Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 126 z 219 << < 123 124 125 126 127 128 129 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 12:45
Kurcze no nie zrozumiemy tego nigdy! I pogódź się z tym! Wyobrax sobie że ty się w kims zauroczyłaś.......I choć kochasz męża i jego wybrałaś, to na pewno nie łatwo byłoby ci skrzywdzić kogoś kogo mobdarzyłaś uczuciem chociaz przez chwilę....Mysle, że te smsy to jego sposób na łagodne zakónczenie tematu i już. Oby nie trwało to zby długo oczywiście. Myślisz że się z nią juz nie spotyka........?

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 23-01-2019 00:47
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
adib

Przyjaciel

Miejscowość: Grudziądz

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 13:02
Myślę Wandziu, że powinnaś postawić sprawę jasno oabo Wy albo On i ona.., i jeżeli odczujesz choć cień podejzeń to trudno ale sam sobie taki los zgotował, lecz jesli naprawdę będzie z Tobą szczery to czeka was trudna przeprawa by na nowo budować zaufanie i solidny mur, którego już nikt nidgy nie przeskoczy.

Nowe miejsce, nowe życie,miłości już nie szukam smiley
Wyślij Prywatną Wiadomość
finka

Expert

Data rejestracji: 01.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 13:28
wandzia napisał/a:
Niesiunia moze i zaluje tylko jedno pytanie czemu nie przestaje pisac wiem nie mam na to dowodow ze pisze ale ilosc sms i czemu ona tak wysyla sms jeseli twierdzi ze to dobra przyjaciolka to powinna zrozumiec ze rozwala nam malzenstwo prawdasmiley

Wandziu Twoje obawy są słuszne i powinien je rozwiać, sms z koleżanką, ok ale Ty masz prawo wiedziec co w nich jest,
nie chodzi o nadmierne kontrolowanie tylko o normalną uczciwość wobec siebie,
jest coś co Cię niepokoi i on nie powinien nad tym przejść do porządku dziennego,
trudno doradzić coś konkretnego ale intuicja żony a może po prostu osoby, która kocha rzadko zawodzi.

niekontrolowane emocje zawsze robią z człowieka idiotę więc nie trać okazji aby milczeć.
wandzia
Użytkownik Postów: 6
Nowy

Data rejestracji: 05.08.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 13:49
tez bym chciala wiedziec co w nich jest tylko ze ja czekam na to az mi sam zaufa i powie pokaze i to by bylo ferr wobec mnie moim zdaniem prawda przeciez nie bede go pilnowala na krok bo sama zwariuje i on tez a czy sie z nia spotyka nie mam stu procent penosci w pracy napewno i musze sie z tym pogodzic powiedzialam mu to ze ja sie z tym licze ze w pracy sie widuja i ze nie raz beda na zmianie razem tylko czasami sie zastanawiam czy nie jestm naiwna niby mi powiedzial ze nigdy sie nie spotkali prywatnie ze tylko sms i ic wiecej i musze w towierzyc powiedzial mi ze sie nie spodziewal takiej reakcji z mojej strony ze to tylko sms nic wiecej nie bylo a ja zareagowalam jak na zdrade ale czy to niejest w pewien sposob zdrada
adib

Przyjaciel

Miejscowość: Grudziądz

Data rejestracji: 17.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 15:19
wandziu, może to prawda co mówi, może mydlenie oczu, potrzeba czasu ... masz tylko, lub aż jego słowa i własne domysły i niepewność

Nowe miejsce, nowe życie,miłości już nie szukam smiley
Muminka38
Użytkownik Postów: 95
Stały bywalec

Data rejestracji: 03.07.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 15:21
wczoraj mąz podjął decyzję - odchodzę, zabolało mnie 20 wspólnych lat, dwoje dzieci, radosci, smutki, cudowne chwile a było ich wiele, przycmiewały niedociągnięcia małżeństwa.

dzisiaj poprosił abym jeszcze dała czas, bo nie jest gotowy do odejścia, że myślał że mu ulży kiedy powie mi że odchodzi a czuje sie żle.

nie wiem co mam myslec, nie wiem co mam robić, mam mętlik w głowie a w sercu miłość.

Niesiunia

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 15:25
Widzę, ze twój mąż jest tak samo niezdecydowany jak mój....i to jest najgorsze, to czekanie na.....właścieiw na co......ta niepewność, ten strach i ból, nie mozna zyc normalnie.....
Moja rada, nie naciskaj. Spróbuj jeszcze poczekać....tylko jak długo? Tego ja nie wiem.

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 126 z 219 << < 123 124 125 126 127 128 129 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info