Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Obok tematu
Strona 154 z 164 << < 151 152 153 154 155 156 157 > >>
Autor RE: Cytaty
Hestia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Przyjaciel

Data rejestracji: 01.12.16

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-10-2018 11:41
Nie wyrządzaj nikomu krzywdy, nie rań, nie wybijaj okien w sercu, nie wyzywaj, nie przeklinaj. Raz popełniona krzywda ma wielką moc. Może wrócić do ciebie w chwili, kiedy najmniej będziesz się tego spodziewać. Los może zasunąć ci takiego kopa w d*upę, że długo będzie ubolewać nad sobą. Zapamiętaj. Wszystko wraca. Rana, którą zadasz i miłość, którą będziesz pielęgnować. Wraca to, na co zapracujesz własnym sercem. Dlatego bądź dobrym człowiekiem. Pamiętaj, że każde zło potrafi zniszczyć, a dobro ocalić.

Kaja Kowalewska
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: Cytaty
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 24-06-2019 10:22
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
amor

Przyjaciel

Data rejestracji: 08.02.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 29-10-2018 17:13
"Gdy postrzeganie rzeczywistości wywołuje przykrość, wtedy poświęca się prawdę."

- Z. Freud
Yorik
Administrator Avatar Użytkownika

Miejscowość: W-fka

Data rejestracji: 22.04.12

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 01-11-2018 02:58
"Największe bogactwo - wiedza.
Średnie - wiele dzieci.
Najmniejsze - wiele bydła."
Przysłowia mongolskie

"Potrafię znieść głupotę, ale nie ludzi, którzy są z tego dumni."
Edith Stilwell

To Emocje są najlepszym paliwem Życia,
Źle ukierunkowane stają się Bronią Masowego Rażenia
Hestia

Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 02-11-2018 17:26
Najlepszy sposób na osiągnięcie sukcesu, to postępować według rad, które dajemy innym.

Harold Taylor
amor

Przyjaciel

Data rejestracji: 08.02.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-11-2018 14:47
"Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie, zrozumiałem, że zawsze i wszędzie jestem we właściwym momencie i we właściwym miejscu. Od tamtej pory mogłem być spokojny. Dziś wiem, że to się nazywar30; Poczuciem własnej wartości.

Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie, uświadomiłem sobie, że ból i cierpienie są tylko ostrzeżeniem dla mnie, bym nie żył wbrew własnej prawdzie. Dziś wiem, że to się nazywar30; Autentyczność.

Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie, przestałem tęsknić za innym życiem i mogłem dostrzec, że wszystko wokół mnie to zaproszenie do rozwoju. Dziś wiem, że to się nazywar30; Dojrzałość.

Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie, zrozumiałem, że narzucając innym moje pragnienia mogę ich urazić, tym bardziej jeśli wiem, że nie nadszedł odpowiedni czas, że ta osoba nie jest na to gotowa, nawet jeśli tą osobą byłem ja sam. Dziś wiem, że to się nazywar30; Szacunek.

Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie, uwolniłem się od tego wszystkiego, co nie było dla mnie dobre. Od potraw, ludzi, przedmiotów, sytuacji i od wszystkiego, co wciąż odciągało mnie ode mnie samego. Na początku nazywałem to rzdrowym egoizmemr1;. Ale dziś wiem, że tor30; Miłość do samego siebie.

Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie, przestałem tracić czas i tworzyć wielkie plany na przyszłość. Dziś robię tylko to, co sprawia mi radość i przyjemność, co kocham i co sprawia, że moje serce się uśmiecha. I robię to na mój sposób i we własnym tempie. Dziś wiem, że to się nazywar30; Prostota.

Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie, przestałem chcieć mieć zawsze rację. Dzięki temu rzadziej się myliłem. Dziś wiem, że to się nazywar30; Pokora.

Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie, przestałem żyć przeszłością i zamartwiać się o przyszłość. Teraz żyję chwilą, w której dzieje się WSZYSTKO. Żyję więc teraz każdym dniem i nazywam tor30; Spełnieniem.

Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie, uświadomiłem sobie, że mój umysł może działać przeciwko mnie. Kiedy jednak działa razem z sercem/miłością zyskuję ważnego sojusznika. Dziś nazywam tor30; Życiem!"

- Charles Chaplin
Rozalia

Stały bywalec

Data rejestracji: 30.08.18

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-11-2018 15:24
Nie chcę zaśmiecać - dziękuję Amor..

Post doklejony:
"Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość"
Adam Szustak

Edytowane przez Rozalia dnia 03-11-2018 17:26
Hestia

Przyjaciel

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 03-11-2018 22:39
Porażka nie czyni Cię przegranym.Czyni za to poddawanie się,godzenie się z nią i odmowa ponownego próbowania.

Richard Exely
Strona 154 z 164 << < 151 152 153 154 155 156 157 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info