Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Obok tematu
Strona 46 z 164 << < 43 44 45 46 47 48 49 > >>
Autor RE: Cytaty
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 27-01-2014 07:54
I byłoby to wszystko śmieszne, gdyby nie było takie smutne ...

Michał Lermontow

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Cytaty
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 19-06-2019 10:42
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-01-2014 14:27
Jesteśmy, kim nie jesteśmy, a życie jest krótkie i smutne. Dźwięk fal pośród nocy to dźwięk nocy; a ilu go słyszało we własnej duszy niczym nieustającą nadzieję, która rozbija się w mroku z głuchym grzmotem nieprzebranej piany! Ile łez wypłakali ci, którzy dostali, co chcieli, ile łez stracili ci, którym się powiodło! I wszystko to podczas mojej przechadzki nad morze było dla mnie sekretem nocy i poufnością otchłani. llu nas jest! Ilu z nas się oszukuje! Jakie morza w nas szumią podczas nocy naszego bycia, rozbijając się o brzegi, które czujemy, zalewani przez emocje! To, co się zagubiło, to, czego należało pragnąć, to, co się dostało i spełniło przez pomyłkę, co kochaliśmy i straciliśmy, a potem, pokochawszy to jako utracone, pojęliśmy, żeśmy tego nie kochali; wszystko, co wydawało nam się naszymi myślami, a było naszym uczuciem; wszystko, co było wspomnieniem, a co braliśmy za emocję; i całe morze, grzmiące i zimne, nacierające z wielkiej otchłani nocy, aby z sykiem omiatać plażę podczas mojej nocnej przechadzki na plażę... Czy ktoś w ogóle wie, co myśli lub czego pragnie? Kto wie, kim jest dla samego siebie? Ile rzeczy sugeruje nam muzyka, sprawiając tym przyjemność, bo są to rzeczy niemożliwe? Ile rzeczy przypomina nam noc, każąc nam je opłakiwać, choć nigdy ich nie było? Jak oswobodzony głos spokoju, ciągnący się w nieskończoną dal, skłębione fale eksplodują, zamierają, i na całej niewidzialnej plaży daje się słyszeć syk toczonej śliny.

Fernando Pessoa, "Księga niepokoju Bernarda Soaresa, pomocnika księgowego w Lizbonie"

This user has been deleted!
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
AcidRain
Użytkownik Avatar Użytkownika

Uzależniony

Data rejestracji: 03.11.13

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-01-2014 18:02
"Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać."
Stephen King

Jes­tem jak układan­ka. Składam się z mi­liona klocków, gdzie każdy jest in­ny, ale tak sa­mo ważny. Biorąc do ręki je­den ele­ment, pa­miętaj, że to do­piero część mnie. Po­dob­nie jak z puzzla­mi: możesz tra­fić na frag­ment przed­sta­wiający, słońce, czar­ne niebo, czy burzę. Ale całko­wity ob­raz ot­rzy­masz po złożeniu mnie w całość. Wy­bierając lep­sze części, nie ot­rzy­masz kom­plet­ne­go, praw­dzi­wego ob­ra­zu. Tra­fiając na brzyd­sze frag­menty układan­ki, pa­miętaj to nie wszys­tko co mam do zaofe­rowa­nia. Żeby mnie poz­nać, poz­naj mnie całą. Bo może jes­tem w roz­sypce, ale do ułożenia.
ed65
Użytkownik Postów: 68
Stały bywalec

Data rejestracji: 13.06.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-01-2014 18:21
r11; A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? r11; spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę.
r11; Co wtedy?
r11; Nic wielkiego. r11; zapewnił go Puchatek. Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam.
Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Post doklejony:
*Sztuka dawania podarunku polega na tym, aby ofiarować coś, czego nie można kupić w żadnym sklepie.

*Wiesz, Prosiaczku...miłość jest wtedy...kiedy kogoś lubimy...za bardzo

*Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ?
Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje.

*Że gdy mówimy My tzn. Ja i Ty - już zawsze, na zawsze

*Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już.

Alan Alexander Milne r11; "Kubuś Puchatek"
Ponadczasowe, bajka a jakże życiowa smiley
Edytowane przez ed65 dnia 28-01-2014 18:35
hurricane
Super Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: Śląsk

Data rejestracji: 08.08.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 28-01-2014 19:15
Nig­dy ni­komu nie ufaj, Da­nielu,
a tym bar­dziej ludziom, których podzi­wiasz.
Bo nie kto in­ny, a właśnie oni za­dadzą ci naj­bo­leśniej­sze ra­ny

Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru"

"...No matter how many deaths that I die, I will never forget..."
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-01-2014 13:12
"Im więcej mamy w repertuarze sztywnych, ograniczających, szczegółowych przekonań, tym trudniejsze jest nasze życie, gdyż tym trudniej rzeczywistości wpasować się w naszą szczegółową, wyjątkową, nadmiernie konkretną mapę ograniczeń, nakazów, szczegółowo-drobiazgowych rozporządzeń, co do siebie samego, co do sposobu, w jaki smaży się jajecznicę i miesza herbatę, wyjeżdża na urlop, myje zęby, szczotkuje włosy, kupuje kapcie, myśli o Panu Bogu, rozmawia z matką, kupuje parasolki, płaci szatniarzowi, wyjmuje muchę z zupy, gotuje kisiel, obraża się na przyjaciela, podpisuje list...." Maciej Bennewicz

Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-01-2014 19:44
[img]http://szafazdjec.co.uk/upload/20130222213724uid56.jpg[/img]

Strona 46 z 164 << < 43 44 45 46 47 48 49 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info