Reklamy...
Zobacz Temat
Zdrada - portal zdradzonych | Forum dla zdradzonych i zdradzających | Zostałem zdradzony(a) - ogólne pogaduchy
Strona 125 z 219 << < 122 123 124 125 126 127 128 > >>
Autor RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Niesiunia
Użytkownik Avatar Użytkownika

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 09:59
Myslę, że nie jest łatwo zakończyć ten związek na boku, bo jednak tych ludzi cos łączyło, nie chodzili ze soba tylko do łózka, musiało być cos jeszcze. Może po prostu twój maż sie stara to zakończyć łagodnie, a tamta nie chce sie odczepić. A może mąż nie chce psuć sobie stosunków w pracy.

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor
RE: ZACZĄĆ OD NOWA...
Wścibski Gość
Nadistota

Data rejestracji: Od zawsze
Dodane dnia 24-05-2019 18:48
Reklama
Góra http://www.zdradzeni.info/ Wyślij Prywatną Wiadomość
rise

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 10:02
Wandzia - teraz trochę rozświetliłaś sytuację - jeden sms, to nie 700... Nakręcają się na siebie maksymalnie... Już ich złapał "dreszczyk emocji", adrenalina... Tak zaczynają się wszystkie historie opisywane na tym forum - na początku smseski, czaty, gadu-gadu, nasza-klasa... potem spotkanie, wypad "na kawkę", zachwyty, miłości, namiętny seks... Nie wiem na jakim etapie jest to u Twojego męża, miejmy nadzieję, że tylko na tym pierwszym. Co Ci można poradzić? Chyba to co wszystkim - musisz opanować emocje, siąść z nim i porozmawiać... i nie o treści sms, nie o ich ilości, nie o wyciszaniu... tylko o tym dlaczego... Co mu brakuje, czego oczekuje, jak widzi waszą przyszłość, swoją, jakie emocje nim targają... Ty mu mów o tym samym, jednocześnie mów o tym jaką wyrządza Ci krzywdę, powiedz, że Ciebie to boli, niepokoi... Może jeszcze jest czas na to, żeby się opamiętał... Znajdźcie wspólnie źródło tych problemów i moment, w którym wasze drogi się rozeszły...

True Till Death
Wyślij Prywatną Wiadomość
wandzia
Użytkownik Postów: 6
Nowy

Data rejestracji: 05.08.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 10:15
rise
probowalam z nim rozmawiac a le czasami mysle ze go to go strasznie denerwuje jest zaraz ze ja mu nie ufam ze to tylko przyjaciolaka dobra kolezanka ale moim zdaniem tak sie nie pisze do kolezanki trsknie nie wiem czasami mam juz dosc szarpie sie z tym od polowy maja i mam juz dosc coraz bardziej odpycha mnie od siebie nie ufam mu z poczatku sprawdzalam mu tel teraz tego nie robie juz bo nie chce sie dolowac z reszta wzbudzil we mnie respekt do siebi strasznie sie denerwuje przy nim rece mi sie trzesa z nerw staram sie bec mila czesto z nim rozmawiac ale czasami mam wrazenie ze jest to tylko jednostronne jest ok jak on gada a ja jak cos powiem nie tak to jest juz niedorze czasami mam wrazenie ze jest tylko dla dzieci i nic wiecej tu mowi ze mnie kocha to po co mnie rani i doluje widze co sie dzieje nie jestem glupia nie umie przestac pisac ale to z kim starsza od niego jest i okropna w wygladzie nie wiem co go pociaga w niejsmiley
rise

Przyjaciel

Miejscowość: Jelenia Góra

Data rejestracji: 20.06.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 10:23
mam wrazenie ze jest to tylko jednostronne

Wiesz - z taką sytuacją spotkał się każdy z nas. To jest taki odruch obronny drugiej strony... Ono doskonale wiedzą, że źle robią, ale zamykają się przed tym. Nie chcą słuchać argumentów, wstydzą się, a jednocześnie jest im dobrze. Uzależniają się od tej adrenaliny, wchłaniają ich emocje... Jeśli nie chce słuchać o sobie, to mów mu o swoich uczuciach - tak jak już wspomniałem - mów mu, że jest Ci źle, że nie odpowiada Tobie taki układ, że boli jego brak szczerości... Wiesz, atrakcyjność nie ma w takich przypadkach znaczenia, bardzo wiele osób tutaj na forum pisało, że te osoby były mniej atrakcyjne... Zdradzających bardziej pociąga tzw. zakazany owoc, a to, że czasami jest robaczywy, lekko nadgniły czy niedojrzały nie ma większego znaczenia...

Potrzebujesz teraz jak najwięcej cierpliwości i spokoju... niestety musisz pewien okres przeczekać i obserwować co się będzie działo. Jednocześnie musisz delikatnie w nim budować świadomość braku Twojej akceptacji na taki układ.

True Till Death
wandzia
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 10:42
on wie doskonale ze mnie to boli powiedzial mi o tym ale widzisz ja nic od niego nie wymagalam on sam jak odkrylam to wszystko to powiedzial cos takiego ze jedynie to co moze zrobic to przestac z nia pisac i tego sie trzymam to jego obietnica z ktora zlamal pchnie mnie do czegos czego ja wogole nie chce do odwetu zeby zobaczyl jak to jest czasami mam na to ochote ze by mu pokazac ale ja nie mam na to odwagi za bardzo go kocham wiem ze jest mu ciezko chyba ale wystarczylo by to zeby mi to powiedzial szczeze porozmawial a nie ogolnie zeby sie otworzyl przed demna zeby mi to powiedzial to bym go w tym wspierala moze ona mu sie narzuca teraz nie wiem bym go bardziej wtedy zrozumiala nie wiem czy potrzebuje na to czasu zeby to zakonczyc te sms nie znam jego mysli moge tylko sie domyslac ale czest mowi ze ma dosc tej pracy juz ze jak by znalazl cos lepszego to by odszedl z tej pracy slucham go jak mowi do mnie probuje mu zayfac ale on musi tez mi zaufac powinien to zrozumiec szczeze ze mnie to boli i dluzej tego nie zniosesmiley
Niesiunia

Expert

Miejscowość: Lublin

Data rejestracji: 29.05.08

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 11:20
Wandziu, to zrozumiałe, że tak sie czujesz, ale twój chłopina chyba naprawdę żałuje, ale powiedz co on ma zrobić, żebyś ty sie lepiej poczuła? Nie ma takiego lekarstwa, to wszystko wymaga czasu. I on musi sie postarać i ty też i wszysko mmoże sie jeszcze ułozyć.

Życie jest dobre!
5687221 Wyślij Prywatną Wiadomość
wandzia
Nowy

Ostrzeżenia:
Dodane dnia 06-08-2008 11:30
Niesiunia moze i zaluje tylko jedno pytanie czemu nie przestaje pisac wiem nie mam na to dowodow ze pisze ale ilosc sms i czemu ona tak wysyla sms jeseli twierdzi ze to dobra przyjaciolka to powinna zrozumiec ze rozwala nam malzenstwo prawdasmiley
Strona 125 z 219 << < 122 123 124 125 126 127 128 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Login lub e-mail

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007-2015 www.zdradzeni.info