Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Obok tematu
Strona 82 z 163 << < 79 80 81 82 83 84 85 > >>
Autor RE: Cytaty
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-10-2015 06:10
"Za dużo kobiet definiuje się poprzez swoich mężczyzn..."

Glenn Close

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Cytaty
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 20-01-2019 10:52
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
jagodalesna
Użytkownik Postów: 97
Stały bywalec

Miejscowość: po drugiej stronie lustra

Data rejestracji: 05.04.15

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 18-10-2015 22:15
Ludzie gromadzą życiowe błędy, tworząc potwora, którego zwą przeznaczeniem. John Hobbes

Niektórzy to prawdziwi kolekcjonerzy:-)
Ramirez
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Miejscowość: K-PAX

Data rejestracji: 17.08.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-10-2015 00:12
Jest taka cudowna opowieść o dwóch mnichach, którzy przez wiele lat mieszkali razem w klasztorze i byli wielkimi przyjaciółmi. Później umarli w odstępie kilku miesięcy jeden od drugiego. Jeden z nich odrodził się w świecie niebiańskim, drugi z nich odrodził się pod postacią robaka na kupie łajna. Ten przebywający w niebie bawił się wyśmienicie, korzystając z niebiańskich przyjemności. Po jakimś czasie zaczął rozmyślać o swoim przyjacielu: "Ciekawe, gdzie podziewa się mój kumpel?". Przeszukał więc całe królestwo niebiańskie, lecz nie znalazł śladu przyjaciela. Następnie przeszukał świat ludzi, lecz również nie znalazł tam jego śladu, więc zaglądnął do królestwa zwierząt, a później insektów. W końcu znalazł przyjaciela, odrodzonego pod postacią robaka na kupie łajnar30; O rany! Pomyślał sobie: "Pomogę swemu przyjacielowi. Zejdę do tej kupy łajna i zabiorę go do nieba, by on również mógł rozkoszować się niebiańskimi przyjemnościami i błogim życiem w tych cudownych sferach".
Zszedł więc na dół do sterty gnoju i zawołał przyjaciela. Malutki robaczek wydostał się na powierzchnię i zapytał: "Kim jesteś?". "Jestem twoim przyjacielem. Obaj byliśmy mnichami w poprzednim wcieleniu i przybyłem, by zabrać cię do niebios, gdzie życie jest cudowne i rozkoszne". Ale robak odpowiedział: "Weź, idź stąd, spadaj!". "Ale ja jestem twoim przyjacielem i żyję w królestwie niebieskim" r11; i opisał przyjacielowi miejsce, w którym przebywał. Ale robak odpowiedział: "Nie, dziękuję. Jestem całkiem szczęśliwy na mojej gnojówce. Odejdź proszę". "Gdyby tylko udało mi się chwycić i porwać mego przyjaciela do świata niebieskiego, przekonałby się na własne oczy!". Chwycił więc robaka i zaczął go szarpać, a im mocniej szarpał, tym bardziej kurczowo robak przywierał do swojej kupki łajna.

Jaki jest morał tej historii?
Ilu z nas przywiązanych jest do swoich stert łajna? Kiedy ktoś usiłuje nas wyciągnąć, dajemy nura z powrotem, ponieważ do tego jesteśmy przyzwyczajeni, dobrze nam tam. Czasami jesteśmy tak przywiązani do swoich starych nawyków, naszego smutku, samotności, gniewu czy pragnień.

Ajahn Brahm
Nox
Użytkownik Postów: 570
Expert

Data rejestracji: 28.12.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 19-10-2015 09:22
..,,wyznanie,otwarcie się jest bezwartościowe,jeśli przychodzi w niewłaściwej chwili.Jeśli zdarza się za wcześnie,przytłacza nas...nie jesteśmy w stanie go docenić.Jeśli przychodzi za późno,szansa przeminęła,nieufność i rozczarowanie są zbyt wielkie,drzwi się zatrzasnęły.W obu wypadkach rzecz która powinna sprzyjać intymności,rodzi dystans.
Sztuka Słyszenia Bicia Serca /J.P.Sendker/
Ramirez
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Miejscowość: K-PAX

Data rejestracji: 17.08.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 20-10-2015 21:13
Uważamy, że nabyliśmy kogoś na własność, że dysponujemy czyjąś duszą i ciałem. Uważamy, że nic bez naszej zgody czy wiedzy zdarzyć się nie może. Nie widzimy, że jesteśmy dwoma odrębnymi bytami o różnych światach i potrzebach. Z czasem to jest coraz bardziej widoczne, jednak wciąż oszukujemy się żyjąc przeszłością, a świat się zmienia. U innych wszystko widzimy, mało u siebie.
Nagle może okazać się, że żyjemy historią i w czyichś oczach nie ma już nas takich, jakimi być byśmy chcieli. Czujemy się oszukani przez kogoś, zupełnie nie przez siebie.
Yorik
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-12-2015 21:40

Nic

Jakie to dziwne
tak bolało
nie chciało się żyć
a teraz takie nieważne
niemądre
jak nic

ks. Jan Twardowski

...tego Wam życzę z okazji Nowego Roku...
Korzystając z okazji...Zaczęło się od szukania pomocy. Potem...potem administrując było dobrze, bywało źle smiley
Dziękuję tym, którzy mnie wspierali na początku drogi po zdradzie i tym, którzy potem pomagali w administrowaniu. Także tym, którzy przynajmniej nie przeszkadzali smiley
Trzymajcie się smiley

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 24-05-2016 08:21
"Dobranoc nie gadaj tyle bo jutro mam ciężki dzień.
Pojutrze też mam ciężki dzień.
Tydzień mam ciężki.
Miesiąc mam ciężki.
Życie też..."

Magdalena Witkiewicz

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Strona 82 z 163 << < 79 80 81 82 83 84 85 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info