową ( z tylnej jej części) która potrafi wysyłać i odbierać falę mózgowe gamma, theta, beta, alfa, delta i epsilon, reakcją łańcuchową na to jest to że kora nadnerczy zaczyna wytwarzać kortyzol, hormon stresu, który podtrzymuje stan silnego stresu lub paranoi, potem po woli wciąga się taką osobę w różnego rodzaju gierki. Istnieje też biały sposób manipulacji poprzez falę mózgową theta oraz hormon tyreotropinę, najczęściej spotykany - do uwodzenia - w wyniku czego obie osoby zalawane są tyreotropiną - która wywołuje nadczynność tarczycy - (można to sobie znaleźć).
Człowiek nieświadomie potrzebuje więcej bliskości innych osób, jest podatny na persfazje i manipulacje. Manipulant namawia taką osobę do seksu, dzięki czemu wytwarza się potężna dawka oksytocyny (hormon miłości) (wydziela się z przedniej części przysadki mózgowej), która zalewa nieświadomość, która daję ulgę w tym cierpieniu jak również endorfiny i naturalne opiaty. Oczywiście wszystko jest maskowane tzw sekretną mową szyfrów. W wyniku zalania acth (kortykotropina) i oksytocyną - mamy do czynienia z rodzajem miłości opisanej w filozofi greckiej jako mania ( teraz jednostka chorobowa ).

Seks nazywany jest "pomaganiem". Gdy rodzina, bliscy lub partner takiej osoby pyta się:
- Gdzie byłaś/eś?
- Byłam u Tomka/Alicji
- Pomagałam/em mu tylko.

To uzależnienie nie ma końca a temu kto to rozszyfruje wmawia się za pomocą HIPNOZY REGRESYWNEJ -> (czyli w kółko powtarzanie -> Jesteś Chory ! Jesteś Chora !

wmawia się ! chorobę psychiczną. Większość ludzi jest zdezorientowana że wierzy swojemu partnerowi na słowo. Na dodatek kto bierze w tym udział naraża swojego partnera na zapadnięcie na choroby zakaźne przenoszone drogą płciową - hiv, hcv, rzeżączka, syfilis i kiła...
Zastanawiam się jak wielu ludzi trwa w związkach którą są iluzją, kłamstwem. Wszystko opiera się na obwodach paranoicznych w prawej półkuli mózgu.

Jest to opis doskonałej manipulacji oraz użycia psychologii bazującej na dociekaniach Sigmunda Freuda by ukryć to potężne uzależnienie za pomocą wgrywania paranoi - zwanej pomaganiem. Wszelka zamiana logicznie pojmowowanych słów rozumianych w rzeczywistość to paranoja i idzie to udowodnić przed sądem....

W trakcie stosunku seksualnego organizm człowieka wytwarzają opiaty zasilając receptory opioidowe, uzależnienie jest w swojej sile bardzo podobne do uzależnienie od opiatów jak heroina i morfina, głównie z powodu wydzielania się hormonu acth ( kortykotropiny ). W jednym z artykułów amerykańskich przycztałem że niewłąściwe odniesienia do podświadomośći u Freuda - pokutują do dzisiaj....
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Sieć rozpusty !
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 18-07-2019 08:32
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Sieć rozpusty !
amor
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 08.02.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-06-2018 08:13
zenek274 bardzo mnie tym zainteresowałeś:
Duchowo czyli inaczej energetycznie są za to odpowiedzialne takie byty energetyczne opisane w Biblii jako Belzebub, Medis, Lewiatan, Jezebel, Lilith lub inne np demony wschodnie asucon, inqubus, suqubus.

możesz podać namiary na jakieś szersze informacje?
bo do mojego niewiernego na bank się coś przyczepiło;

zastanawiam się nad tym Lewiatanem, bo lata tam ostatnio, jak nigdy wcześniej... po piwo smiley
tylko, czy Lewiatan przyczepił się do niego, czy on do Lewiatana smiley smiley
Zahira

Uzależniony

Data rejestracji: 18.06.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-06-2018 09:46
Jezu co to jest?
Zenek ty to ksiądz czy lekarz? czy wyznawca szatana?
Jest to tzw. pod-przestrzenna sieć rozpusty Duchowo czyli inaczej energetycznie są za to odpowiedzialne takie byty energetyczne opisane w Biblii jako Belzebub, Medis, Lewiatan, Jezebel, Lilith lub inne np demony wschodnie asucon, inqubus, suqubus. Dana osoba uzależniona już od seksu

Uzależniony od seksu= opętany przez demona smiley

Człowiek nieświadomie potrzebuje więcej bliskości innych osób, jest podatny na persfazje i manipulacje.

Nie świadomie?
To efekt uboczny z braku seksu czy jego nadmiaru?

Manipulant namawia taką osobę do seksu, dzięki czemu wytwarza się potężna dawka oksytocyny (hormon miłości) (wydziela się z przedniej części przysadki mózgowej), która zalewa nieświadomość, która daję ulgę w tym cierpieniu jak również endorfiny i naturalne opiaty.

Namawia do seksu smiley ale kto czuje ulgę? namawiający? czy namówiony? a może obie namówione strony?

Seks nazywany jest "pomaganiem"

Nooo ja pomogę tobie ty mi, i wszyscy zadowoleni smiley jaja sobie jakieś robisz?
albo ja jestem z innej planety smiley

"Nawet najtwardsi mają chwile, kiedy potrzebują usiąść..."
Hestia

Przyjaciel

Data rejestracji: 01.12.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-06-2018 10:37
Wiedziałam,intuicja zawsze mi podpowiadała, że za tym wszystkim musi stać Belzebub smiley
Do tego fale mózgowe gamma,theta,beta,alfa,delta i epsilon.
Jakby mało tego było zalewająca oksytocyna,zalewająca endorfina oraz całkiem nie takie naturalne opiaty smiley
Zalewająca kortykotropina i oksytocyna pozostawia nas bez szans.
Poprostu wiedziałam smiley
Jak żyć? Jak żyć? smiley
amor

Przyjaciel

Data rejestracji: 08.02.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-06-2018 11:08
ja właśnie zastanawiam się, jak niewierny przyjmie info o tym, że jak Jezebel się do niego uczepiła, to zniszczyła mu prawy hipokamp;
czy mu teraz lewy z wrażenia nie eksploduje ? smiley
Zahira

Uzależniony

Data rejestracji: 18.06.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-06-2018 12:19
To ja się tak zastanawiam smiley zamiast składać pozew o rozwód,mogłam wezwać egzorcystę smiley

"Nawet najtwardsi mają chwile, kiedy potrzebują usiąść..."
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-06-2018 18:09
Przeniesione:
Mazuta dnia czerwiec 27 2018 15:27:06
Zenek ja cię błagam przełoż to z polskiego na polski bo ja się zgubiłam przy przysadce a przy hipnozie zastanowilam się czy nie jestem kosmita smileysmiley

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia

Edytowane przez Yorik dnia 27-06-2018 18:10
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info