Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 128 z 219 << < 125 126 127 128 129 130 131 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Miejscowość: nowhere

Data rejestracji: 01.01.70

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-08-2008 11:59
Niesiunia skoro On nie ma siły walczyć to może spróbuj mu w tym pomóc!Wydaje mi się ze On się w tym wszystkim okropnie pogubił.
http://basti2web.de Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-07-2019 00:00
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-08-2008 12:03
Ja wiem, że on sie pogubił, ale nie mam już siły wyciągać go z bagna, nie mam zwyczajnie siły. Walczę o niego już rok! A ostatnie pół roku bardzo intensywnie i w sumie to większość potyczek wygrałam, ale całą bitwe to on sam musi wygrać, nie jest dzieckiem, ja mu nie bedę mówić co ma robić, zreszta on i tak nie słucha......

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-08-2008 12:08
No własnie nie słucha,u mnie było to samo.Mam nadzieję ze w końcu coś do niego dotrze.Do mojego dotarło po 3 latach!!!!!!!!!!
bob-bob

Expert

Miejscowość: Gdynia

Data rejestracji: 23.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-08-2008 12:14
Niesiu, ja bym go spróbował wysłać do psychologa. Nic tak nie układa w głowie jak zewnętrzna, niezaangażowana osoba, która zada odpowiednie pytania. Ale Niesia, nie wiadomo co z tego może być.
Bo z tego co się orientuję, to zwykle kierunek jest ku dobru jednostki:
- jeśli przychodzi kobieta która "nie wyobraża sobie" istnienia poza związkiem z tym konkretnym facetem, to uczą, jak się znieczulić na faceta i trwać
- jeśli przyjdzie facet zaangażowany w dwie relacje: emocja po jednej i poczucie obowiązku z drugiej, to mi się wydaje, że wyleczą go z tego poczucia obowiązku (strzelam, ale tak mi się wydaje)
Rzecz jasna to powyżej można odwrócić, wstawić faceta, który nie wyobraża sobie życia z inną kobietą i kobietę, która z obowiązku (lub czegoś innego) jest rozdarta
Edytowane przez bob-bob dnia 07-08-2008 12:18
Wyślij Prywatną Wiadomość
Deleted_User
User deleted!

Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-08-2008 12:18
Popieram boba!!!!!!!!Właśnie dzieki takiej fachowej pomocy zaczęlismy wszystko od nowa!Tylko on musi sam chcieć tam iść-nic na siłę!Ty mu to jedynie zasugeruj.
Niesiunia

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-08-2008 12:20
Ale jak mu to zasugerować? Juz kiedys to proponowałam i on sie zgodził, ale póxniej nic z tego nie wyszło, bo nie ma czasu, bo szkoda pieniędzy itp.

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
adib

Przyjaciel

Miejscowość: Grudziądz

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 07-08-2008 12:28
Niesia, , szkoda pieniędzy....!! co to za tekst, gruszka czy pietruszka!!, miłość nie zna ceny, miłość to uczucie a tego nie przeliczysz, czas... cóż czas mija a z nim me tez przemijamy, powiem tak albo..., albo..., ja dziś to wiem... co ma byc to będzie ale jezeli moja żona nie chce, to ja nikogo na siłę nie uszczęśliwię, bo tak jak Bob powiedział psychologowie zawsze nakierują na uczucie a nie na przywiązanie, czy przyzwyczajenie, wiem coś o tym , bo jak moja żona poszła do psychologa, bo tamten ją zdradziałsmiley, to i tak powiedziała mi, że pani psycholog kazała jej z nim porozmawiać bo do niego pawa większym uczuciem a niżeli do mnie. No i oczywiscie jemu dała drugą szansęsmiley mimo,że też ją zdradział, a ja niesmiley

Nowe miejsce, nowe życie,miłości już nie szukam smiley
Edytowane przez adib dnia 07-08-2008 12:30
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 128 z 219 << < 125 126 127 128 129 130 131 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info