Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Obok tematu
Strona 527 z 585 << < 524 525 526 527 528 529 530 > >>
Autor RE: Muzyka...po prostu ♫
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-05-2018 01:12

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Muzyka...po prostu ♫
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 27-03-2019 04:08
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
pit
Użytkownik Postów: 329
Przyjaciel

Data rejestracji: 19.04.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-05-2018 08:47

poprawiłem - dirty

Jedynym złym krokiem, jest ten nie zrobiony.
Edytowane przez dirty dnia 29-05-2018 09:21
msz
Użytkownik Postów: 67
Stały bywalec

Data rejestracji: 01.02.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-05-2018 11:06
Chciałem Się Tylko pożegnać! to ostatni mój wpis na tym forum...Chciałoby się powiedzieć do kliknięcia...ale tematyka forum raczej obliguje do stwierdzenia: obym nigdy nie musiał tu zawitaćsmiley...Jeżeli komuś pomogłem to fajnie...jeżeli uraziłem to przepraszam...jeżeli kogoś wkur..em to trudnosmiley...Zwróciliście moją uwagę na tak wiele spraw...pokazaliście tyle punktów wiedzenia...nie ukrywam, że moje pojmowanie problemu zdrady też trochę ewoluowało...Moja, krótka przygoda z portalem dobiega końca....Muszę uciekać, bo trochę mi ciąży ogrom tych zdrad...nie chcę też uzależnić się od portalu...wystarczy mi uzależnienie od rodziny...smiley ale w przypadku mojego teamu jest to uzależnienie raczej pozytywne...Tym co zostali z partnerami życzę pomyślności i wytrwałości...tym którzy się zastanawiają co rozbić życzę rozsądku, natchnienia....tym którzy odeszli przede wszystkim przekonania o słuszności podjętej decyzji...oraz szczęścia przy odkrywaniu nowych znajomości...tym którzy zostali porzuceni i boją się odejść przede wszystkim wiary w siebie...Właśnie Was najbardziej mi szkoda...Wasz superadmin często powtarza: nie bój się tego co nowe...Rozumiem, że dla wielu z Was odejście wiąże się z problemami gospodarczymi...strach przed tym gdzie zamieszkam...czy znajdę pracę...jak sobie poradzę...Jeżeli jakaś uciemiężona kobieta to czyta to chcę tylko przekazać, że niech odejdzie...nie będzie lepszego momentu...od wielu lat rynek pracy nie był tak chłonny a wsparcie socjalne tak duże...(żadna to propaganda - o polityce nie chcę dyskutowaćsmiley )
I wszyscy dbajcie o Siebie i szanujcie się...czasem warto nadstawić drugi policzek...ale nie nadstawiajcie du..y...nie liczcie, że ktoś Was pocałuje..raczej wy.. smiley...także tak jak pisał jeden z Was.."nie o rozstawanie czy nierozstawiania chodzi - chodzi tylko o to by przyjąć odpowiednią pozycję i dobrze się ustawić"...
No dobra...miałem powiedzieć tylko cześć...a wyszła litania...nie chcę Was dłużej zamęczać...Trzymajcie się!!!

Piosenka może troszkę odbiega od tematu, ale jakoś tak mi się kojarzy...niech przyjaciele nad wami czuwają...oczywiście druga piosenka dla Yorika...nawet nie wiesz na ile spraw zwróciłeś moją uwagę między tzw wierszami...zaborczość partnerów i wiele wiele innych...mimo twojego "konika" związanego z seksualnością i ciężkiego humoru nie jesteś "taki zły"...aż mi czasem szkoda (nie wiem tylko czy Ciebie czy ichsmiley) gdy niektórzy nie rozumieją tego co chcesz przekazać...tylko się nie zrusyfikuj na amen...dirty pilnuj gosmiley
Nie da rady wymienić Was wszystkich...po prostu Całej Zetkowej społeczności głośne: Hej!!!

Post doklejony:

Edytowane przez msz dnia 29-05-2018 11:15
baran138
Użytkownik Avatar Użytkownika

Stały bywalec

Miejscowość: Warszawa

Data rejestracji: 20.02.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-05-2018 19:29

Zespół żelazka dotyczy także dorosłych......niestety.
Edytowane przez hurricane dnia 29-05-2018 22:08
matrix

Uzależniony

Miejscowość: kuj-pom

Data rejestracji: 24.02.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 30-05-2018 00:49

matrix
amor

Przyjaciel

Data rejestracji: 08.02.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-05-2018 20:43

Post doklejony:

Edytowane przez amor dnia 01-06-2018 08:28
matrix

Uzależniony

Miejscowość: kuj-pom

Data rejestracji: 24.02.17

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-06-2018 23:25

Post doklejony:

Edytowane przez matrix dnia 01-06-2018 23:32
Strona 527 z 585 << < 524 525 526 527 528 529 530 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info