Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Obok tematu
Strona 7 z 164 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Autor RE: Cytaty
rekonstrukcja
Użytkownik Avatar Użytkownika

Redaktor

Miejscowość: Twój Komputer

Data rejestracji: 12.05.11

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 31-08-2012 10:50
"Czego można wymagać od wołu?
Sztuki mięsa."

Zasłyszane od Mojej Mamy.

"Nie bój się , to nie orzeł, wysoko nie poleci"

Autor :Mama Mojej Koleżanki.

Post doklejony:
A może stwórzmy taki temacik : " Cytaty z życia wzięte" ? smiley

Post doklejony:
Dow****ny człowiek zawdzięcza najczęściej więcej niż połowę swego pomysłu durniowi, na którego trafił.

Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej; ale tyle rzec mogę, iż musi być inaczej, o ile ma być dobrze.

Nie posiadamy takich słów, by móc z durniami mówić o mądrości.

G.Ch.Lichtenberg

Edytowane przez rekonstrukcja dnia 01-09-2012 14:13
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Cytaty
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 20-03-2019 16:49
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-10-2012 09:29
Kiedy odwracamy się wstecz, by spojrzeć w przeszłość, rozpoznajemy określony punkt na taśmie czasu. Punkt, który okazał się decydujący, od którego poczynając przemienił się wzór naszego życia. Moment, w którym nieodwołalnie ruszyliśmy w nowym kierunku.
Ta zmiana może być równie dobrze skutkiem świadomego zamiaru, jak i przypadku. Możemy pozostawić za sobą uczucie szczęścia albo ruinę i kroczyć naprzód ku innemu szczęściu albo ku bardziej gruntownej ruinie. Ale nie ma już dla nas powrotu.
Ów moment może być tylko mgnieniem, jedną sekundą, w ciągu której obróci się jakieś koło, spojrzenie skrzyżuje się z innym spojrzeniem, zostanie wypowiedziane jakieś zdanie.
Może to być jednak tak samo długie popołudnie, tydzień lub pora roku, w ciągu której ostatnie słowo pozostaje wciąż w zawieszeniu, koło wykonuje setki obrotów pozwalając gromadzić się drobnym przypadkowym zdarzeniom.

Irwin Shaw

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 09-10-2012 10:18
Nie mogłem się oprzeć smiley

Ledwie zaczynał lerfić jej noemy, już jej się drliła klamcyja i oboje zapadali w wodomurie, w dzikie prężyny, w rozpaczliwe dystalancje. Ale jeżeli tylko próbował wydęgać jej murtę, pogrążała się w jękliwe wyrgi i musiał rozmitrygiwać kaldurmię, czując jak powoli arnulie spektualniają się, oprzaniają, muleją i w końcu sztywnieją jak trimalsjat ergomaniny, do którego niechcący wpadło kilka finopii kożaniery. A przecież to był dopiero początek, w jakimś momencie ona dosłaniała piwesty, zezwalając, aby przybliżył doń swoje łękowia. Zaledwie się przypalmowali, ogarniał ich, czaturował, wreszcie ekstraminował wielki ulukariusz, nagle to był już klinton, esterfuryczna konwalkisja mertrydów, dyszymiąca embokapulwia orgumnii, merpasm esprymiczny, w ogromnej nadhumicznej agorenii. Evohe! Evohe! Rozkolwieni na kreście wolpemii czuli, jak balnikują perlinni i swolodenni. Drżał trok, poddawały się marplumy w pieszorniach niemalże okrutnych, które ich znowu doprowadzały na samą granicę gunfii. Julio Cortázar
rekonstrukcja

Redaktor

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 12-10-2012 00:08
Głupota to więzienie, z którego nigdy się nie wychodzi. Nie ma zwolnień za dobre sprawowanie, każdy kibluje tam na dożywociu.

Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna.

Stefek King

Mądremu przydają się jego wrodzy bardziej niż głupiemu przyjaciele.

Baltasar Gracián y Morales

Tego samego głupstwa nie powinno się dwa razy robić, bo wybór jest dostatecznie duży.

Bertrand Russell

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.
Stanisław Lem

Głupcom należałoby wymyślić trudniejszy sposób rozmnażania.
Tadeusz Gicgier

Potrafię znieść głupotę, ale nie ludzi, którzy są z tego dumni.

Edith Stilwell

Bezmyślnych uwalnia od smutku czas, mądrych - logika.

Epikur

"Odwaga ludzka jest jak rower, przewraca się, gdy się na nim nie jedzie." Marti Larni
rekonstrukcja

Redaktor

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 14-10-2012 23:13
Wol­ność nie włazi w człowieka po przeczy­taniu książek. Wol­ność przychodzi po spot­ka­niu dru­giego wol­ne­go człowieka. Kiedy niewol­nik spot­ka człowieka wol­ne­go al­bo go za tę je­go wol­ność zniena­widzi, al­bo sam sta­je się wolny.

Józef Stanisław Tischner

"Odwaga ludzka jest jak rower, przewraca się, gdy się na nim nie jedzie." Marti Larni
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 17-10-2012 17:22

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego - świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

C.G.Jung
Tulia

Expert

Data rejestracji: 03.11.09

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 23-10-2012 20:23
"Zdałam sobie sprawę - jak prędzej czy później zdaje sobie mnóstwo kobiet - że jedyna osoba, która potrafi zranić naprawdę do żywego, to mąż. Z nikim innym nie jest się równie blisko. Na nikim aż tak się nie polega w codziennych sprawach, w uczuciach, w całej materii związku. Już nigdy, postanowiłam, nie wydam się na niczyją łaskę."
Aghata Christie "Autobiografia"
Strona 7 z 164 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info